Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 789 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 8
berzahdan
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:33

süper ötesi über bir şehirdir. mutlu musunuz? sıradan ötesi bir davranış sergileyip türkiyenin gülen yüzü olacaksınız arkadaşlar. umarım olur. kimseyle sıkıntım yok ama abartmamak lazım. ancak bu kadar diyor ve tartışmadan çekiliyorum. her şey gönlünüzce olsun.

eses_65
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 21:19

Berzahdan böyle damdan düşer gibi değilde güzel bir üslupla, ark niyet taşımadan yazsaydın insanlar sana cevap verirdi.

Misafir c39

6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 21:25

Berzahdan kardes yazdıkları ile gercekleri eskisehirlilerin yuzune oyle bir vurmuşki adamlar dumur oldular.

Not:Gaziantepliyim

berzahdan
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 22:10

arkadaşlar herhangi bir yöreyi veya şehri kötülemek amacını gütmüyorum. sadece amigdalası ile içgüdesel yaklaşanlara tepkim var. frontal lob kullanınız ve gereken cevapları veriniz. devlet desteği ile nereye kadar gidebilirsiniz? düşük profilli başkbakandan inanılmaz destek aldınız. alınız ve hakkınızdır ancak her bir şehrimiz bu desteği alamıyorsa epeyce sıkıntı vardır.

26METİN
5 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 16:06

ilçe belediyelerinin bütçesinden
%30 Büyükşehir
%10 ESKİ pay alıyor.
bu karşılık ilçelere hangi hizmetler götürülüyor.
vatandaş keşke köy olsak diyor.

AhmetDönmez26
5 ay önce - Prş 23 Ksm 2017, 23:51
Eskişehir Nüfus Bilgileri

Berzahdana kimse cevap yazmamış. O zaman ben cevap yazayım. Devlet yatırım yapmasa diyorsunuz Arçelik, Otosan, Eti,v.s. özel sektör yatırımları için devlet bu sanayicileri zorla mı Eskişehire soktu. İnşaat sektörü genelde eğitimsiz kitlenin çalıştığı sektördür. Eskişehirde inşaatlarda yerli çalışan bulamazsınız. Çünkü halkın büyük çoğunluğu eğitimli ve kalifiye insanlardır. İki tane üniversitesi ve genellikle şehirden memnun öğrencileri ile bir eğitim ve kültür kentidir. Gençler şehirdeki gezi ve eğlence mekanlarında rahatsız edilmeden eğlenirler. Yerel halk tarafından rahatsız edilmeden yaşamlarını sürdürürler. Hamamyolunda, çarşıda gençler özgür bir şekilde müziklerini yaparlar, halk ta onlara katılır. Türkiyenin ilk Sanayi Odası Eskişehirde kurulmuştur. Tiyatro, konser gibi faaliyetler devlet eliyle değil yerel yönetimlerin organizasyonun da yapılır. Devlet tiyatrosu yoktur. Suç oranı Türkiyenin çoğu şehrine göre çok düşüktür. Günde 10-15 TL ile karnınızı doyurabilirsiniz. Daha sayardım ama bu kadarı da yeter sanıyorum.

26METİN
5 ay önce - Cum 24 Ksm 2017, 09:38

çarşıda özgürce müzik yapmakmış.
gülesim geldi.
şimdi bu özgürlükmü oluyor.
müzik yapacaksa gitsin bir mekanla anlaşsın maaşını alsın.
bu yaptıkları resmen modern dilencilik.

adam AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİNİ Kazanmış.
eskişehire geliyor.
güye üniversite okuyor.
şehrimizi yaşanmaz hale getiriyorlar ( amacı gerçekten okumak olanlar hariç )

Furkan ÇINAR
5 ay önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:06

Sokak müzisyenleri bu şehrin en sevdiğim yönlerinden birisi.
"O" güzel insanlara, yaptıkları harika iş için teşekkür edeceğinize, söz de aşağılamaya kalkıyorsunuz.

Müzik ruhun gıdasıdır, güzel bir şeydir.
Ruhunuzu besler, dinginliğinizi artırır.
Korkmayın müzikten, sanattan.

Misafir ed8

5 ay önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:27

sayın furkan bey ,
Metin beyi bilmem ama ben müzikten rahatsız değilim.
bende çok zamam 3-5 dk durup dinlerim
onları yaptıkları işten dolayı aşağılamamda ve aşağılamayada kimsenin hakkı yok ( sadece onları değil herkesi aşağılamayalım ) yaşamımız boyunca doktorada mühendisede temizlik elemanınada çobanada ihtiyaç vardır .
müziklerini sokakta yapacaklarsa gene sokakta yapsınlar ama amaç dilenmek olduğunda durum farklıdır.

Serky45
5 ay önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:34

Yıllardır her fırsatta Alpu'nun nüfusu çok artacak diyorlar fakat bir olayını görmedik daha.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 789 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET