Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
sabrig
3 yıl önce - Pts 06 Oca 2014, 20:13
tekrar... silbastan....

Zümrüt sitesinin enkazi uzerine yeni bir bina yapimina baslandi.....

Ayni sitenin çarprazina dusen baska bir sitede de sorun varmis. Insaat iscileri yedikleri yemeklerin artiklarini kolon iskeletlerine atmislar duydugum kadariyla...... kolon guclendirmesi yapiliyormus binada....

Benim oturdugum bina asansor calisinca sallaniyor. Ve ben nereye basvuracagimi bilmiyorum.....
(10 katli binanin 7. Katinda oturuyorum)

antalya86
3 yıl önce - Pzr 12 Oca 2014, 14:44

sabrig kardeşim, sana tavsiyem; mümkünse konya'dan kaçabildiğin kadar kaç.

uzun süredir buralara gelmiyordum ama, bir kaç bir şey daha söylemek isterim;

genel olarak, nalçacı caddesi ve civarı binalar çok kötü durumda, beton diye bir şey duyulmuş görüşmüş değil. şehir merkezi de aynı durumda.

ayrıca, özellikle eklemek istediğim;

bosna hersek ve civarı, beklenen istanbul depreminden daha fazla can kaybına yol açabilecek kadar kötü.

SERDARR1

3 yıl önce - Pzr 12 Oca 2014, 14:48

Alıntı:
genel olarak, nalçacı caddesi ve civarı binalar çok kötü durumda, beton diye bir şey duyulmuş görüşmüş değil. şehir merkezi de aynı durumda.

ayrıca, özellikle eklemek istediğim;

bosna hersek ve civarı, beklenen istanbul depreminden daha fazla can kaybına yol açabilecek kadar kötü.

kaynak var mı

oguz42

3 yıl önce - Pzr 12 Oca 2014, 14:55

Alıntı:

Bir kere nüfus oranları böyle bir duruma müsade etmez

antalya86
3 yıl önce - Pzr 12 Oca 2014, 15:00

kıymetli kardeşlerim, 100 küsür kişi durup dururken yıkılan binada vefat etmiş, siz hala kaynak var mı diyorsunuz, bu nüfus izin vermez diyorsunuz.

allah göstermesin de, başımıza gelince nüfus izin verir mi vermez mi, kaynak var mı yok görüyoruz.

2004 de kaynak yok muydu? adamlar kırk kere belediyeye gitmiş zümrüt apartmanı için, apartman sallanıyor diye.

yine ve ayrıca 2004 yılında konya köy mü idi ki o zamanki nüfus izin verdi?

gereksiz sözlere gerek yok.

ben yazmış bulunayım da, gerisi sizlere kalmış.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA