Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Samsun - Kafe, Bar ve Restaurantlar
« önceki   12345 ... 151617   sonraki »
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
denizc20
3 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 01:16
!!!

5 yıl okudum şu samsunda hiçbirşey yoktu !! okulu bitirdik adamlar patlama yaptı ne diim ? şanssız bi dönemdik (2003 te girdim üni'ye). hatta ilk sene 4 arkadaş bişiler içelim oyun oynayalım diye eski Nescafe şimdi adı nedir bilmiyorum oraya gitmiştik adamlar damsız almıyoruz demezler mi hayatta unutmam içerde okey fln oynanıyo bizi almadılar çok şaşırmıştım !!

ersin55
3 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 01:25

Çok doğru diyorsun sevgili Deniz kardeşim; tabiri caizse bu tür firmalar Atakum'un bu potansiyelini son beş sene içerinde öyle bir ortaya çıkardılar ki şu an Atakum sahil banında bu tür içkili-içkisiz mekanlar her adım başı mevcut ve hepsi de biribirinden nezih yerler. Fotoğraflar da az çok anlatıyor her şeyi.

Samsun özellikle de hafta sonu geceleri Atakum'dadır ve bu artık güzel ve eğlenceli bir gelenek halini aldı.

denizc20
3 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 01:34
!!

valla bende yarı karadenizli oldum artık gözlemliyorum bu bölgeyi. şu anda giresunda çalışıyorum mesela buralar çok çok geride. geçenlerde üds sınavı için yine samsuna yolum düştü valla Samsun olmuş dedim. özellikle akşam geçince çok daha iyi anlaşılıyor büyükşehir havası. atakuma ztn diyecek lafım yok kavgasız ,dövüşsüz ,olaysız eğlenceler diliyorum tüm samsunlulara!

Bildiğim kadarıyla içkilisi de içkizisiz mekanıda olsa ruhsatı Belediye veriyor Atakumun önünü açan birazda Belediyesi olmuştur kanımca

cihan

3 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 02:11
Marin Butik Otel Cafe&Pub&Restaurant

Marin Butik Otel Cafe&Pub&Restaurant
Mimar Sinan Mh. Atatürk Bulvarı No:202 Atakum /SAMSUN

(Alıntı: Marin)

mustafagol
3 yıl önce - Pzr 06 Şub 2011, 02:30

Vay, vay, vay,
Sitede olmadığınız zaman nerelerde takıldığınız anlaşıldı beyler.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler