Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Adana - Cam Kuleler
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4 ... 94, 95, 96  Sonraki
Ana Sayfa -> ADANA
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
tamer13
3 yıl önce - Cmt 12 Mar 2011, 19:15

Alıntı:
havuzlu balkon süpermiş.yalnız 6. resim ne alaka proje mavi bulvarın civarında yapılmıyormu?

hayır. bu proje Türkmenbaşı Bulvarında yapılıyor. CarrefourSA yakınlarında. sizin söylediğiniz Koru Flora Evleri

cemalczk
3 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:05

Alıntı:
hayır. bu proje Türkmenbaşı Bulvarında yapılıyor. CarrefourSA yakınlarında. sizin söylediğiniz Koru Flora Evleri

Şimdi acaba ben mi yanlış anlıyorum diyerek, üzerine basa basa söylüyorum, Koru Flora da CamKuleler de aynı bulvar üzerinde Hatta neredeyse karşılıklılar, biri caddenin batı diğeri doğu kısmında. Tabi internet sitesindeki haritada işaretli yer yanlış değilse

Bu arada KoruFlorada oldukça iddialı bir proje ancak tabiki CamKuleler in emsali değil

erolcoş

3 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:13

KoruFlora'nın karşı tarafında SeraPark yapılıyor geçenlerde oradaydım Bozdoğanoğlu Bulvarı 'na bakarsanız oradan çekmiş olduğum fotoğraflar var . Burası Royal Evleri'nin buluduğu yere yakın daha güneyde kalıyor .

denizdab
3 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 01:50

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=35345

konut projelerini burda paylaşsaydık iyiydi aslında ama bu biraz daha büyük bi proje olduğu için başlık açılabilir. Daha küçük kapsamlıları adana yeni projeler de değilde burda paylaşalım .

erolcoş

3 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 22:13

Yapılan Arsa

(+)

Ofis

(+)

Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı üzerinde bulunan Royal Evleri 'nin arkasında arsa ...
Royal Evleri

(+)

Ana Sayfa -> ADANA