Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
SABRİ BİLGİN
2 yıl önce - Pts 11 Nis 2016, 10:16

2-3 haftadır Mudanya'da başrollerini Nejat İşler ile Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı bir sinema filmi çekiliyor.

Misafir f36

2 yıl önce - Cmt 08 Ekm 2016, 20:19

Serenay Sarıkaya Nejat işlerin Başrol oynadığı filmin bir sahnesi kaymakobada bir kulübede çekildi

Özkan_Bayhan

1 yıl önce - Pts 13 Şub 2017, 22:05

Yerli dizi pek izlemem açıkçası pek fazlada ilgilenmem ama konu Bursa olunca forumda paylaşmak istedim. Bursa'da çekilen dizilere bir yenisi ekleniyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı dizi İstanbullu Gelin çok yakında StarTV'de yayınlanmaya başlanacak. Bursa'da çekilen ve konusu Bursa'da geçen film bakalım reytinglerde istediği başarıyı yakalayıp kalıcı olabilecek mi?

Detay: http://dizihaberleri.dizifragmanlar.com/istanbull ...-cekiliyor

Cüneyt5316

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 10:34

Özkan bey paylaştığınız için teşekkürler. Sanırsam doburca taraflarında çekiliyor.Yada tam konağın yerini bilen var mı?

Ahmet_Öz
1 yıl önce - Prş 02 Mar 2017, 08:11

Tanıtımlarında Bursayı görünce çok sevindim,başta full olarak Bursa'da devam edecek zannettim ama devamı İstanbul'da olacakmış Klasik Bursayı tuvalet kağıdı gibi kullan at durumu

Cüneyt5316

1 yıl önce - Prş 02 Mar 2017, 08:18

Ciddimisiniz. Bende dizinin başları İstanbul'da gerisi Bursa'da çekiliyor diye biliyordum.

Ahmet_Öz
1 yıl önce - Cum 03 Mar 2017, 13:27

İnşallah tamamen Bursa olur
Alıntı:
Zeynep Günay Tan yönetmenliğinde çekilecek olan dizinin ilk bölümü için İzmir kenti seçildi.

Ancak çekimler İzmir’de çok kısa sürecek ve set ortamı İzmir’den hemen İstanbul’a taşınacak.Çünkü baş rollerde yer alan iki oyuncunun tanışmaları İstanbul’da gerçekleşecek.

Süreyya karakteri ile ekranlarda olacak Aslı Enver özgür ruhlu bir kadını canlandıracak. Ancak Özcan Deniz’in canlandırdığı Faruk karakterine de derin bir bağlılık duyacak.

Bu nedenle sevdiği adam için yaşadığı yerden vazgeçecek ve dizi ortamı da böylelikle Bursa’ya taşınmış olacak.

Dizi seti Bursa’da kurulsa da zaman zaman tekrar İstanbul’a taşınacak ve çekimlerin büyük bir çoğunluğu da burada devam edecek.

Çünkü Faruk karakterinin ailesi ile düşünceleri ve hayat tarzı bağdaşmayan Süreyya, Bursa’da hayatını devam ettirmekte çok zorlanacak.

Zaman zaman ayrılıklara da şahit olacağımız dizide İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları da birçok bölümde karşımıza çıkacak.

Ahmet_Öz
1 yıl önce - Cum 03 Mar 2017, 22:26

Diziyi Bursa sahnelerini merak ettiğimden bugün ilk bölümünü izledim.
Bursa için inşallah iyi bir reklam olur,baya Bursa sahnesi vardı. Uludağ,Kozahan,Kapalıçarşı,Otogar gibi. Bir tek konağın yerini anlayamadım

Cüneyt5316

1 yıl önce - Sal 07 Mar 2017, 11:43

Arkadaşlar dün Bursa hakimiydi gazetesinde "arka sokaklar Bursa'da " diye bir parça gördüm. Hayırdır. ???

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 07 Mar 2017, 14:48

http://www.bursadabugun.com/haber/arka-sokaklar-b ...02320.html
Evet ama merkezde değil, Büyükorhan'ın terkedilmiş bir mahallesi olan Çökene'de imiş.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet