Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 632
habibkadir
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 12:06

Önce İlker Başbuğun sonra KKnin çıkışına Cumhurbaşkanımızın şu anda sert cevap vermesi, söyledikleri ben hazırım sizde hazırsanız buyurun demektir.

Elinizden geleni ardınıza koymayın demektir.

Halep oradaysa arşın burada demektir.

Attığınız iftiraların altında siz ezileceksiniz demektir.

habibkadir
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 12:20

İki hafta önce devlet hastanelerinden birinde şahit olunan ve dişi bir mahluktan akan nefret:

"Eski GATA kalmadı, yol geçen hanına döndü, devran dönecek ama"

Başı kapalı olduğu için başbakan eşinin alınmadığı eski GATAyı özleyenler boşuna heveslenmeyin.

Dünyayı arkasına alsanız devran dönmeyecek artık.

nedimussoy

2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 14:17

Madem bu işler soru sorarak oluyor, öyleyse ben de burada birkaç soru sorayım:

FET֒nün siyasi ayağı, FET֒nün darbe gecesi öldürmeye çalıştığı siyasetçi midir, FET֒nün yol verdiği siyasetçi midir?

Recep Tayyip Erdoğan

alican65
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 15:00

Alıntı:
FET֒nün siyasi ayağı, FET֒nün darbe gecesi öldürmeye çalıştığı siyasetçi midir, FET֒nün yol verdiği siyasetçi midir?

Cumhurbaşkanı grup toplantısında bu cümleyi kurmadan önce vatandaşın seslenişini de yazarmısın Nedim Ussoy sen yazamazsın ama ben yazayım ''Çocuğum aç aç Sayın Cumhurbaşkanım''.

harun82_44
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 22:54

Erdoğan karşıtlarının yeni soylemi..Fox ,sözcü,Halk TV'nin algı yönetimi ,,yeni soylem millet aç..geçim sıkıntısı ayrı..

Ac aç deyince aklıma Somali ,savaş yüzünden ot yiyenler birde sokakta yatan kimsesizler geliyor . Bizim ülkede millet aç söylemini ülkenin godoman ,paralı kısmı daha çok dile getiriyor. Tabi bizim ülkede halkçı kim Türkiye'nin en zenginlerinin oy verdiği CHP . Seçmenin geneli fakir ve yokluk içinde. Orta gelirlilerde bilmiyorki Türkiye'yi kalkindiracak tek parti CHP. Hayatını buna adamış siyasetçiler ile dolu. Tek gayesi vatandaslarini ve ülkesini yükseltip ,çalışıp iyi seviyelere getirmek.

Biz sizi eskilerden tanırız.

Alican...

Ehtiyar
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:05

Milletin refah seviyesi arttıkça açgözlülüğü de arttı...

Keşke Erdoğan 2003'ten bu yana halkın refah seviyesini arttırmak yerine ordunun envanterini guclendirseydi...

Soğan Patates fiyati yükseldi diye hükümete ders vermek gerekiyor diyenden, iş beğenmeyen oğlu kızı masa başı yatış işi bulamadı diye hükümet şımardı ders verelim diyenden daha faydası dokunurdu 2 tane hava savunma sistemi, bir kaç savaş gemisi vs...

akın akpınar

2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:24

Bana gore chp bu konuda yipratiliyor

Hasansnow
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:27

Oo refah seviyemiz o kadar yükseldi ki sorma gitsin refah içinde yüzüyoruz.

Furkan 1453
2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:50
Gerçekler

Alıntı:
Oo refah seviyemiz o kadar yükseldi ki sorma gitsin refah içinde yüzüyoruz.

İstanbul'da CHP'li İmamoğlu, Adalar Hattı'na %100 zam yaptı. Bütün ulaşıma %35. En küçük bir itirazınız olmadı. Demek ki refah seviyeniz zirvede. Gerçekten zirvede. Refah seviyemiz kötü derken doğru söylemiyorsunuz. İdeolojik davranıyorsunuz.

En son Furkan 1453 tarafından Çrş 12 Şub 2020, 23:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

akın akpınar

2 hafta önce - Çrş 12 Şub 2020, 23:52

Kilicdaroglunun yerinde olsam ankara ve istabula talimat veririrm dökun ne kadar ne yapilmişsa belediyenin ici cok onemli

sayfa 632
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET