Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
osmanturan

9 yıl önce - Pts 21 Şub 2011, 23:45

Alıntı:
benim ahmed davutoğlu'nun başbakan olması ile ilgili bir sürpriz beklentim var.

sürpriz mii. Bence kesin davutoğlu başbakan olur

adnan41
9 yıl önce - Pts 21 Şub 2011, 23:53

Adam gibi adam RECEP TAYYİP ERDOĞAN...
Ahmet DAVUTOĞLU mükemmel bir siyasetçi...

Atila@Kara
9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 00:09

Alıntı:
"Bence AKP=RTE demek. Yani bir Cumhuriyet Halk Partisi Baykal da olsa Kılıçdaroğlu da olsa sonra başka biri de olsa yoluna devam eder. Milliyetçi Hareket Partisi de Bahçeli'den sonra başka biri de gelse devam eder. Çünkü bunlar gelenek partileridir. Köklüdürler. Ama Adalet ve Kalkınma Partisi için aynı şeyleri söyleyemem. AKP Türk siyasetini domine ettiyse RTE sayesindedir. Onun liderliği sayesinde vardır. RTE bıraktıktan sonra parti devam etse de başarılı olamayacağını ve bir süre sonra Türk siyasetinden silineceğini düşünüyorum..."

Bunu okuyunca tebessüm ettim...
Fatih Sultan Mehmet Hanın vefat haberi Avrupa'ya ulaşınca
Vatikan'daki papa sevinçten üç gün üç gece çanları çaldırıyor...
(Türklerin büyük padişahı öldü, Osmanlının sonu geldi)

Ayhan ALP

9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 00:17

Gecenlerde bir Arap dukkanina gittim balik almak icin kasaya geldigimde ne goreyim Sayin Erdoganin resmi asili acayip sasirmistim, adama saskinlila sordum neden bu resmi astin diye , verdigi cevap aynen soyle, o benim gercek liderim , benim ulkemdeki liderler batinin bir kuklasi olarak orda duruyor.

sefer bayraktar

9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 00:51

Alıntı:
Gecenlerde bir Arap dukkanina gittim balik almak icin kasaya geldigimde ne goreyim Sayin Erdoganin resmi asili acayip sasirmistim, adama saskinlila sordum neden bu resmi astin diye , verdigi cevap aynen soyle, o benim gercek liderim , benim ulkemdeki liderler batinin bir kuklasi olarak orda duruyor.

yakışır Araplara.
daha ne diyeyim....hayırını görsünler.

Hasan Celik
9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 02:28

Alıntı:
Bende öyle düşünmüştüm ama Abdullah bey Cumhurbaşkanlığı görev süresi dolunca aktif siyaseti bırakacaktır diye düşünüyorum, lâkin bir baskı oluşması ve haklı olarak siyaete döndüyorum gibi bir pozisyona sokulabilir, sadece tahmin bunlar. Ki siyasete girerse o zaman ki yaşı da epey ilerlemiş olacak, bilemiyorum artık..

bilmedigimden soruyorum, Abdullah beyin Cumhurbaskanligi süreci bitikten sonra yeniden Meclise girme ve Basbakan olma olasiligi varmi, yani kanünen bu mümkünmü, eger mümkünse bence biraz ilginc bir durumdur bu

kendisi sayin Erdogandan sonra kesinlikle partide iki numaradir, yani 2015ten sonra eger mümkünse tabi ilginc bir durum olsa bile Basbakan olmaya en yakisan kisidir bence

Arinc ve Cicek gibi adaylar bence Basbakanligi pek iyi yönetemezler, hele sayin Arinc bazen ipin ucunu kaciriyor, Koksal Toptan'da biraz hafif kaliyor bilmiyorum kitleleri arkasinda topliyablirmi?

benim en büyük favorim Samsun Milletvekili Suat Kilic, belki 2015 icin biraz genc olabilir, ama ileride kesin favori adaylar arasina girecektir, hitabet sanati asiri derecede iyi, en kötü ihtimal Basbakan kadar retorigi güclü, kitleleri arkasinda kolayca toplar, ama su anda saten ikinci Milletvekili döneminde, 2015in Basbakan adaylari saten bu döneme Meclise girenlernen bir azalacaktir, ondan sonra bu konugu tartismak daha isabetli olur

özgündeniz
9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 15:27

95 metrelik koca gemiye gemicik dersin, öte yandan yöre halkı van denizi dediği halde, van denizi diyen kişileri eleştireceksin. ufak şeyleri eleştirmek bazı şeylerden korkulduğu anlamı uyandırıyor bende.

MeteHan!
9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 15:28

Alıntı:
ufak şeyleri eleştirmek bazı şeylerden korkulduğu anlamı uyandırıyor bende.

Belkide kısasa kısas yapıyordur.

Turgay34

9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 15:46

Alıntı:
Ooooo Tayip beyin işi çok, öyle çabuk bırakır gidemez bu ülkeyi. Daha. Türkiye ye isim bile bulacak.

ZOR ZOR TAYYİP BEY BU ÜLKEYİ BIRAKIP DA GİDEMEZ, ZİRA BİZ BIRAKMAYIZ .

Bazılarına 12 Haziran seçimlerinin tasası düşmüş şimdiden.. Bu kadar erken pes edilir mi? Biraz uğraşın.. Kendinizi millete beğendirmeye çalışın.. Böyle çamur siyasetine milletin itibar etmediğini daha anlamadınız mı? Apaçık niyet okumaya başlamışsınız.. Adamın yaptıkları da ortada, yapacağım dedikleri de.. Türkiye ismini değiştireceğini nerede, ne zaman söyledi? Ayıp değil mi iftira atmak?!

Mehmet Kasım
9 yıl önce - Sal 22 Şub 2011, 16:03

2012 yılında cumhurbaşkanlığı seçiminde Tayyip Erdoğan aday olursa Abdullah Bey AKP'nin başına geçer. Cumhurbaşkanının görev süresinin 5 yada 7 yıl olma tartışmaları da var. Eğer 7 yıl ise 2014'te seçimler olacaktır. 2014'te aynı zamanda belediye seçimleri de var.

Ama genel seçimler 2015'te olacak. Tayyip Bey cumhurbaşkanı olmazda bir dönem daha Abdullah bey devam ederse parti iç tüzüğünü değiştirebilirler.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET