Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 998
cml905905
3 ay önce - Pzr 31 May 2020, 15:22

Foto olanağı varmı Nadir bey.

Challenger Turkey
3 ay önce - Pzr 31 May 2020, 23:00

Vodafone Park skorbordu 100 metre kareymiş.Ölçüleri 12x8 şeklinde. Gerçi ölçülere bakınca 96 çıkıyor ama aşağı yukarı bu civarlarda sonuçta. Adana içinse 9x6 civarı demek bu. Fena değil yinede, Vodafone Park skorbordu Avrupadaki en büyük skorbordmuş yazılana göre, başkası söylese pek inandırıcı gelmezdi ama doğrudur heralde diyelim. Krasnodar stadyumundaki gibi tribünleri çepeçevre saran bir skorbord çok daha güzel olurdu ama çatı dizaynı görüşü engellerdi muhtemelen.

Benche
3 ay önce - Pzr 31 May 2020, 23:27

bu skorboard dan sonra ne yapılırsa kabul.

BJK 5106
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 00:00

Evet Vodafone Park'takiler ilk yapılırken belirttiğiniz civarda ebatlarda olduğunu paylaşmıştık ilgili başlıkta.

Ancak mevcut skorbordlar UEFA Süper Kupa finali için yenilendi.

UEFA kendi standartlarına göre dikey yönlü küçültmeli yaptırdığını biliyorum takip edip gözlemlediğim kadarıyla. Ama çok bir fark yok yine ölçü olarak.

İşte bunlar zannedersem led ekran çözünürlüğü ve montaj usülü açısından görece daha iyi. Montaj usülünden kastım önceki metalik karkaslıydı (çerçeve de denebilir) bunlarda öyle değil. Daha sade ve bütüncül.

Önceki:

(Büyüt)

(Büyüt)

Sonraki:

(Büyüt)

(Büyüt)

Keza bu görsel sistem muhtevasında saha kenarı led panolarını da UEFA organizasyonlarında kullandığı türdekilerle değiştirip misyon tamamlandıktan sonra da bıraktı.

Normaldeki ŞL - AL (bazı) maçlarında ilgili stattakiler kendi standartlarında olmazsa kendi standart ve sistemlerine uygun olanları geçici olarak kurup maçlardan sonra götürürler, ama final evsahipliği münasebetiyle hibe kabilinden bırakırlar duruma göre işte.

En son BJK 5106 tarafından Pts 01 Hzr 2020, 00:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

TB5X

3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 00:02

Alıntı:
bu skorboard dan sonra ne yapılırsa kabul.

Bu yine neyse de, Hocam bir ara şu vardı ki benim favorimdi.. Tek geçerim.. SHELL petrol tabelası gibiydi.

(+)

(+)

Murat Ds
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 00:18

Bjk kardeşim ne zaman çim serimine başlarlar tahmini?

BJK 5106
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 00:41

Murat kardeşim, geçenlerde birkaç yorum yapmıştım.

Pek vakıf değilim detaylara, ancak bağlantı kurarak yaptığım tahminlerimde isabetli yönler varsa (mesela yüklenici şirket ve bu bağlamda uygulama usülü) 1 ay içinde çim işine başlanır diye düşünüyorum.

Adaptasyon filan derken 1 ay da öyle geçse 2 - 2,5 ay kadar sonra futbola hazır olması beklenebilir.

Yani diğer işlerden bağımsız olarak sezon başlangıcına kadar rahat hazır olur Allah'ın izniyle.

Ha yaz koşulları olması ve lig takviminde,dolayısıyla başlangıç döneminde biraz kayma olması hasebiyle kasten biraz daha ağırdan alma olursa ona birşey diyemem. Zaten dediğin gibi tahmini yazıyorum.

Sorumlularla irtibat halinde olan arkadaşlar daha net bilgi alabilir ve aktarırsa daha sağlıklı bilgilenme ve yorumlama mümkün olur.

Murat Ds
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 15:01

Skorbord bitmiş galiba

BJK 5106
3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 15:08

Zemin altı "iklimlendirme" tesisatının yarıdan çoğu tamamlanmış. Bugün veya yarın bitmiş olur Allah nasip ederse.

Montajı tamamlanan led skor tabelası da görülebiliyor.

(+)

(Görsel alıntı: https://www.instagram.com/p/CA4-6MjpKps/ )

gökhan gülşin

3 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 15:56

Sayın Bjk, malum Adana sıcak bir şehir. (genellikle mayıs-eylül arası)

Acaba iklimlendirmenin tüm stad için yapılması mümkün mü?
Tabandan yapılacak 8-10 derecelik soğutma bile kâfidir.

sayfa 998
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET