Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'e yatırım haberleri
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
mertoviçizmir

7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 13:49

Alıntı:

izmirin bld hizmetleri olarak hiçbir şehirden eksiği yok,fazlası var..

hiç sanmıyorum

m.zafer
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 14:04

Alıntı:
hiç sanmıyorum

Bu işler sanmakla olmuyor. İzmir belediye hizmetleri açısından açık ara öndedir.

sensonic
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 15:55

bence de iyi izmir b,şehir bel. devlet üvey evlat muamelesi yapmasa cok daha iyi olacak , bir ikinciside yapılan projelere engel cıkmasın artık

BurakÇınar
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 17:52

Alıntı:
izmirin bld hizmetleri olarak hiçbir şehirden eksiği yok,fazlası var..

bu mesajdaki bilgiler yanlış diyen aklı evvel sana söylüyorum.. BU MESAJDAKİ BİLGİLER İLİKLERİNE KADAR DOĞRU!!!

mertoviçizmir

7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 19:39

Alıntı:

Bu işler sanmakla olmuyor. İzmir belediye hizmetleri açısından açık ara öndedir.

kusura bakma ama belediyenin 2 yıldır gözle görülür bir projesini görmedim ben secimden önceki verdigi sözlerinde %70 ini unuttu

BurakÇınar
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 19:45

bırak laf salatasını belediye hizmetleri olarak diğer şehirlerden eksiğini söyle..

mertoviçizmir

7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 20:04

Alıntı:

bırak laf salatasını belediye hizmetleri olarak diğer şehirlerden eksiğini söyle..

1. sehir gecekondudan gecilmiyor
2. ulasım berbat yollar metro yüzünden kapalı ( inönü caddesi ) , caddeler eski kimi yerler yamalı asfalt , banliyö sistemi oturmadı ve insanlar daha alısamadan otobüsler kaldırıldı
3. yesil alan kıtlıgı en bol sehir hic süphesiz ki izmir asık veysel rekreasyon alanından baska ne yaptı 2 senede güya 7 tane rekreasyon alanı yapılacaktı
4. spor da bucaspor a destek olmadı bugün kümeye düsmesinde en büyük nedenlerden birisi belediyenin takımı desteklememesi , stadyum konularında ise secimden önce 2 tane 40.000 kişilik stad yapıcam diyen belediye bugün 20.000 kişilik karsıyaka ya bir stad yapıcam diyor , buca da nasılsa stad var diyo acaba buca arenaya gittimi bir kere en azından o stada destek olupta 20.000 kişiye cıkarsa yaa kapasiteyi ...
5. ben sosyal belediyeyim diyen kocaoglu neden özürlü vatandasların otobüs biletlerine sınırlama getirdi , neden yaslı vatandasların otobüs biletine sınırlama getirdi
6. AYRICA SECİMDEN ÖNCE 5 FARKLI TRAMVAY HATTI , DİGER METRO HATLARINA BASLAMA SÖZÜ , SASALI DA AKVARYUM - HAYVAN MÜZESİ - BOTANİK PARKLAR , 7 FARKLI REKREASYON ALANI , OTOPARK PROJELERİ , KADİFEKALE BÖLGESİNDE STADYUM - ANTİK TİYATROLARINI ORTAYA CIKARTMA V.S. BU PROJELER NE OLDU... asıl sen bırak laf salatasını ve üslubunu koru bilip bilmeden de konusma arastır öyle konus hicbirsey göründügü gibi değil

Ayhan
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 20:12

Diğer belediyelerden eksiğini sıralamışsın...

Diğer şehirlerde gecekondudan eser yoktu değil mi? Bursa, Adana, Mersin, İstanbul? Kayseri ve Konya diyeceksiniz evet ama zaten oralarla İzmiri kıyaslamak çok saçma...

Ulaşım berbat mı? Bugün en uzak ilçelere bile belediye otobüsü var. Çoğu otobüsler de gıcır gıcır. Bazı hatları kaldırmaları kötü oldu ve de deniz ulaşımı azaltıldı ama bu ulaşımın berbat olduğu anlamına gelmez, sadece çok ileride olmadığını gösterir. Diğer şehirlerde İzmir ulaşımına fark yaratacak projeler nedir? Tramvay mı sadece?

Ankara'yı kenara bırakıyorum, diğer şehirlerde çok büyük yeşil alan projeleri nedir? 2 senede şu kadar park yapacağız mı dediler? Aşık Veysel'den başka Homeros, İZmir Kent Ormanı yapıldı, Yelki projesi var, Kadifekale Kent Ormanı başlamak üzere...

Bucaspor'a destek olacağız diye bir beyanları oldu mu? Diğer şehirlerdeki belediyeler takımlara destek oluyorlar mı ? Bildiğim kadarıyla belediyelerin kafalşarına göre yardım yapmaları kanunen yasak...

Özürlü ve yaşlı vatandaşların, normal vatandaşlardan ne ayrıcalığı var? Hangi şehirde öğrenci bileti 90 kuruş, hem de ikinci biniş ücretsizken?

Agora ve Kadifekale'deki çalışmaları bilmiyoruz sanırım...

Bugün hangi şehirde genel anlamda yani sadece kentsel dönüşüm değil, sadece ulaşım değil, sadece belli başlı konular değil, tüm anlamda İzmir'e fark yaratacak projeler nedir ki, İzmir bu şehirlerden açık ara geride olsun... Hadi bunları söyleyin de biz de inanalım... Gösterebilir misin şu şehirde devasa projeler oldu da tüm Türkiye bu şehirden bahsediyor?

BurakÇınar
7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 20:46

biri bu çocuğu durdursun elinde imkan olsa sabaha kadar saçmalıyacak
toplu ulaşıma laf etme allah taş yapar...
diğer şehirlerde gecekondu yokmu??
diğer şehirlerde bütün yollar kaymak gibi mi??
bucaspora yardım etmek belediyenin olmazsa olmazıdır zaten..
türkiyede görmediğim şehir sayısı 20 den azdır..o yüzden bana hikaye anlatma..senle polemiğe girerken kendimden utanıyorum mümkünse bi daha benim mesajlarıma alıntı yapma..

mertoviçizmir

7 yıl önce - Pzr 24 Nis 2011, 22:48

Alıntı:

Bugün hangi şehirde genel anlamda yani sadece kentsel dönüşüm değil, sadece ulaşım değil, sadece belli başlı konular değil, tüm anlamda İzmir'e fark yaratacak projeler nedir ki, İzmir bu şehirlerden açık ara geride olsun... Hadi bunları söyleyin de biz de inanalım... Gösterebilir misin şu şehirde devasa projeler oldu da tüm Türkiye bu şehirden bahsediyor?

kayseri
1. RAYLI SİSTEM
raylı sistem suan 17, 5 km
suan 2. ve 3. hatları belediye tarafından ihale edildi 2 yıl icinde bitecek ve tam 34 km olacak

2. KADİR HAS STADI ( TÜRKİYENİN GÖZ BEBEGİ )

3. KAYSERİ ERCİYES DAGI PLANLARIYLA ADETA YENİDEN DOGUYOR

4. HAYVANAT BAHCESİ

5. ANADOLU HARİKALAR DİYARI

6. KAYSERİ ETNOGRAFYA MÜZESİ

(+)

Alıntı:
türkiyede görmediğim şehir sayısı 20 den azdır..o yüzden bana hikaye anlatma..senle polemiğe girerken kendimden utanıyorum mümkünse bi daha benim mesajlarıma alıntı yapma..

sen 20 tane sehir görmemis olabilirsin ama benim senden kalır yanım yok senden daha gezdigimde aşikar sadece sayılı kentlere gitmedim heryerin ne durumda oldugunu biliyorum ..üslubundan belli oluyor zaten nasıl bir kişilik oldugun seninle bosuna zaman harcıyacak vaktim yok .. eskden insanlar putlara tapardı anlasılan sende partiye tapıyorsun bir daha benim yazılarıma yazma

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet