Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaelispor
« önceki   123 ... 5354555657   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 54
adnan41
10 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 17:47

Bence bu takımda hoca sorunu yok ruhsuz futbolcu sorunu var ikinci devre takıma en az 7- 8 takviye şart, en kötü günlerinde bile bu takım bu kadar ruhsuz bir futbol oynamamıştır yoksa ikinci devre işimiz zor Bal ligine düşersek bi daha toparlanmayız Bahri Yavuz gibi bir başkanda zor buluruz.

Misafir 8f1

9 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 07:47

Takimda, Kocaei'de, Turkiyede ayni sorun var, Izmite kocaeliye kocaelispora malum kisilerin dusmanligi

Misafir 8f1

9 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 07:56

Takimda, Kocaei'de, Turkiyede ayni sorun var, Izmite kocaeliye kocaelispora malum kisilerin dusmanligi
Bu kisiler korfezbelediyespiru kocaelisporun yerine gecmesi icin calusan kisilerin bulundugu grup
Daha ne diyeyim, Sefa Sirmen yapti, bayragi alalim biz de biseyker yapalim demediler , biz yok edelim dediler

behlül41
8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:22

Nihayet kocaelisporumuzun devlete tek kuruş borcu kalmamış.Bütün borçlar ödendi.Türkiyede devlete borcu olmayan sayılı takımlardan biri kocaelispordur.

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/kocaelispor-tesisi ...4869yy.htm

Misafir 04c

8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:28

devlete borcu yok oyuncuda yok transfer tahtasi kapali yani borcu yok demekle her sey sütliman degil

behlül41
8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:34

Eskisi kadar sporla ilgilenmiyorum sadece kocaelispor önceliğin bu nedenle basından okuduğum kadarıyla zaten transfer olmama sebebi devlet borçları değilmiydi asıl sorun kalktığına göre transfer yasagı engelide kalkar diye düşünüyorumm.

nuri06
8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:36

Kocaelide başka bir proje takım var mı acaba ?

Geçen sezon 2. ligin kapısından dönen takım bu sezon amatörün eşiğine kadar nasıl geldi

Misafir 04c

8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:38

kocaelinin düzelmesi herkesin arzusu yanliz maksimum 10 yil gerekir

Misafir 059

8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 16:02

Yapılan o güzel stada ve o güzel taraftara rağmen köklü bir kulübün tekrar amatöre düşecek duruma gelmesi üzücü ve düşündürücü bir gelişme. Ben biraz daha çaba ve gayretle Kocaelispor'un bu sezon hiç olmazsa amatöre düşmeyip tekrar üçüncü ligde kalabileceğini düşünüyorum. Önümüzdeki sezon tekrar üçüncü lige yükselmek için mücadele vereceğine iyi ve kaliteli transferler yaparak takımı ikinci lige çıkarmanın hesapları yapılabilir. Hemen üst liglere yükselmek biraz ütopik gelebilir ama zamanla önce ikinci lig, sonra birinci lige kadar yükselme imkanına kavuşursa kulüp zaten etkili bir kadro ve taraftar desteğiyle
süper lige yükselmenin en büyük favorisi olur. Bakınız bu sezon ki MKE Ankaragücü örneği gibi. Kocaelispor'un öncelikli hedefi bu sezon üçüncü ligde kalabilmek olmalıdır.

ismail41
8 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 16:29

Bu kadar zahmetten sonra yeniden yükselmek için de bir çözüm bulunacaktır diye arzu ediyorum. Kocaelispor bu şehrin en büyük ortak değeridir.

sayfa 54
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 5354555657   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET