Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
alizeybek
9 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 15:55
İzmir'e Bir Dizi Daha Geldi - İZMİR ÇETESİ

Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece'nin paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yapacağı İzmir Çetesi yakında Star TV ekranlarında olacak.

Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki iki dolandırıcı, bir kavga sonucu nezarethanede tanışırlar. O günden sonra beraber çalışmaya başlarlar. Onları bir arada tutan ve her geçen gün dostluklarının pekişmesine sebep olan şey meslek edindikleri dolandırıcılığa bakış açılarıdır. Zaman içinde muhteşem bir ikili olurlar. Kendilerine İzmir Çetesi adını koyarlar. Ve ufak ufak işleri büyütmeye başlarlar.

Cemal (Kadir İnanır) ise, son derece sakin, huzurlu hayatı olan, yirmi yıldır aynı mahallede esnaflık yapan bir adamdır. İzmir'in eski mahallelerinden birinde üniversite çağındaki genç kızı Duru ile birlikte yaşar. En büyük hayali, yirmi yıldır biriktirdiği parayla kızına bir ev alabilmektir. Cemal'in ev alabilme isteği, yolunun İzmir Çetesi ile kesişmesine neden olur.

Pastel Film'in yapımcılığında çekimleri İzmir'de gerçekleşecek olan dizide, Cemal, Selami ve Ateş'in hikayeleri ekran başındakileri çok güldürecek.

star tv

En son alizeybek tarafından Pzr 06 Şub 2011, 17:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

batuhan
9 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 16:11

Bende şimdi fragmanını gördüm.Bakalım nasıl bir şey olacak.Kavak yelleri İzmirde başladı 5 yıldır devam ediyor.İnşallah tutar.Emekleri boşa çıkmaz.İsmine bakınca İzmirde başlıyıp göç etmeyeceğe benziyor.Hayırlısı.

alizeybek
9 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 16:13

evet sana katılıyorum belki tartışmaya açık ama İzmir adına ses getirecek en iddaalı dizi bence. (güzele benziyor)

Bay Bülent
9 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 22:39

Oyuncular :

Kadir İnanır – Cemal (Çilingir)
Mustafa Üstündağ – Selami (Karşıyakalı)
Kenan Ece – Ateş (Göztepeli)
Nusret Çetinel – Kazım
Selin Şekerci – Mira
Erkan Sever – Zeki

Benim açımdan hasret gidermek için birebir.
Güzel bir yapıma benziyor,umarım içeriği güzel olur ve uzun sürer

SERDARR1
9 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 22:43

Alıntı:
İsmine bakınca İzmirde başlıyıp göç etmeyeceğe benziyor.Hayırlısı.

yapımcıların işine gelmezse 3. bölümde istanbula taşırlar hiçde acımazlar

ali_35
9 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 22:57

Güzel diziye benziyor. Umarım İzmir'de devam eder çekimleri İstanbul'a taşınmazlar. Şu 2. fragmanda insanların Konak Meydanında koştuğu sahnenin çekimlerinde Konak'taydım. Arkadaşla gezerken uzakta bi kalabalık gördük ama ne kalabalık. Kalabalığa doğru gittik. Gittikten 1 dakika sonra yönetmen kayıt diye bağırdı ve kalabalık bir grup koşmaya başladı bağırarak. Ben elinde balonlar olan adamı görünce İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bir reklam film çekimi sandım ama önde Kadir İnanır'la Mustafa Üstündağ'yı görünce İzmir Çetesi'nin çekimi olduğunu anladım. Keşke o koşan kalabalığın arasına dalsaydım ya diziye çıkardım hiç olmazsa

Hasan M
9 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 23:00

Çekimlere 3 gün ara verilmiş.

batuhan
9 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 00:21

Alıntı:

Dizinin içeriğine bakınca yapımcıların işine gelmezse sonlandırırlar diziyi.

muratisik
9 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 00:25

Bugün öğleden sonra Konak Meydanı'nda çekimleri vardı.

alizeybek
9 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 00:29

Alıntı:

Filmin ana konusu İzmir ile ilgili olduğu için bence taşınması söz konusu olmaz.

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet