Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'e yatırım haberleri
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
mahmut11
2 yıl önce - Cmt 05 Mar 2016, 23:35

İllegal iş yapan bir hastaneyi savunamam, sen savun, sana hayırlı olsun.

paranız varsa Öz Başkent Hastanesi'ni kurun ne diyeyim..

Misafir 89b

2 yıl önce - Pzr 06 Mar 2016, 01:39

Çok güzel oldu.
O çok sevdikleri Fetö amerikada iş bulur onlara Pennysilvanyada özel hastane açar

Izmir Restorasyon
2 yıl önce - Pzr 06 Mar 2016, 10:37

Bostanlı'da oturmuyorsanız burası için ahkam kesmeyeceksiniz.

94te YÖK İzniyle açıldı burası 22 sene sağlık eksiği giderdi.

Her değişen yönetim kafasına göre işletmeye kilit vursa ne ekonomi kalır ne yatırım.

KAMULAŞTIRSIN MADEM HÜKÜMET SAĞLIK HİZMETİ DEVAM ETSİN.

mahmut11
2 yıl önce - Pts 07 Mar 2016, 22:03

Restroasyoncu bineceksin otobüse,dolmuşa, Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne gideceksin, ya da Çiğli'dekine, devlet her mahalleye hastane yapmak zorunda değil...

Izmir Restorasyon
2 yıl önce - Çrş 09 Mar 2016, 10:15

Mahmud O zaman da yapanınkini kapatmasın.

Artık o kadar düştün ki hastane kapayan zihniyeti bile haklı çıkartmaya çalışıyorsun.

Ya hastaneyi açacak formülü bulsun vali. Ya devlet hastanesi versin.

Aynı mantıkla: okul hastane vs mahallende yoksa talep etmeyeceksin, otobüse bin git. Hiç bir yatırım istemeyeceksin çünkü taşıma var. Bostanlı'da yeterli camii yok diyip duruyorlar ya, gerek yok madem, biner otobüse giderler camiili mahalleye.

Ayrıca başına bir olay gelsin ben görürüm seni otobüse binip giderken. Araba kazası geçir Bostanlı'da, kalkar minibüsle çiğliye gidersin eminim.

Dediğim gibi Bostanlı'da oturmuyorsan ahkam kesme.

mahmut11
2 yıl önce - Çrş 09 Mar 2016, 15:29

Sen de o kadar düştün ki yasa dışı iş yaptığı iddia edilen adamları savunuyorsun, yarın obur gün o hastanede başına bir şey gelse bu sefer nerede TC devleti nerede Vali, niye hastane denetlenmiyor, devlet bize bakmiyi ben ölüyordum diyeceksin. Bostanlı'nın ne ayrıcalığı olsun da devlet mahallene hastane açsın? Cami konusuna girecek olursam, o mahalleye cami yapsalar bile engel olur bazı zihniyetsizler..

emin ksk
2 yıl önce - Prş 10 Mar 2016, 17:22

Beyler adam olan birisi cevaplasın Allah aşkına. yasa dışı diye yandaş medyayı okuyup gelip burda yalan yanlış konuşuyorsunuz.

Türkiyede 81 il var ve sadece izmirde bu tür operasyonlar yapılırken neden 80 adet ilde herhangi bir işlem yapılmıyor fikri olan var mı ?

Hayır buna cevap veremiyorsanız boşuna yazmayın yasadışı yasadışı diye izmir özerkleşti de haberimiz mi yok yoksa ?

emin ksk
2 yıl önce - Prş 10 Mar 2016, 17:30

silinsin

mahmut11
2 yıl önce - Prş 10 Mar 2016, 17:44

Emin Ksk bey ,

Yüksek Öğretim Kurulu'nun genelgesi açık. Açın okuyun.Mahkemenin de kararı ortadadır.

Bornova şifa kapanmadı, çünkü ruhsatı vardı.Diğerlerinin (diğer şifa) kapanması ise YÖK'ün genelgesine aykırı olduğu için mahkeme kararı ile kapatıldı. Her şey açık ve net bir şekilde ortada.Başkent Üniv. Hastanesi de aynı durumdan dolayı kapatıldı.

Emirhan35
1 yıl önce - Pts 25 Nis 2016, 16:41

Şu an Mavişehir-Çiğli tarafına kaç tane AVM Planlanıyor acaba ? Yeni yatırım olacak mı acaba Mavişehire

sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet