Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaelispor
« önceki   123 ... 545556

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 56
adnan41
4 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 19:05

(+)

Bugün takımımız çok iyi oynamasına rağmen galip gelemedi ama tribünlerdeki birlik beraberlik harikaydı.

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 19:19

Kopun gelin artık alt liglerden..
Süper Lig’de deplasmanı gerçek anlamda yaşamaya razıyız..

MRT1977
1 ay önce - Prş 07 Hzr 2018, 15:01

(+)

Güzel haber

MRT1977
3 hafta önce - Cmt 23 Hzr 2018, 19:15

ÜZÜLMEZ’DEN KOCAELİSPOR’A TESİS MÜJDESİ

Arslanbey’de yapılan taraftar toplantısına katılan Kartepe Belediye
Başkanı Hüseyin Üzülmez, Maşukiye’de 220 dönümlük bir arazi
olduğunu ve burayı Kocaelispor ile Büyük Kartepespor için dünya
standardında tesis yapacaklarının müjdesini verdi.
23 Haziran 2018 Cumartesi 16:52

BENİM YAPTIĞIM SÖZLEŞMELER YORMAMIŞTIR 

Hodri Meydan’ın Arslanbey’de yaptığı toplantının sürpriz konuğu vardı. Kartepe Belediye
Başkanı Hüseyin Üzülmez kısa süre de olsa toplantıya katılarak taraftarlarla birlikte oldu.
Konuşma da yapan Başkan Üzülmez, “Üniversiteyi kazanmadan önce futbolculuk, daha
sonra ise yöneticilik, başkan yardımcılığı ve transfer komitesi başkanlığı yaptım.
Herhalde Bahri Başkan’ın yorulmadığı dönem, benim transfer komitesi başkanlığı
yaptığım dönemdeki sözleşmelerdir. Çünkü onların hepsi ödenmişti. O dönemde tertemiz
bir Kocaelispor bıraktık” dedi.

KOMBİNE DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Kombinelerle alakalı destek vermeye devam edeceğini kaydeden Üzülmez, “Yeni sezonda
kombineler çıktığı zaman yine desteğimiz olacak. Rakam söylemeyeyim. Kartepe’deki
‘ama gidecek olan’ Kocaelispor sevdalısı gençlere dağıtacağız. Ben kombine alıp
dolabında, cebinde saklayıp maça gitmeyecek adama ihtiyacımız yok. Çünkü geçen sene
yapanlar oldu. Ne kadar Kocaelisporlu varsa o kadar kombine dağıtacağım. Bunlarda da
kamu bütçesi veya Kartepe Belediyesi bütçesi değil, şahsi işlerimdir. Böyle yapıyoruz biz.
Yeter ki Kocaelispor çıksın” diye konuştu.

MAŞUKİYE’DE 220 DÖNÜM ARAZİ

Hüseyin Üzülmez konuşmasında Kocaelispor’la ilgili de önemli bir müjde verdi. Başkan
Üzülmez, Kocaelispor’un yeni tesisleri için Maşukiye’de 220 dönümlük bir arazi olduğunu
belirterek, “Başka bir müjdeyi vereyim. 220 dönümlük projemiz var Maşukiye’nin üstünde.
Türkiye’nin en önemli projelerinden bir tanesi. Bahri başkanla da konuştuk. Oteli ve
sahasıyla Türkiye’nin en güzellerinden olacak. Kocaelispor ve eğer kendi yolunda yürürse
Büyük Kartepespor’un çok büyük tesislerini yapacağız” dedi. Kocaelispor Başkanı Bahri
Yavuz, Üzülmez’in iki futbolcunun borcunu hallettiğini açıkladı

kocaelispor için güzel haberler peşpeşe geliyor bu arada transfer yasağı dabüyük ihtimal ile kaldırıldı klüpte açıklama 1.2 güne gelir

MRT1977
3 hafta önce - Cmt 23 Hzr 2018, 19:18

Bahri Yavuz: "Çok yol aldık"

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, transfer tahtasının açılması ile ilgili olarak, “Kocaelispor ama 10 gün sonra ama 2 ay sonra, sporcu ve teknik adamlara da borcu olmayan 3-4 kulüpten birisi haline gelecek ama mutlaka bitecek" dedi.

GENÇ KUŞAĞI KOCAELİSPORLU YAPMALIYIZ

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz’un açıklamaları şöyle:“Arslanbey’de toplanan topluluk Kocaelispor için çok kıymetli. Toplantıya gelirken, 3 kardeşimiz yolda otostop çekiyordu. ‘Başkanım biz de toplantıya gidiyoruz’ dediler. Lise 1, lise 2’ye giden çocuklar; çok mutlu oldum. Bizim ihtiyacımız olan şey bu aslında. Zaman zaman 300-500 kişiyiz diye hayıflandığımız zamanlar oluyor. Ya dışarıdan adam getirip siz Kocaelisporlu oldunuz artık diyeceğiz; ki mümkün değil. Demek ki arkadan gelen kuşağı Kocaelisporlu yapmamız gerekiyor. Burada da en büyük sorumluluk ebeveyn olmuş veya ağabey yaşına gelmiş bizlere, sizlere düşüyor. Mutlaka her semtte her mahallede okullara dokunmak zorundayız.

KULÜBE ÜYELİK ÇAĞRISI

Kulübün aidatı 60 lira. Yani ayda 5 lira. Yarın kulüp avucumuzdan kayar gider. Bakın ‘ben’ demiyorum. Bulurum 300 akraba ve çalışanımı, kendim için üye yaparım. Size de üye olmayın derim ama tam tersini söylüyorum. Otobüs şoförlerine, muavinlerine kulübü teslim etmek zorunda kalmayalım bir daha. Birincisi üye olacağız. İkincisi, hepimiz mahalledeki çocuktan, çevredeki okullarda aksiyon olması lazım.  Eğer uzun vadede hayal ettiğimiz halkın takımına inanıyorsak bu kaçınılmaz, bence son şansımız.

BORÇLANMADAN YÖNETMEK MEZİYET

Kulüp ekonomik olarak dertlerini çözüyor. Devlete borcu olmayan 3-5 kulüpten bir tanesi. Ama 10 gün sonra ama 2 ay sonra, sporcu ve teknik adamlara da borcu olmayan 3-4 kulüpten birisi haline gelecek ama mutlaka bitecek. Çok yol aldık, yapacağız. Ondan sonra piyasa borcumuz, eski ticaret ve alışveriş yapılmış işletmelerin borcu kalacak. Önemli olan borçlar bittikten sonra yine borçlanmak zorunda kalmadan hayal ettiğimiz yere gitmek. Borçlanmadan yönetmek meziyet, bir de üstüne lig çıkmak gerçekten çok zor iş.

BİLEREK BİLGİLENDİRME YAPMIYORUZ

Kombineler ile ilgili çalışmaları yapıyoruz. Ama bir şeylerin şekillenmesini bekliyoruz. Finale getirebileceksek o duyguyla şehre vermemiz gerekiyor. Yoksa herkesten çok ihtiyacım var kombine satışlarına. Temmuz ayı içerisinde olabilir. Taraftarlarda bilgilendirme yapılmıyor diye bir serzeniş var. Bunu bilerek yapamıyoruz. Yapmamamız gerekiyor. Yapmamak bizim menfaatimize. Ama bir yere gelecek ve atıyorum 10 lirayla 25 lira borcu ödedik. Ahmet’in, Hasan’ınkini de ödeyemedik. Finalde zaten bunu söyleyeceğiz. 

BİZ BUNU YAPAMAYIZ

Şöyle bir şansızlığımız var, çok duyuyorum. Sakaryaspor transfer yasağını kaldırdı. Sakarya’nın  borcu, bir buçuk sene öncenin borcu. Niye önemli bu; örnek verecek olursak x bir futbolcunun bizdeki alacağı 300 bin lira 2008-2009 sezonundan. Sakarya’da 2016 yılından bir futbolcunun alacağı da 300 bin lira. Bizdeki 300 bin, faizleriyle 600 bin lira. Avukatlık ücretleriyle 650-700 bin liraya geliyor. Sakarya’da yüzde 15 artıyor. Sakaryaspor’da yönetim, futbolcuyla kavga etmeye başladığı zaman indirim yap diyor. Yapmazsa da yapmazsan yapma deyip ipi çekiyor; şehre şikayet ediyor. Finalde zaten 315 bin lira ödeyip kapatacak. Aradaki makas çok. Biz aynı şekilde yapsak 700 bin lira olarak öderiz. Biz bunu yapamayız.”

brk1979

2 hafta önce - Pts 02 Tem 2018, 16:31
2018 -2019 Sezonu Grubumuz

TFF 3. Lig 3. Grup

Kocaelispor
Gölcükspor
Çorum Belediyespor
Karacabey
Bayburt il Özel İdare
24 Erzincanspor
1461 Trabzon
Diyarbekir