Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Tuncay Özer

3 yıl önce - Sal 13 Oca 2015, 16:36

1968 Yılı Yapımı Başrollerinde Fikret Hakan, Erol Taş ve Tülay Erdeniz'in oynadığı Şeytan Kafesi adlı yeşilçam filminin de çekimleri Mersin ve çevresinde gerçekleştirilmiştir... Yukarıda filmin afişlerinden birinde; Erol Taş ve Tülay Erdeniz filmin bir sahnesinde görülüyor...

ugurbocegi_crazy
3 yıl önce - Cum 16 Oca 2015, 05:25

bence ilerleyen zamanlarda dizi ve sinema çekimleri için mersinde popüler bir yer olacak... demedi demeyin

zehra adıl
3 yıl önce - Cum 16 Oca 2015, 05:41

Alıntı:
bence ilerleyen zamanlarda dizi ve sinema çekimleri için mersinde popüler bir yer olacak... demedi demeyin

bende öyle tahmin ediyorum çünkü
yapımcılar ulaşım imkanlarının kolay olduğu şehirlerde çekim yapıyorlar
mesela adanada çok çekim yapılıyor çünki havaalanı var
fakat ilerde tarsustaki havaalanı açılıcak ve adanadaki kapanacak buda ulaşım ağını mersine çekiceğinden
adananın müşterileri mersine akıcak

ugurbocegi_crazy
3 yıl önce - Cmt 17 Oca 2015, 08:39

Alıntı:
bende öyle tahmin ediyorum çünkü
yapımcılar ulaşım imkanlarının kolay olduğu şehirlerde çekim yapıyorlar
mesela adanada çok çekim yapılıyor çünki havaalanı var
fakat ilerde tarsustaki havaalanı açılıcak ve adanadaki kapanacak buda ulaşım ağını mersine çekiceğinden
adananın müşterileri mersine akıcak

dediklerine katılıyorum... en önemli sebeplerden biri ulaşımdı ve yakın zamanda hallolacak inşallah diğer bir sebepte gözde mekanlar önceden azdı ama artık hızla artıyor... örneğin pozcu marinada dizi çekimleri yapılabiliyor artık...

lamos33
2 yıl önce - Pts 23 Şub 2015, 19:46
netekim karakolu

erdemlinin limonlu köyünde çekilen ve 13 subatta gösterime giren netekim karakolu

Sami Güleç
2 yıl önce - Çrş 25 Şub 2015, 22:55

esin saygan
2 yıl önce - Çrş 04 Mar 2015, 19:01
TÜRK PASTASI

'türk Pastası' Mersin'de Çekilecek

http://reklam_link/mersin-haberleri/turk- ...ek-1711707

Dağıtıcılığını Warner Bros'un yapacağı filmin yapımcılığını Noi Film ile Mizansen Yapım şirketi üstlendi. Aralarında Sinem Yaruk, Vatan Şaşmaz, Asuman Bora, Alp Kırşan, Esra Sönmezer, Orhun Üstüner, Metin Keçeci, Ceyda Ateş, Ahmet Özyavuz, Eray Akıncı gibi oyuncuların bulunduğu kadroya Altan Gördüm'ü dahil edilmesi için de görüşmeler sürüyor. Yönetmenliği Hakan Gürtop'ün üstleneceği 90 dakikalık komedi filmde 3 arkadaşın yaşadıkları beyaz perdeye aktarılacak. Mersin'de 3 hafta boyunca sürecek çekimlerde yerel oyuncular da kadroya dahil edilerek, film tamamlanacak.
Öznur Çaylak, gençlik komedisi olacak filmde tamamen dostluk ve arkadaşlığın ele alınacağını belirterek, senaryonun kurgusal bir hikaye olduğunu söyledi. Filmin Amerikan Pastası ile karıştırılmamasını isteyen Çaylak, film tamamlanıp salonda gösterildiğinde beklenilenin üstünde izlenim göreceği yönünde de umutlu olduğunu kaydetti.

GÖRSEL ZENGİNLİĞİ VAR

Mersin'in görsel olarak çok zengin bir kent olması nedeniyle tercih ettiklerini ifade eden Çaylak, şöyle konuştu:
"Son dönemde yapımcıların Mersin'e büyük bir ilgisi var. Ben de kentte büyüdüğüm için projenin Mersin'de hayatta geçmesini çok istedim. Filmde rol alacak oyuncularımızla gerekli görüşmeleri yaparak anlaşmayı yaptık. Çekim yapacağımız mekanlar da belirlendi. Önümüzdeki günlerde çekimlere başlayacağız. Yaklaşık 3 haftada çekimleri tamamlayarak Mersin'in en güzel hali ile beyaz perde de tanıtıma imkanı bulacağız. Son yılların en iyi, en komik komedi filmini çekiyoruz. Kurgusuyla, senaryosu ile yönetmen Hakan Gürtop başarılı bir işe imza atacak. Oyuncularımız da çok çok iyi. Film seyirci ile buluştuğunda emeklerimizin boşa çıkmadığını göreceğiz. Bunu bildiğimiz için de bu projeye imza attık."

Sami Güleç
2 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 00:58

Suriyeli oyuncular
Dubaili Kanal
Yer:İMC hastanesi

(+)

ugurbocegi_crazy
2 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 08:15

Alıntı:
Suriyeli oyuncular
Dubaili Kanal
Yer:İMC hastanesi