Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Fenerbahçe SK - Kayserispor karşılaşmasını kim kazanır ?
Fenerbahçe SK 44.0%  44.0%  [48]
Kayserispor 44.0%  44.0%  [48]
Berabere biter 11.9%  11.9%  [13]
Toplam Oy : 109

Mehmet Önsöz
7 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 22:47

Alıntı:
Maç 8-8 bitecek
fenerin golleri dakika 5:alex dakika 7:semih dakika 15:dia dakika 17:alex dakika19:alex dakika26:VOLKAN dakika 30:emre dakika45:emre

2.yarı fener çok rahatlayacak rehavete kapılıp 8 tane 2.yarı yiyecek.

Maçta olaylar çıkacak.

Komik bir yorum mu şimdi bu

Bende Şükrü Saraçoğlunda Fenerbahçenin kazanıcağını düşünüyorum . Ama gönlüm Kayserispordan yana yensin de lig biraz daha karışsın isterim bir futbolsever olarak .. Ama Kadıköy farklı bir yer . İşi zor Kayserisporun

Takım tutmuyorum .. Ama geçen sene Bursasporluydum

En son Mehmet Önsöz tarafından Pts 07 Şub 2011, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Hasan M
7 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 22:48

SİLİNİZ..

En son Hasan M tarafından Pts 07 Şub 2011, 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

myself
7 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 23:01

ilk maçı kayseri 2-0 aldı nasıl pervasızca yorum yazabiliyorsunuz hayret

Hüseyin Fehimoğlu
7 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 23:11

Arkadaşlar lütfen konu ile alakalı mesajlar yazalım.

İki taraf için de zor maç olduğu aşikar.

Fenerbahçe'nin avantajı kendi seyircisi ve stadında oynayacak olması.

O yüzden tahmin yarışmamızda Fenerbahçe 2-1 alır dedim.

Ancak yenilirse de pek şaşırmam açıkçası. Ama Fenerbahçe bir adım önde.

Devlet38
7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 17:42

Kayserispor kazanır tabi ki. Belediyespor karşısında oynadığımız muhteşem oyun bizim ne kadar iyi bir takım olduğumuzu gösteriyor. Ankaragücü maçında 1-0 geriye düştüğümüz maçı 2-1 kazanarak gücümüzü herkese gösterdik. Fenerbahçe ise son 3 maçını kazanmış olabilir ama iyi top oynayarak kazanmıyor takip ettiğim kadarıyla. Kayserisporun iyi defans oyuncuları var. Dolayısıyla Fenerbahçe gol atmakta zorlanacak. Bu maç Kayserispor için çok önemli olduğu için maç tahminim: FB - KS: 1-2;

mimar m. karakoç

7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 17:50

Berabere biter, Fenerbahçe eski formunda değil. Kayseri iyi gidiyor. Seyirci desteği ile berabere diyorum.

0345 özer er

7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 17:54

kadir has stadının açılş maçındada fenerbahçeyi yenecekti kayseri ama maçı biz 2-0 aldık,bu maçıda 2 yada 3 farkla alırız benim hatırladıgım 4-1 lik maç haricinde kayserinin fenerbahçeyi yendigi maç yok.istanbulda.
kayseri iyi takım yeni transferlerle güçlendi,yanlız trabzon maçıyla bizde ivme kazandık bu maçıda alırsak,haftaya bjk maçı var işte ya tamam yada devam maçı işte o maç.

Doğan Elli
7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 18:26

Şerif Ayhan Bey..

Başkanınız Sayın Adnan Polat'ı eleştirirken sadece ''başkanımızla iyi arkadaştır. Sayesinde de borcumuz affedildi'' diye yazsaydınız iyi niyetinizden şüphem olmazdı.. Ancak hakem odalarını basmaktan bahsedip şimdiden Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutlayarak içinizdeki esas niyeti görmemize neden oldunuz..

Sorarım size geçen sene Aziz Yıldırım hakem odasını bastı da ne oldu? Haydi geçen sene sizi ikna etmedi mi? Her türlü dedikodunun aleyhimize yazıldığı ve Galatasaray'ın bile ikinciliği kabullendiği o 2006'daki Denizli maçına ne demeli? Bu 2 sezonda da Fenerbahçe'nin başkanı kimdi?

Sayın Ayhan Fenerbahçe, son 4 yılda iki kere son haftaya lider girdiği sezonlarda Dünya'da kolay kolay eşine benzerine rastlanmayacak şekilde şampiyonluğu kaybetti.. Hala mı Aziz Yıldırım'ın kinayeli de olsa bu lige el attığını söylüyorsunuz? Kusura bakmayın ama el insaf... (Bay Bülent Bey kusura bakmayın ama bu yazı bu başlıkta yazıldığı için cevap hakkımızı burada kullandım.. Bu konu ile ilgili de başka birşey yazmayacağım.. Anlayışınıza teşekkür eder ve özür dilerim..)

Maça gelecek olursak genelde milli maçların ardından oynanan lig maçlarında Fenerbahçe olarak zorlanıyoruz.. Hazırlık Karşılaşması bile olsa oynanacak bir Güney Kore maçı var.. Umarım millilerimiz o maçı alır sonrasında da Fenerbahçemiz bu maçtan sonra kaldığı yerden devam eder.. Kayserispor iyi takım.. Çok iyi oyuncular aldı.. Ama bizim de son haftalardaki çıkışımız form grafiğimizin yükselmesi ve Kadıköy'de maçın oynanacak olması ibreyi bize doğru döndürüyor..

Güzel bir futbolun ardından kazanacağımızı düşünüyorum..

Sezgin G.
7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 18:31

Kadro ve futbolcu kalitesi Kayserispor'dan yana. Hakem adil yönetim gösterirse Kayserispor bu maçı bence çok zorlanmadan alır.

Amrabat, Ziani, Santana, Kujoviç ve Zalayeta.

Fenerbahçe çok daha zayıf rakiplere oynadı. Kayseri Manisaspor'a benzemez

ersingokdal

7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 18:33

kadıköyden kayserispor eli boş döner bu kesin.... 4-0 FB alır.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET