Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Dangerous Davut
1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 10:49

Denizli'deki araç sayısı daha çok artacak. Malum Denizli insanı, karı-koca ve çocuk iş hayatında. Dolayısıyla diğer illere göre hane geliri çok fazla.

muzidenizli
1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 11:40

Misafir arkadaş ısrarla yazdım konunun siyasi bağı yoktur diye ama sende siyaseti bulaştırmışsın. Hadi chp'li Aydın belediyesi muhalif belediye hadi diyelim beceriksiz iş bilmez belediye peki İktidar partisinin belediyesi olan Denizli Belediyesinin katlettiği Denizli trafiğine ne diyeceğiz ? Elinde bu kadar imkan varken çözemiyorsan olası başka bir partiye geçtiğinde nasıl çözeceksin. Şu kafanızdan basit siyasi çıkarları yorumları çıkartın. Mesele partili belediye meselesi değil. Bu şehirde Akp'li başka yoldan Chp'li başka yoldan gitmiyor. Herkes aynı yolu aynı toplu taşımayı kullanıyor A Partili bekliyorsa Z partili de bekliyor isteğimiz bu konuların kökten çözümüdür bunu yapan kim olursa olsun iyidir. Bu şehirde Ali Marım zamanında da doğrular da olmuştur yanlışlar da olmuştur. Bu her dönem için böyledir. Bu forum herkesin fikrini beyan edebildiği bir forum günlük siyasi paylaşımların tartışıldığı yer değil. Denizli Belediyesi şu partinin ya da bu partinin babasının malı değil Türkiye Cumhuriyeti devletinin halkının kurumudur.

Misafir 4db

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 11:44

Ali Marım döneminde trafik namına hiçbir proje yapılmamıştır. Onun döneminde yapılması gerekiyordu bu kavşakların. Şimdi bunun sıkıntısını bugünkü belediye ve halk çekiyor.

hilmis2000
1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 12:13

trafik sorununu çözmenin yolu yeni kavşaklar açmak yapmak değildir...Her kavşak kendi trafiğini ortaya çıkarır. Halkı toplu taşımaya yönlendirmek gereklidir. Dolmuş mnibüs olayı bitmelidir denizlide. Otobüsle de bu iş çözülmez....Zaten trafiğin en az 3'te 1'i dolmuş ve otobüs trafiğidir. daha kaliteli ve daha kullanışlı alternatifler üretmek gereklidir. Tali çözümler iyi sonuçlar doğurmaz, ki doğurmadı da.... Benim evimin önünden dolmuş otobüs geçmesine rağmen kullanmıyorum. Kullanmam da... Ama örneğin bir metro ya da tramvay olsa kesinlikle kullanırdım.

Misafir 4db

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 13:43

köprülü kavşakların hiçbiri olmasaydı. şuan trafik felç olmuştu İstanbul gibi. Ama yine de yetmez daha çok yapılmalı.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler