Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 709
mahmut11
1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 18:22

Muharrem gene bir şeyler başarmaya çalıştı, onu da partiden kovdular..

habibkadir
1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 18:24

Muhalif partinin başındaki muhalefete oy verenlerin sorunu.
Beğenmediklerine ve yeterli görmediklerine 10 yıldır aralıksız seçim kaybetmesine rağmen oy verirken düşüneceklerdi?

mehmet GZL
1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 21:41

(+)

bahadır 0302

1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 23:09

Armaya dikkat

Yakup

1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 14:48

Bu ne ya!

Fahrettin Koca buna yorum yapacak mi acaba?

Suan yapilan seyi cok yanlis buluyorum!

Alıntı:

ozgurumm
1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 15:00

Uzun zamandır bu ayrımcı yüzünü sergilediğini ben de milletten uzak bir iki kişi ile baş başa çay içtiği görüntüyü gördükten sonra anlamaya başladım ve dikkatli bir şekilde takip etmeye başlayınca bunu sürekli yaptığını fark ettim. RTE çok ama çok değişti. Kendi adıma çok geç fark ettiğim için üzüldüm açıkçası. Önde aralarında mesafe olan 100 kadar insan ama sıradan vatandaş iç içe ve hiçe sayılan kurallar. Hep kendi menfaatleri için. Allah hak ettiğini versin, başka ne diyeceğimi bilemiyorum.

Mustafa aydeniz
1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 15:39

Ayrımcı yüz falan sergilediği yok. Erdoğan düşmanlığından ne diyeceğinizi şaşırdınız artık. Erdoğan gibi halktan biri oturmuş mu cumhurbaşkanlığı koltuğuna.

Ehtiyar
1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 16:20

Şu insanların başkalarını salak yerine koymaya çalışmaları ne kadar acınası...

Zannedersin yıllarca Erdoğan hayranıymış da, sonradan Erdoğan'ın değiştiğini(!) Halktan koptuğunu görmüş...

Turkiye cumhuriyeti tarihinde halkı ile bu kadar iç içe, halkına yakın başka hiç bir lider olmamıştır...

Milleti aptal yerine koyup sürekli ben önceden Akp'ye oy veriyordun ama bu sefer vermeyeceğim ben hep Erdoğan'i destekledim ama desteklemeyeceğim diyenlerin bu propagandası ile insanları kandirabildiklerini zannetmeleri çok acınası aynı zamanda çok da komik değil mi?

Sezgin Cengiz

1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 18:12

Vah canım çok mu zoruna gitti mesafe.Her zaman halkın içinde olan, halkla oturup kalkan, diğerleri gibi yapmacıklığıyla sırıtmayan samimi bir lidere bula bula bunu mu buldun diyecek. Siz gidin dinozor suratlılara yaklaşın yaklaşabiliyorsanız.

Birinin de zoruna gitmiş. Zoruna gitsin zaten.

Sezgin Cengiz

1 ay önce - Pzr 18 Ekm 2020, 18:18

Alıntı:
Armaya dikkat

Fatih' in torunu, Fatih'in askeri. Yakışır.

sayfa 709
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET