Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1000
BJK 5106
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 23:15

Bu şirketin ülkemizde yaptığı zemin işleri (Aklımda olanlar)

Kasımpaşa - Recep Tayyip Erdoğan (tamamı doğal çim)
Beşiktaş - Vodafone Park
Trabzon - Şenol Güneş S.K. - MP
Galatasaray - Türk Telekom
Fenerbahçe - Ülker
Gaziantep - Kalyon
Rize - Çaykur Didi
Akhisar - Spor Toto
Samsun - Yeni 19 Mayıs
Göztepe - Gürsel Aksel

Kiminde alt - üst imalat, bakım, bütünüyle üstlenimleri oldu kiminde mevcut çim zemine sentetik (yapay) lif uyguladılar, yani kısmi bir işlemde bulundular.

Murat Ds
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 23:19

Ben istedim oldu kafasında değilde stadı kullanacak olan Adana Demirspor ve Adanaspor taraftarı karar vermeli. Zaten sosyal medyada bu ismi istemediklerinin tepkisini verdiler.

cml905905
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 23:24

Eğer bir devlet büyüğü ismi zikredilecekse, Bu bellidir zaten. ATATÜRK.

BJK 5106
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 23:41

Stadyumlar veya spor mekanları için ülke veya şehire yarar sağlamış futbol veya spor kişilikleri dışında şahıs isimleri verilmesini uygun bulmuyorum.

Bu mahiyette uygunluk yok ise şehirlerle özdeşleşmiş kavramlar (abeslik olmayan tabi) ile isimlendirme yapılabilir.
O da olmadı en sade şekilde şehir ismiyle anılması kafi olur.

Ha sponsorluk olursa o zaman bu yönde geçici değişimler olabilir.

Sponsor ismiyle (resmi bakımdan) anmanın yasak olduğu uluslararası organizasyonlar dışında öyle anılır.
Söz misal Adana Temsa Stadyumu gibi.

Murat Ds
3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 05:52

1 tane mi skorbord olacak?

Nadir Yılmaz

3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 09:51

1 tane Güney ve 1 tane Kuzey kale arkalarına olmak üzere, 2 adet skorboard montajı tamamlandı.

seyhanlı umut
3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 09:56

[/quote] Partisini Adana'da kurması dışında Adana ile hiçbir bağı olmayan bir Kayseri'linin adını zaten devlet üniversitemize vererek devasa bir hata yaptılar. Bunu bir de stadyuma yapamazlar.
Alıntı:

Alpaslan Türkeş 3 dönem Adana milletvekilliği yaptı

zekist
3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 12:26

stadyuma siyasetçi ismi verilmemeli.şehir ismi yeterli bence.

worldisblack
3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 13:32

Haa 3 dönem milletvekilliği yaptıysa tamam. Spor kompleksimize tabii ki ismi verilebilir. Başka 3 dönem milletvekilliği yapan yoktur herhalde Adana'da çünkü.

Murat Ds
3 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 15:30

Kendi partimde olsa bir siyasetçinin stat isminde olmasını doğru bulmuyorum. Şehrin kulüplerinin efsane olmuş isimleri olmalı ya da 5 Ocak gibi kurtuluş günü olabilir.

sayfa 1000
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET