Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Cam Kuleler
« önceki   123 ... 555657   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
tamer13
4 yıl önce - Cmt 12 Mar 2011, 19:15

Alıntı:
havuzlu balkon süpermiş.yalnız 6. resim ne alaka proje mavi bulvarın civarında yapılmıyormu?

hayır. bu proje Türkmenbaşı Bulvarında yapılıyor. CarrefourSA yakınlarında. sizin söylediğiniz Koru Flora Evleri

cemalczk
4 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:05

Alıntı:
hayır. bu proje Türkmenbaşı Bulvarında yapılıyor. CarrefourSA yakınlarında. sizin söylediğiniz Koru Flora Evleri

Şimdi acaba ben mi yanlış anlıyorum diyerek, üzerine basa basa söylüyorum, Koru Flora da CamKuleler de aynı bulvar üzerinde Hatta neredeyse karşılıklılar, biri caddenin batı diğeri doğu kısmında. Tabi internet sitesindeki haritada işaretli yer yanlış değilse

Bu arada KoruFlorada oldukça iddialı bir proje ancak tabiki CamKuleler in emsali değil

erolcoş

4 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:13

KoruFlora'nın karşı tarafında SeraPark yapılıyor geçenlerde oradaydım Bozdoğanoğlu Bulvarı 'na bakarsanız oradan çekmiş olduğum fotoğraflar var . Burası Royal Evleri'nin buluduğu yere yakın daha güneyde kalıyor .

denizdab
4 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:50

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=35345

konut projelerini burda paylaşsaydık iyiydi aslında ama bu biraz daha büyük bi proje olduğu için başlık açılabilir. Daha küçük kapsamlıları adana yeni projeler de değilde burda paylaşalım .

erolcoş

4 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 22:13

Yapılan Arsa

(+)

Ofis

(+)

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı üzerinde bulunan Royal Evleri 'nin arkasında arsa ...
Royal Evleri

(+)

musa01
4 yıl önce - Çrş 16 Mar 2011, 01:24

Böyle bir şey olursa gerçekten şehir harika görünüm kazanır

aytugg
4 yıl önce - Cum 18 Mar 2011, 14:27
cam kuleler

Adana gibi Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birine çok yakışan bir proje olmuş. Ben geçen haftasonu satış ofislerine gittim.Karşılama ve ilgi çok güzeldi.Projeye hayran kaldık.Bu haftasonu yakın dostlarımızla tekrar gidip bakacağız.Biz evimizi satıp ordan bir daire almayı düşünüyoruz. Evlere ait havuzlar var. Ama bu daireler sınırlı sayıda.

devran soylu
4 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 13:28

Geçen gün ablamla ziyaret ettik, kelimenin tek anlamıyla büyülendik. 60 küsür daire tipi sundular ya... en cokda sosyal tesislerden etkilendim.. onlarca dairenin içine yüzme havuzları bile yerlestirmisler, inanılmaz...buz pisti bile var! ben bu ayarda baska bir proje daha Adanada duymadım. bakalım daha neler görecez

aaa aaaa
4 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 14:12

hafta içi elime katalogları geçti dünde ziyaret etme fırsatım oldu evet gerçekten muazzam bir proje.. projede yok yok resmen bir yaşam alanı yaratmışlar çocuğum adına en çok sevindiğim şey kreş olması ve sitenin onlarca yerinden kameralardan çocuğumu canlı olarak izleyebilmem annelerin gözü arkada kalmayacak;) kat havuzları, spa merkezi, buz pisti, kuaför, kuru temizleme vs. gerçekten etkileyici.. Adananın böyle bir projeye ihtiyacı vardı

ahmt0
4 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 15:18

Son 3 mesaj reklam gibi olmuş : )

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET