Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1015

Kanal İstanbul Projesi
olumlu düşünüyorum 45.0%  45.0%  [1129]
olumsuz düşünüyorum 48.1%  48.1%  [1206]
fikrim yok / kararsızım 6.9%  6.9%  [173]
Toplam Oy : 2508

Fbetul
1 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 22:33

Asıl çılgınlık bu projeyi yapmaktır.3. Havalimanı hariç her yid projesi zarar yazdı.Hiç birinde aldığımız para kirasını ödemeye yetmiyor.hatta öyle çılgın projeler varki 1 milyon yolcu garantili ama 50 bin yolcunun gelmediği bir havaalanımiz var.havalimanı degil havaalanı.projenin gerekliliğine inansam zarar da yazsa yapilsin.osmangazi koprusu mesela.ama gercekten anlamiyorum kanaldaki amaç ne?gemi trafigi bugaz güvenligimi sanmam.rant mı olabilir emin degilim.gerekceler beni ikna etmiyor.Arkasında açıklanmayan bir strateji varsa amenna ama ne?

Bahtiyar79
1 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:45

5000 lik ve 1000 lik planlar 2 ay sonra onaylanacak. O zaman herşey ortaya çıkacak

winchun
1 ay önce - Prş 13 Şub 2020, 16:01

arkadaşlar bu senenin sonundada hiçbir sıomut adım atılmadığını hep beraber göreceğiz bu iş lay lomm oldu sene başı iahaleye çıklılacak deniliyor senen sonu geliyor 2016 dan beri bu böyle takip edip bakanlar bilir.bu senede nasipse sene sonu görüşürüz.burda.

Kenanwow
1 ay önce - Prş 13 Şub 2020, 21:42

Alıntı:
Futbol kulüplerinden Kanal İstanbul hazırlığı! Sıraya girdiler

Kanal İstanbul projesi gündemde yerini tutarken sağlayacağı ekonomik katkılar araştırılıyor. Özellikle Avrupa’dan kruvaziyer gemileriyle İstanbul’a getirilecek turistler, Kanal İstanbul’dan seyir zevki yaşayıp aynı zamanda seyahat açısından da mesafe avantajından yararlanacak. Turizmciler şimdiden taleplerin gelmeye başladığını belirtiyor.

Haberin Devamı:

http://emlak.haber7.com/ekonomi/haber/2936452-fut ...a-girdiler

erdall erdall
1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 00:34

Alıntı:

Ne bogazmis birader hergün 500 kisi ölüyor. Son 25 yilda tam 40 bin kisi ölmüs. Son cig faciasinda ölenlerin sayisi son 50 yilda bogazda kaza sonucu ölenlerden fazladir. Felaket tellalligi yapacak, algi olusturarak yol alacaksinizda onuda beceremiyorsunuz.

Sahi birde gemi yanmisti degil mi? Hatta günlerce yanmis Tey truva savaslarinda...

Haklısın arkadaş hep derim herkes çapı kadar iş yapar çapı kadar anlar kanal istanbul bu kadar heyacan yaratmadı sizlerde 🙄

Kanal istanbulu beğenmeyenler 3 gündür Esenler otogarında yeni açılan tuveleti öve öve bitiremediler..eh vizyon meselesi..😁😁 ( alıntı )
3.havalimanın reklamı yok." tuvalet projesinin " olduğu kadar 😁😁

Göktuğ07
1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 07:21

Kanalla köprüyle vatansever olunuyorsa vah bu memleketin haline...

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 07:22

Daha önce yazılan Milas-Bodrum Havalimanı ile ilgili olarak da baktığımızda şu açık sonuç çıkar.

Kanal İstanbul:

Ak Parti: Ben bu kanalı yapacağım

Muhalif kesimler: Hayır olmaz.

Kendilerinden birisi: Ben bu kanalı yapacağım

Muhalif kesimler: Yaşa, hurra, bravo, alkış.

Soru: Hani imkansız ama oldu da İmamoğlu CB olsaydı...

İmamoğlu bu kanalı yapmak isteseydi...

Gerçekten bu sefer de kanalın yapılmasına karşı çıkarmıydınız?

Cevap mı? Hayır.

Burak3758
1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 08:04

Peki muhalefet bu kanalı yapmak isteseydi ve ak parti dolayısıyla Erdoğan karşı çıksaydı ak parti seçmeni ne diyecekti? Ülkemizde ciddi derecede bir siyasi bağnazlık var hemde her kesimde, ak partilisi de böyle CHP lisi de. Ne yazık ki...

erdall erdall
1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 08:31

İstanbul en mühim sorunlarından birincisi idi tuvalet sorunu.!

Yol yapma
Köprü yapma
Metro yapma
Tünel yapma
kanal yapma

(+)

Gerçekten komik arkadaslar 😊

Yani projelere o kadar büyük büyük laflar edenler eleştirenler durumu görün.! tuvalet yapmış olmak sorun değil de bu kadar reklam övunmek biraz sacma degilmi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bu reklamla kanal istanbul için olumsuz eleştiri yazılarınzın hepsi fosa çiktı bilin istedim.

Muallim Akif
1 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 12:37

Bu kanalı kim yapmak isteseydi karşı çıkardım. Bu projeyi Erdoğan gündeme getirene kadar aklından bile geçirmeyip şimdi ölümüne savunanlar kendine sorsun bu soruyu. Zaten toptancı bir zihniyetle buna karşı çıkan köprüye de karşı çıkar, metroya da karşı çıkar gibi çocukça savunmalar projenin zayıflığını ortaya koyuyor. Medeni bir tartışmada neyi neden savunduğunuzu, neden karşı çıktığınızı insan gibi ortaya koyarsınız. 3-C'den Ceren gibi mıy mıy yapmazsınız.
Bu proje ekonomik, siyasi ve çevresel etkileri sebebiyle yanlıştır. Defalarca açıkladık.

sayfa 1015
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET