Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1084
cml905905
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 21:28

Murat keşke senin benim gönlüme göre olsa. Bu kaplumbağa hızıyla zor görünüyor. Ayrıca siyasilerden de açılışla ilgili bir tasarruf olursa, artık işlerine gelen bir zamanlamayla. Mesela ful dolu bir seyirci önünde bir gövde gösterili açılış, Buda pandemi sürecinden dolayı uzar.!

klubnika01
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 21:57

(+)

yasak ne alaka anlamadım. neyse yapacak bişi yok

semihyildirir

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:00

Harbi ateş ediyor...

01ads01
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:01

Üst kattaki gri demirler koltukların rengini bile engelliyor. Seyir zevkinin içine iyice edecek.

Benche
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:39

burası açılsa. açıldığı zaman da seyirci yasakları devam etse.sadece locada mı maç izlenecek?
yeni stat da loca fiyatları ne kadar olur ? kurban da danaya girer gibi arkadaşlarla bir olup loca alsak.

En son Benche tarafından Pts 26 Ekm 2020, 00:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yusuf lutfi
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 00:07
Adana Yeni Stadyum İnceleme 27.08.2020

Kaleci Erhan
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 08:10

Günaydın arkadaşlar. Kötü haber zemin ile ilgili. 5 üzerinden 2 alan zemin sınıfı geçememiş. Tekrar yapılacağı bilgisi geldi.

Murat Ds
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 09:17

Hadi buyur.

Kaleci Erhan
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 09:23

''Tekrar yapılacak'' ifadesini aynen aktardım. Kaynak aynen o şekilde aktardı. Tekrar yapılacaktan kasık sıfırdan tekrar yapılacağıdır diye düşünüyorum.

Yücel BMST
1 ay önce - Pts 26 Ekm 2020, 10:25

Günaydın Adana, hepinize iyi bir hafta diliyorum.
1 - Bizim işimiz olmamakla birlikte bir açıklama yapayım.
BJK06 bariyer yüksekliğinin tanımlandığı dokümanı paylaşmış. Aynı dokümanda bir sonraki paragraf 110 cm. yükseklik olması gerektiğini açıkça yazıyor. Bu teknik bir konu ama kısaca şunu söylemeliyim: Bariyerin yüksekliği insan vücudunun ağırlık merkezine göre ayarlanır. Ağırlık merkezinin üstünde bir yüksekliği olmalı ki bariyerler amacına ulaşsın. Bu da Avrupa erkek nüfusunun yaklaşık %79'u (Ortalama boy 176 cm. olarak hesaplanmıştır.) baz alınarak belirlenmiş bir yüksekliktir. Diğer detay ise (Daha önce açıklamıştım) oturma yüksekliğinin 45 cm. olmasıdır. Bu durumda oturan bir seyircinin göz seviyesi yaklaşık 140 cm. olacak demektir. Böylelikle 110 cm. görüşü engellemeyen ama crash özelliğini sağlayan bir bariyer yüksekliği olur.
2 - Koltuk montajında sorun yok, beklediğimizden daha hızlı gidiyoruz. Ancak "yasak" ifadesi biraz daha açıklanmalı diye düşünüyorum. Resim çekmek, yayınlamak yasak diye bir şey yok. Ancak şantiye ve bizim iznimiz olmadan bir başka imalatı yapan birinin video veya resim çekip yayınlaması doğru değil ve bunu yasakladık sadece.
3 - Bir yorumda koltukların renginin bariyerler tarafından engellendiği gibi bir ifade yer almış. Daha önce de yazdım, bazı koltuklar henüz yerine monte edilmedi. Yerlerine taşındı ama henüz basamakta ve eğik bir şekilde duruyor. Sizleri yanıltan ve rengi soluk gösteren de bu durum. Yüzeyin tamamını görmediğinizden farklı algı oluşuyor.

sayfa 1084
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET