Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
hakan77
15 yıl önce - Prş 16 Arl 2004, 05:10
Sitedeki resimlerin ticarî amaçlı kullanımı durumunda

merhaba arkadaslar
herkes gibi ben de bu sitenin harika oldugunu dusunuyorum, ancak ben baska bir acidan da olaya yaklasmak istiyorum. siteden indirecegim fotograflarin ticari amacli kullanilmasi durumun herhangi bir hak talep etme durumunuz soz konusumu.
turkiyenin tanitimi amaci disina cikilmadigi takdirde. yani brosurlerde kitaplarda vb yerlerde kullanmak amaci ile.

sizlerin ve site sahiplerinin fikirlerini alabilirsem, seneye amerikada buyuk bir yatirim yapmak dusuncesindeyim kendi sirketim acisindan demek istiyorum. eger turkiyenin tanitimina gercekten destek vermek istiyorsaniz mutlaka haberlerinizi, mesajalrini bekliyorum.

saygilarimla

hakankaplan77@hotmail.com

Burç

15 yıl önce - Prş 16 Arl 2004, 10:40

Selam Hakan,
fotoğrafları istediğin gibi kullanabilirsin!
Yalnız wowTURKEY.com sitesinden alındıklarını ve herkesin gidip bedavaya
buradan bütün fotoğrafları indirebileceğini açıkça belirtmen şartı ile...
Yani sitemizdeki arkadaşların bütün bu çalışmaları ve cömertliği karşılığında
"bir köşeye ufak bir yazı koyarım gider" şeklinde yaklaşmayacağını tahmin ediyorum.

Direk bizim fotoğraflarımızı satarak para kazanman dışında, ülkemiz için yapılan
her tanıtımda, ticari amaçlı bile olsa, bu fotoğrafların kullanılmasını istiyoruz
ve bu konuda elimizden gelen her yardımı da yaparız.
Doğrusu biz bu işi ticari kaygılar ile değil, Türkiye sevgisi ile yapıyoruz.
En büyük ticari şirketlerden tut en dandirik sitelere kadar herkes reklam alırken,
biz şimdiye kadar senelerdir sitemize bir adet reklam dahi almadık
üyelik de bedavadır, üye olmadan da bütün resimleri görebilir ve indirebilirsin.
Maddi hiç bir kazanç beklemiyoruz, ülkemizin tanıtımı bizim için kazanç sayılıyor.

Dikkat etmen gereken bir diğer nokta :
Bazı fotoğraflar aslında başka sitelere link veya başka sitelerden alınmış olabilir.
Sadece bizim fotoğrafçılarımızın çektiği fotoğrafları kullanmaya özen gösterirsen
sonradan başın ağrımaz.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET