Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
yunus2435
6 yıl önce - Sal 23 Nis 2013, 21:25

Çok güzel olmuş yapanların eline emeğine sağlık.
Ancak dikkatimi birşey çekti.
Tepede 2 ayrı yüksek gerilim hattı geçiyor.Yanılmıyorsam biri 380kV diğeri 154kV.Bunlar Türkiyede kullanılan en yüksek 2 gerilim seviyesi.
Yani muazzam bir elektromanyetik alan oluşuyor orada.İnsanlar dinlenmek için gelecekler orda elektrikle yüklenecekler maalesef

mustafa akça
6 yıl önce - Pzr 19 May 2013, 13:59

gerçekten çok güzel olmuş ankaramız her geçen gün dahada yeşilleniyor.
belediye buraya seyir terası ve daha bir çok şey yapmayı düşünüyordu zamanında belediyenin sitesinde öyle yazıyordu onlar iptal olmuş sanırım.

24 ağustos 2011 tarihli haber

Alıntı:
Projenin 2. etabı olan Belören mesire alanı ise, Ankara’nın en büyük seyir teraslarından biri olacak. Bu alanı kurabilmek için şu ana kadar tam yüz bin kamyon toprak taşınarak verimsiz olarak bilinen Belören dağı, ıslah edildi. Şimdi üzerinde yüzlerce ağacın yer aldığı alanda mesire alanı için çalışmalar sürüyor. Proje tamamlandığında 31 adet manzara seyir terasında vatandaşlar muhteşem bir Ankara manzarasıyla karşılaşacak.
Misafirlerini günü birlik turlarla ağırlamayı ve dinlendirmeyi hedefleyen bu eşsiz yapı, Sincanlıları “Atakule” manzaralı bir görsel şölene davet ediyor. 86 adet kamelya da piknik yapılacak alanda 2 adet cafe, 2 çay bahçesi ve restoran bulunacak.

YEŞİLLİKLER İÇİNDE SPOR İMKANI

Belören mesire alanında yer alacak basketbol sahası, voleybol sahası ve mini futbol sahaları vatandaşa hizmet verecek. 2 adet serbest oyun alanının da yer alacağı Belören’de amfi tiyatro çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanlarının da bulunacağı mesire alanında yöresel ürünleri satılabileceği satış üniteleri olacak.

koray006
5 yıl önce - Çrş 13 Ksm 2013, 23:07

Uydu görsellerinde dikkatimi çekti.Bu proje için ciddi derecede büyük bir alan ağaçlandırılmış.Sincan belediyesini tebrik ediyorum...

yunussoy
5 yıl önce - Prş 29 May 2014, 09:17

çok güzel olmuş yakın zamanda gidip görecegim inşallah o zaman bende yeni fotolar eklerim

yunussoy
5 yıl önce - Cum 27 Hzr 2014, 14:45

ben gittim çok begendim 2. etap ne zaman başlayacak bilgisi olan varmı kamelyalar lokanta cafe oyun sahaları amfi tiyatro felan ne zaman yapılacak ? bilgisi olan varmı

sayfa 4
ANA SAYFA -> ANKARA