Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaelispor
« önceki   1234 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Ogün4161

5 yıl önce - Prş 29 Ağu 2013, 19:54

Transfer yasagimizin oldugu 2013-2014 sezonuna Arsinspor deplasmani ile basliyacagiz

Gonul sezonun ilk macinda takimin yaninda olmak isterdi fakat sartlar elvermiyor

cenk CAMCAY
5 yıl önce - Sal 17 Arl 2013, 19:03

Kocaelispor’un uzun süredir beklediği Büyükşehir Belediye Başkanının söz verdiği takım otobüsü artık Kocaelispor’un hizmetine girdi
ÜÇ AYDIR KAMUOYUNU MEŞGUL EDİYORDU

30 Ağustos resepsiyonunda Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile görüşen ve buradaki görüşmenin ardından otobüs sözü alan Kocaelispor Kulüp Başkanı Nebil Uzun, yaklaşık 3 ay önce kamuoyuna otobüsün verileceğini belirtmişti. Üç aydır ara ara kamuoyunu meşgul eden Kocaelispor ’a takım otobüsü ne zaman geleceği konusu son buldu. Baktaç Branda’da giydirilen takım otobüsü belirtildiği gibi siyah ağırlıklı olurken son derece modern bir otobüs olması gözlerden kaçmadı. Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Muharrem Şatır ve kayınpederi’nin sahibi olduğu Baktaç branda ‘da giydirilen otobüs çeşitli tasarımlar beklense de Kocaelispor Kulüp Başkanı Nebil Uzun’un da daha önceden söylediği gibi otobüs Milan otobüsüne yakın bir tasarım oldu.

http://www.cagdaskocaeli.com.tr/k4-spor/h37993-ko ...vustu.html

Ogün4161

4 yıl önce - Pzr 23 Şub 2014, 23:21

Bugün Samsun bafra ile olan macta 2 0 malup ken 3 2 onde bitirdik ve kumede kalma adina cok guzel bir galibiyet aldik
Önümüzdeki maç ise bld Vanspor bu mactada hedef galibiyet

Emir ERTEN

4 yıl önce - Pzr 16 Mar 2014, 18:37

Bir zamanlar süper ligin gözde takımlarından biri olan Kocaelispor şuanda amatör kümeye düşmeme mücadelesi veriyor. Üzücü bir durum.

Ogün4161

4 yıl önce - Pzr 06 Nis 2014, 18:58

Efsane artik amatorde

Emegi gecen herkezi allaha havale ediyorum

Gökhan Yılmaz

4 yıl önce - Pzr 06 Nis 2014, 19:17

Üzüldüm açıkcası bizde gebze tribününe giderdik zamanında bala düştü kimse gitmiyor . Gel gör ki mazisi olan bir kulüp kocaelispor la aynı ligde amatör ligde mücadele edeceğiz yazık iki takıma da . Takımın toplam borcunu bilen varmı büyükşehir yardım etmiyor mu ?

Ogün4161

4 yıl önce - Pzr 06 Nis 2014, 20:01

Karaosmanoglu yardim falan yapmaz en son 2007 2008 sezonunda kupa ile poz veriyordu, ondan sonra kendilerini gormedik

He birde hatrladigim 2009 2010 bank asyada biz son siradayken rizespor gelmisti ve baskanda o sene ilk defa maca gelmisti cunku rize dusmemeye oynuyordu o mactan sonrada goremedik kendisini o macada kocaelisporu izlemeye degil rize icin gelmisti

Bize yardim yapmasin zaten vasifsiz insan,
Belediye baskanlik gorevini yapsin yeter,halka 5 sene once verdigi sozleri tutsun yeter

sbulut066689
4 yıl önce - Pzr 06 Nis 2014, 20:03

yozgatspor ve kocaelispor amatörde. çok yazık

ads 1940
4 yıl önce - Pts 07 Nis 2014, 01:22

İnşallah en kısa zamanda hakettiğiniz yerlere geri dönersiniz.

Sezgin G.
4 yıl önce - Pts 07 Nis 2014, 01:26

Istanbul kulüplerine gelince borclari aninda silen devlet nedense is Anadolu kulüplerine gelince üvey evlat muammelesi yapiyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET