Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
yigitgurel
5 yıl önce - Sal 17 Oca 2012, 15:40

Benim arkadaşım geçen sene Sınav kolejine gitti. Eğitiminden hiç memnun kalmadı. bir de ÖSS öğrencisi olmasına rağmen hiç bi özen göstermemişler...

ahmetabi
5 yıl önce - Sal 24 Oca 2012, 21:22

ÖZEL FİNAL OKULLARI
ANAOKULU/İLKÖĞRETİM/ANADOLU LİSESİ/FEN LİSESİ

Özellikle anaokulu öğrencileri için harika fırsatlar sunuyor. Minikler; ilköğretim ve lisenin de bulunduğu okulda müzik odası, fen laboratuvarları, spor salonu, bilgisayar laboratuvarı, görsel sanatlar atölyesi, bale salonu, kütüphane, yemekhane gibi farklı bölümleri branş öğretmenleriyle kullanma imkanı buluyor. Örneğin fen bilimleri öğretmenleriyle deneyler yapıyor, müzik öğretmenleriyle enstrüman çalıyor, görsel sanatlar öğretmenleriyle seramik çalışıyor. Bunlar, herhangi bir anaokulunda kazanamayacakları bir deneyim.

http://www.finalokullari.com.tr/

(+)

ozgurfantastik
5 yıl önce - Pzr 05 Şub 2012, 12:03

Yaseminparka (yesilsehir) komsu bahcesehir koleji insaati basladi ve buyuk bir hizla devam ediyor!

dlnm
4 yıl önce - Sal 23 Nis 2013, 20:32

evet sahinkaya koleji cok iyi dershanesıde bir o kadar kotu

Misafir 81e

2 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 15:33

Fiyati nedir

Misafir e83

1 yıl önce - Cum 30 Eyl 2016, 19:45

Bursa sınav kolejinde okuyorum yeni açılan Doğu kampüsünde ve çok memnunum

Cüneyt5316

1 yıl önce - Cmt 01 Ekm 2016, 00:00

Sınav kolejleri Bursa'da son zamanlarda çokça okul açıyor ve kalitelide. Gerek kestel yolundaki gerek üniversite yolunda ki çok harika.

Misafir 2d8

1 yıl önce - Cmt 01 Ekm 2016, 11:30

özel okulmuş muş hepsıde hıkaye bundan 30 sene once varmıydı ozel okul çogunluk devlet okuluydu allah herkese aynı akıl fıkır vermıs var olan kapasıteyı dogru kullanan her ogrencı kendı ımkanlarıylada basarılı olabılır

Cesur onur
1 yıl önce - Cmt 01 Ekm 2016, 11:38

Ustteki misafir haklisiniz. Ama devletimiz devlet okullarinda guzel imkanlar saglamiyor. Devir teknoloji devri devir imkan devri. Bakin devlet okullarina bazilarinda spor alanlari bile yok. Spor alanini gectim kodlama dersini secmeli olarak koyucaklar ama cogu okullarda bilgisayarlar yok.

Misafir e12

1 yıl önce - Pzr 02 Ekm 2016, 01:52

paran varsa ozel okul, yoksa devlet okulu. kendim 8inci sinifta dershaneye gittim ve hic birsey bilmedigimi orda gordum. imkanim olursa cocugumu ozele vericem. cunku cocuklar ders calismalari gerektigini akil edecek kapasitede degil. devlet okullarinin da hali ortada

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet