Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Bursa - Sheraton ve Aloft Otelleri
123 ... 303132   sonraki »
Ana Sayfa -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
skucukata
3 yıl önce - Cum 11 Şub 2011, 11:00
Bursa - Sheraton ve Aloft Otelleri

Yeni Sheraton Bursa Oteli 5 yıldızlı olacak. Otelde 171 misafir, 47 executive, 10 suit odanın yanı sıra restoran, eğlence ve spor merkezleri ile 5 büyük kongre salonu bulunacak.

Orjinal Kaynak: http://www.bursahakimiyet.com.tr/haberDetay.aspx? ...z1Ddf8EqLk

yani toplamda 228 oda bulunacak. Tabi bi de kongree salonları var otel içerisinde arazi çok büyük değil geniş bir otel yapmak için ki oraya iki otel birden yapılacak sanırım. 200 odalı crowneye bakılırsa daha yüksek olması gerkiyormuş gibi geliyor bana en azından bir kaç kat ama imar planında o bölge kaç katlı gözüküyor bilmiyorum genelde yapılan yeni yüksek binalar ( hilton , doğanbey kentsel dönüşüm , crowne , 15300 misia ) en fazla 22 kat civarında daha üstünü vermiyorlar mı yoksa onlar o yüksekliği uygun mu buluyor yatırımcılar çok merak ediyorum bilen biri varsa, bilgilendirirse sevinirim

EVRİM ERDEM
3 yıl önce - Sal 01 Mar 2011, 12:43

Bursa ,her geçen gün hak ettiği konuma daha da yaklaşıyor.Senelerdir, bir çok şeyin merkezinde olup, görmezden gelinmek, Bursa'nın kaderi gibi alışılmış bir durumdu.Bursa'da yaşayanlar, artık kendilerini tüm Türkiye'ye ve dünyaya daha iyi ifade edebilmeye ve daha etkili yöntemlerle tanıtabilmeye başladılar.Halen çok eksik var ancak ufak bir vizyon değişikliği bile Bursa'ya yerli yabancı ilginin bir miktar artmasında etkili oldu.Bursa ,bölgede eşsizliğinin farkına varıp kendini küçümsemeden çalıştığında ve tüm dinamiklerini kullandığında, inanılmaz bir ivmeyle gelişecektir.Bursa'da yaşayan ve çok fazla, diğer şehirleri ve diğer ülkeleri gezemeyenler, Bursa'nın farklı ve özel olduğunu anlamakta zorlanıyor.İngiltere'den gelen bir öğretim üyesi, Türkiye'de İstanbul dışında en gelişmiş şehir olarak Bursa'yı gördüğünü ve az tanınmasına şaşırdığını belirtmişti.Avrupa şehri vizyonunu sadece Bursa'da görebildiğini de eklemişti.Biz her ne kadar çok fazla eksik görsekte...Bursa için yapılan paylaşımlar, Bursa'da yaşayanlar olarak, bir nevi görevimiz,borcumuz.Bu yüzden, gerçekten bir şey değil...

Remzi ÇAVUŞ

3 yıl önce - Cum 04 Mar 2011, 23:18

Şantiye kuruldu, yakında hafriyata başlarlar..

Efe Elaldı

3 yıl önce - Pzr 06 Mar 2011, 11:13

bursa artık en yüksek seviyeye çıkıyor daha fazla yatırımla herşey bursdada olacak inşallah 3-4 sene sonra çok farklı bir bursa göreceğiz

Hüseyin H
3 yıl önce - Prş 10 Mar 2011, 17:05

Sheraton - Aloft

Bursa’nın merkezinde inşa edilecek olan Sheraton ve Aloft otelleri kente yeni bir imaj kazandıracak. Sheraton ve Aloft’un bünyesinde balo salonu, SPA, toplantı salonları, restoran ve otopark bulunmaktadır. Sheraton 171 ve Aloft 133 odalıdır.
http://www.sozuneri.com/proje.asp?id=89

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> BURSA