Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Mecidiyeköy Torun Center ve Quasar Fairmont - Ali Sami Yen arazisine milyarlık proje
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
DenizYlçnky

6 yıl önce - Cum 18 Ksm 2011, 02:19

Alıntı:
Köyler kasabalar birleşti kent oldu yoksa biz hiçbir zaman kent yapmadık halada yapamıyoruz maalesef.

Aynen katılıyorum. Gökdelen'e karşı değiliz. Ancak nereye ne yapılması gerektiğini mimarlar plancılar değil PARA belirliyor. BEN BUNA LEGAL ÇARPIK KENTLEŞME DİYORUM.

Şuna benziyor: "Köylüler kente göçünce şehirli olmadı, şehirler birer mega köy oldu"

MeteHan!
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 12:49

Toprak zeminde harfiyat çalışmaları başlamış,dün çok sayıda kamyon gördüm.İşçilerin konaklaması içinde barınaklar yapılıyor.

MeteHan!
6 yıl önce - Çrş 14 Arl 2011, 17:38

Temel için açılan çukur git gide derinleşiyor.

DenizYlçnky

6 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 01:55

fotoğraf desteği isteriz...

nuriks

6 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 02:21

Burada bir proje vardı üstü park, altı otopark şeklinde.. Hayal gibi demiştim zaten hayalmiş Boş bulmuşlar bırakırlar mı yahu.. Ben gökdelen mimarisini severim, çok şık, modern ve her şehire ayrı bir hava katıyor dikey yerleşimi destekliyorum ama her şeyde olduğu gibi bu olayında kokusunu çıkartmakta üzerimize yok.. Yahu kalsın işte arkadaş zaten milyar$ ları kaldırıyorsun yap adına bir park hiç kimsenin yapamadığı yap.. Anlamıyorum kapitalist tapınağı Amerika bile central park' ını koymuş ortaya bir nebze nefes alsın insan plazadan çıkarken.. İstanbul' da size insan olduğunu hatırlatan kaç madde sıralayabilirsiniz ?..

kaygusuz2007

6 yıl önce - Prş 15 Arl 2011, 17:55

Sizi bilmem ama benim orada yapılacak bir parkla hiç işim olmaz ne zaman o tarafa gitsem biran önce kaçmaya çalışıyorum.

Farmir
6 yıl önce - Cmt 28 Oca 2012, 20:53

27 Ocak itibari ile sahada devam eden insaat calismalarindan goruntuler.

kaynak www.havadanemlakvideo.com

Yakup

6 yıl önce - Cmt 28 Oca 2012, 22:31

resimler icin tskler Famir, 1.ci sayfasinda birtane resim eklemistim.. Dahala o projemi..? yoksa yeni bir projemi geldi acaba..?

Farmir
6 yıl önce - Pzr 29 Oca 2012, 00:09

Evet. Ayni proje. Emre Arolat tarafindan tasarlanmistir.

kaynak http://www.emrearolat.com/2011/04/04/eaa-emre-aro ...%E2%80%A6/

MeteHan!
6 yıl önce - Pzr 29 Oca 2012, 00:18

Mecidiyeköy'de çalıştığım için bu projenin inşaat fotoğraflarını çekip paylaşma görevi bana düşüyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet