Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
ersingokdal

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:02

Topkapı'da şuan 2 dereceden sıfır dereceye düştü,ince billur tuz yağmaya deva mediyor 2 saattir..

0345 özer er

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:02

güngörende saat 15 ten itibaren toz halinde kar hala devam ediyor ve ilginçtir tutuyorda.

Khantek
2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:11

ümraniyede hava 0.8 derece lazerli derece ile ölçtüm =) acaip bişey ya o alet nereye tutsan tak anında derecesini ölçüyor =) billur tuz yok şuan itibari ile ümraniyede clear

tarantulam ahmet

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:16
gece ve sabaha karşı yoğun kar bekliyorum

bu sistemden sonra 8 şubat en geç 9 şubatta yine soğuk ve karlı havalar bizimle birlikte olacak arkadaşlar bu durum netleşti inşallah ardından gelen günlerde yine ufak molalar olsa da şubat ayı bu şekilde uzun süreli karlı sistemlerin bizi ziyaret edeceği bir ay olacak kısaca kara doyacak istanbullular belki de bıkacaksınız kim bilir indeksler de bugün düne göre daha olumlu hale gelmiş bu da olumlu bir gelişme kardelileri manyakları aptalları geri zekalıları için işin şakası tabii lütfen yanlış anlaşılmasın hepimiz kar delisiyiz yoksa burda ne işimiz olur ayrıca ben yazın da cumulonimbus bulutlarına hastayım sadece kar delisi değil yaz yağmuru delisiyim de ancak o kabaran pamuk gibi bulutların bir anda nasıl kule gibi yükseldiğini görmek de bana ayrı zevk veriyor yazın mevla herşeyi ne güzel yaratmış bizler ise onun bu güzelliklerini seyrederek mutlu oluyoruz ona olan imanımız tazeleniyor elhamdülillah

Karomer

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:19

Bu gece mi tarantulam ?

BarışGökhan Yılmaz

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:22

Yenibosnada 2 saatten beri durmadan un gibi kar yağıyor ve öğlen 1-2gibi hafif erime vardı oda bitti şimdi hafif hafif örtü oluşuyor.Dünden kalan örtü hiç eksiksiz duruyor.

tayfun25

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:27
soğuk

sıcaklık -1 derece umarım artmaz, ama şu var sonrdan gelecek sistemler bu kadar kuvvetli olmayabilir:((

Karomer

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:30

Kar Yağışı Küçükçekmecede toz gibi yağsada zaten karlı olan yerlerin üstüne yine kar ekledi sıcaklık -1 derece

En son Karomer tarafından Prş 02 Şub 2012, 16:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

tarantulam ahmet

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:30
evet bu gece ayrıca uzun vadeli veriler yaşadığımız sistemden daha güçlü sistemleri müjdeliyor

elimdeki mevcut uzun vadeli verilere özellikle nao ve ao indekslerine baktığımda gördüğüm manzara eğer değişmezse maşallahı var bu sene istanbul kara gömülecek resmen geçen sefer sibirya soğukları için acil uyarı vermiştim şimdi de uzun vadeli soğuklar için uyarı vermem gerekecek gerçi bazı met azmanları bize laf soksa da ben uyarımı yapacağım bundan önce 1 ocakta sel uyarısı yaptım ve birebir gerçekleşti antalya sele gömüldü muğla sele gömüldü 8 ocak günü dmi bir gün önce uyardı ben ise 1 hafta önce uyardım o uyarılarım dikkate alınsaydı belki bugün domatesi 7 8 tlden yemiyor olacaktık ama bu beyefendiler sözüm ona meteoroloji uzmanları napıyorlar radara bakıp 2 saat önceden sel uyarısı yapıyorlar bunlar böyle sen doğruları söyledikçe adamlar seni linç etmeye kalkıyorlar işte hem iş yapmaz hem de başkalarına iş yaptırmazlar kendilerinin yanlışları doğrudur onlar için bizim doğrularımız ise yanlıştır onlara göre bize göre yoğun kar ona göre hafiftir işte böyledir bunlar bizimle bilimsel olarak konuşamazlar küçümserler hakarete vururlar maymun derler alay ederler ama kamuoyu kimin maymun olduğunu görüyor modelden modele dönenlerdir maymunlar daldan dala atlarlar aynı maymunlar gibi bir gün o dallar kırılıp yere düştüklerinde bakalım kim kaldıracak onları o düştükleri yerden kem söz sahibine aittir maymun diyenler o lafın boomerang gibi aslında kendilerine döndüğünün farkında değildirler küçük insanlar büyüklenirler büyük insanların büyümeye ihtiyacı yoktur yaş olarak büyüklük birşey ifade etmez önemli olan kişiliğin büyüklüğüdür bizi bilimsel olarak eleştiremeyenler acizdir bize verecek cevapları yoktur ancak alay ederler aslında rezil olan kendileridir malesef

kardanadam emin

2 yıl önce - Prş 02 Şub 2012, 16:35

Senin gibi deliye can kurban TARANTULAM kardeş. keşke dünyadaki tüm deliler, manyaklar, arızalılar bizler gibi olsa. BU BEMBEYAZ--TERTEMİZ--APAYDINLIK güzellikler karşısında zevk almadığını gördüğüm kişilerin insanlığı konusunda çok şüpheler hissediyorum. Bilemiyorum bizler ayrı bir dünyadanmı geldik.,değişik bir yaratıkmıyız,insanlık türünün başka bir örneğimiyiz. Herneysek biz bu halimizden oldukça mutluyuz ve öylede kalacağız.ŞU BEMBEYAZ GÜZELLİKLERİ SEYREDERKEN SANKİ AYRI BİR DÜNYAYA YOLCULUK EDER GİBİYİM.Ve bu güzellik bitecek yine bu dünyanın kirli yüzüyle başbaşa kalacağım diye ödüm kopuyor. NE OLUR ALLAHIM BİTMESİN BU SANATINDAKİ GÜZELLİKLER, SANA HAMDUSENALAR OLSUN bizlere bu yaşattıkların için. SAYGILARIMLA.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet