Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8103
karadulcem

2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 10:28

Sabah erken saatlerde 08:00 gibi kar başladı istanbul çamlıca ve ümraniyede akşam daha fazlalaşır

kavakyeli
2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 11:06

İlikçilara duyurulur

snowsnow
2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 12:28

kavakyeli ben ılıkçı değilim aksine kar hastasıyım ama sen bu karadulun devamı olarak yeni bi troll olma yoluyla çıktın karşımıza. karadulun son mesajlarına bi bak adam bizim gibi kar hastalarını gereksiz beklentiye sokuyor. ılıkçılar bu durumdan rahatsız olmuyor aksine adamlar kahkaha atıyor bunun yorumlarına. adam sana bana zarar veriyor bu kadar cahil olma arkadaşım. önceki sayfalara bak hele

zaten ufak bi yağış söz konusu abartılacak bişey gözükmüyor ama karadulun yazılarına bak 1 haftadır şöyle kar gelcek böyle olcak bilmem kaç gün yağacak . kuru gürültü .

karadulcem

2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:01

Snow yanlış ata oynama dikkat et fazla uğraşma bozulursam elinde kalırım

snowday
2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:02
sistem

bu sistem den medet uman mezardakilerden medet umsun daha iyi

karadulcem

2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:07

Tutturmuşsunuz bir ılıkcı bir troll... hep ben diyorum ve savunuyorum her kesim ve herkes internete kolay ulaşırsa olacağı bu ...diğer tahmin yapanlara da diğer forumlara da konuşunda göreyim tabii burada ki adminler dua edin biraz daha görmezden geliyorlar da sizin boş laflarınızı silmiyorlar ya adam gibi yorum yapın yada adam gibi dinleyin

berkay murat
2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:36

Karadul lütfen git burdan. Sen bu sitenin gelmiş geçmiş en büyük trolüsün. Hiçbir şey bilmiyorsun. Senin neyini dinlesin insanlar? Amacın ne senin? Önce kar yağacak diyorsun sonra yağmayacak. Yıllardır farklı farklı nicklerle burada atıp tutuyorsun. Sana teker teker sayayım mı geçmişteki nicklerini? Yettin artık. Bir de çıkıp bilgiç bilgiç konuşuyorsun. Beni dinleyin falan. Çık şarkı falan söyle dinleyen olur belki. Neyse. Bu akşamüstünden yarın öğlene kadar zaman zaman etkili kar yağışı olacak. avrupa yakasının yüksekleri kartopu oynar

karadulcem

2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 13:43

Akşam üzeri görünen. Çıktılar yükseklere 25 cm üzeri kar gösteriyor ciddi bir kar var

karadulcem

2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 14:12

Bu sitede çok farklı nick lerle üye oldum ama üyeliğim hiç bir zaman küfür yada kötü söz söylemekten kapanmadı ama birisi çıkıp cahil kesime söylesinler farklı nickle üye olmak yasak değil kendi işlerine baksın yönetim tarafından kovulmadığım sürece ben burdayım

Gokhan Bayraktar
2 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 14:20

Birak bunlari simdi kardan adam yaptin mi, onu soyle Oldu mu 20cm henuz?

sayfa 8103
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet