Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Cam Kuleler
« önceki   123 ... 383940 ... 585960   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
KAYOO
5 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2012, 11:02

http://www.dorukgazetesi.com/koseyazisi.aspx?yazi ...yazarID=28

Bu İnsanları anlamıyorum, eğer bitme aşamasında olsaydı firmayı ayakta alkışlıyorum olurdu, inşaat devam etmiyor ya büyülü rüya hayal olmasın ellerinde patlamış falan filan yazık günah be kardeşim kim ister bu durumlara düşmeyi işçisiyle mahkemelik olmayı, devlet tarafından durdurulmayı, maddi olarak sıkıntısı var ise bile firmanın bu kadar ayyuka çıkmayı kim ister , düşününki londra dan bakü den arayan var almak için hemde evimizin karşısı inşallah biter de kardeşim bu konuşanlar bir gün utanırlar, mahallemiz de 3 gömlek daha kaliteli hale gelir...

KAYOO
5 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2012, 11:09

http://www.dorukgazetesi.com/NewsDetails.aspx?NewsID=9967

aynı zamanda şu linke de tıklayın doruk gazetesinin ilk cam kuleler yazısı adamlar bilenmiş cam kulelere kardeşim bitmese mutluluktan çıldıracaklar ya milli servet yatıyor orda ne kadar üzücü...

furkan tezcan34
5 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2012, 19:01
etik değil

Selam;

Kısa ve öz. Bu proje ile bu kadar övünen ve bununla para kazanma yolunda olanlar, önce bunca övündükleri ve onlara para kazandıracak olan projenin ücretini ödemeliler. Böyle bir projeyi tasarlayıp, onlara bu imkanı verenin hakkını yiyenlerden her şey beklenir. Böylesi zor ve kompleks binaların tasarımı kolay değildir. Uygulaması ise böyle yalap şap olmamalıdır. Daha yolun başında proje müellifinin hakkını yemekse neye sığar? Her şeye bahane bulunabiliyor da, bunun bahanesi nedir!?!?!?! Gerisini herkesin takdirine bırakıyorum...

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Sal 27 Ksm 2012, 16:47

27 Kasım 2012 - Son durum.. Maalesef hiç çalışma yoktu

(+)

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Sal 27 Ksm 2012, 16:52

27 Kasım 2012 - Son durum
Maalesef çalışma yoktu yani ilerleme göremedim

(+)

ersin çetinkaya
5 yıl önce - Sal 27 Ksm 2012, 17:20

kalıplar çok kötü, beton duvarlardan belli oluyor bu... beton yanmış gibi duruyor... böyle iddialı bir projede tuğla kullanılması da çok ilginç doğrusu... bu projede hangi sınıf beton dökülüyor bilen var mı?..

yilmaz001
5 yıl önce - Cum 04 Oca 2013, 16:00
Cam kulelerde

Selam arkadarlar,
aldigim bilgiye göre insaatin icinde su an 40 kisilik bir ekip calismakta.
Yani ince isler yapiliyor

Fbtg77
5 yıl önce - Cmt 05 Oca 2013, 11:42
Adana Cam kuleler

Bir iki aydir hic Birsey yürümedi bu insaata. Email gönderdim Tel. actim ne telefonu kaldiran var ne emaile cevap yazan var. Ben inanmiyiyorum 2013 bu insaat bitsin!!!

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Cmt 05 Oca 2013, 16:39

Alıntı:
Selam arkadarlar,
aldigim bilgiye göre insaatin icinde su an 40 kisilik bir ekip calismakta.
Yani ince isler yapiliyor

keşke gerçek olsa bu duyum,, yani inşallah doğrudur..!
ama 27 Kasım 212'de inşaat şu haldeydi;

(+)

ilk kule bitmemiş ve ikinci kuleye ise başlanmamıştı bile
ince işler yapılıyor duyumu pek inandırıcı gelmedi yani bana

Emre Ahmet
5 yıl önce - Cmt 05 Oca 2013, 16:42

Ben bir adanalı arkadaş tarafından burada bir dolandırıcılık döndüğününe dair bişiler duymuştum..Doğrumu acaba ? Böyle güzel bir projenin yarım kalması üzücü açıkacısı..

Birde şunu eklemek istiyorum ndn iki kuleyi aynı anda çıkmamışlar sırayla çıkılması saçma değilmi ??

sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 383940 ... 585960   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET