Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 678 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
eses_65
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 17:37

Bu gereksiz mesajı yazınca eline ne geçti? Amacın tartışma mı çıkarmak?

berzahdan
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 18:44

kendi üzerime alındım ve tartışıyorum. tartışma çıkarmak evet. neyinizle övündüğünüzü anlamak istemekteyim. başbakan bugün eskişehir'e 20 milyar dolar yatırım yapacaklarını açıkladı. bu durum'a ne diyorsunuz örneğin. izmir, istanbul, muğla, mersin, antalya gibi şehirlere yapılmıyor bu yatırımlar.
soru çok açık ve net ayrıca tekrar soruyorum. "eskişehirlilerin türkiye'ye nasıl bir faydası olmuştur?" soruya cevap vermeden eleştirmek uygarlık değildir.

düzeltiyorum: "ma" ayrı olmuş birleştirdim. harf ve imla hatası görüyorsanız lütfen uyarınız.

eses_65
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 19:42

Harf ve imlâ hatasının olmadığı cümleniz yok. Anlamak için bir kaç kez okumamız lazım.

Misafir 43d

6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 19:48

Enes 65 neden hata arıyorsunuz ki ?
Siz anlamak istemiyorsunuz.

eses_65
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 19:53

''Harf ve imlâ hatası görüyorsanız uyarın'' demiş kendisi. Ben de uyardım. Gerçi uyarmakla olacak gibi değil. İlkokul 4-5 seviyesinden itibaren yeniden Türkçe öğrenmesi lazım.

berzahdan
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:02

açıklama bekliyoruz efendim. 15 yaşındaki ergen bile böyle bir eleştiride bulunmaz. şurası da böyle deseniz herkes anlayacak. nasıl bir sevginiz var bilemedik.

ekleme: lütfen türkçe veya edebiyat öğretmeni olduğunuz söylemeyiniz.
yazım hatalarınız kafa itiyor efendim.

Furkan ÇINAR
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:09

Alıntı:
...Bu sayfa gibi diğer sayfalarda da maalesef Eskişehir sayfaları dejenere edilmekte. Birkaç arkadaş iyi niyetle paylaşımlar yaparken,son zamanlarda türeyen misafir adlı zat lar iyi niyetle mi yoksa tersi bir niyetlemi olduğu belli olmayan tartışmalarla Eskişehir sayfalarını kavga dövüş,siyaset,inatlasma,kordovusu sayfalarına cevirdiler.Kiminle tartistigimizida bilmiyoruz,inmi cinmi belli değil.Arkadaslar bu kişilere cevap vermeyin.Kendilerini adam zannediyorlar ve muhtemelen egleniyorlar.Maalesef sayfalarimiz kirletiliyor.saygilar.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6066761#6066761

berzahdan
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:16

sayın arkadaşlarım cidden eskişehir'in abartılacak bir durumu yok.
daha önce de yazmıştım merkeze ve ankara'ya yakın olması itibariyle kıymet kazanmıştır.
eskişehirli olmak veya eskişehirde yaşamak hiç bir anlam ifade etmiyor.
azıcık kendinize geliniz. lütfen uzatmayınız. bir içanadolu şehrisiniz, eskişehir'e yapılan yatırımlar yozgat'a yapılsaydı güdük kalırdınız. kendiniz yapmadınız arkadaşlar. devlet nereye isterse oraya yapar. kıyaslama yaparken dikkat etmek lazım.

edit: sayın yöneticilerimiz bir yerlerden onay mı bekliyor? çocuk mesajıma cevap vermiş ve onaylanmış. benim mesajım onaylanmamış. hakaret veya küfür olsa anlarım ama mesajıma verilen cevap onaylanınca benim yazdığım ve cevap verenin yazdıkları boşa düşüyor.

En son berzahdan tarafından Sal 03 Ekm 2017, 20:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

eses_65
6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:23

Türkçe'yi doğru kullanabilmek için öğretmen olmaya gerek yok, zaten her Türk vatandaşına Türkçe ve imlâ kuralları okulda öğretiliyor.

Misafir 43d

6 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 20:26

Ama insanlara saygılı olmak kişinin ruhunda olan bir şeydir.
İstediğin kadar öğretmeye çalış. O kafa almaz.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 678 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET