Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8101
karadulcem

1 ay önce - Prş 21 Şub 2019, 23:31

Karadul derki 2019 da 3 kere kar var... hem 2019 şubat mart hem 2019 aralık at fava çayını koy bekle

ceyhunayan
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 01:04

😂😂😂 Yarını tahmin edemeyen insanlar 2019 Aralık ayına atıfta bulunuyorlar. Komedi devam ediyor.. Örümcemshow😅

Gokhan Bayraktar

1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 01:06

Bekle bekle Mart'ta cicekler acinda bakalim ne olacak

Cumartesi yagmur, ince kar, sulu kar, yagmur.. Pazar sulu kar o da belki, Pazartesi de kapali ve yagissiz gecer. Sali gunu belki hafif yagmur yagisi olabilir. Sonra gelsin bahar

Avucunuzu acarsaniz belki bir iki santim toplanir elinize

ceyhunayan
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 01:15

Gökhan kardo beğeni benden🥳

tuna han3434
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 09:18

karadulcem denilen arkadasım hangi veriye göre kar yağışını gördün anlatabilirmisin ? sabah 9 son veriler KKY veriyor yeterli ssoğuma yok başka sitelerden bakıp bakıp buraya yazıyorsun olmuyor böyle amip...

ceyhunayan
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 12:06

Spiderman kendi ifşa etti ya artık. Herkes onun gerçek yüzünü gördü. Ve bu beni ziyadesiyle memnun ediyor..😇

snowsnow
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 12:13

Karadul arkadaşın yazılarına geçmiş dönemden saygım vardı ama son mesajlarımda tekrar tekrar uyarıp söylememe rağmen ve 2-3 kişi var bunu pohpohluyor o da gaza geliyor yazıyor . Arkadaşım 3 gün kala kesin yorum yaz 10 gün sonra görünen 1 hafta sonra görünen bi sistem olabilir ama kesinlesin önce diye. Bugün anladım ki troll bir hesapsın milletle alay etme hakkın yok mümkünse yazma bu hesapla. Yeni hesap aç gerçek bir troll sün . Hayır en azından emin konuşmayın kardeşim ayıp ya kaçıncı bu

berkay murat
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 13:35

Karadulu ciddiye alanlar var yıllardır kovulup kovulup farklı farklı nicklerle geri dönen; sitenin gelmiş geçmiş en büyük trolü. işi gücü yok burada takılıyor işte cumartesi öğlen kar başlar. Yüksekler örtü görür. Cumartesi öğlen-pazar sabah arası kar etkili. Sonra biraz azalarak akşam üstüne kadar devam edecek.

karadulcem

1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 14:16

Sistem tüm gücüyle geliyor biraz daha batılarsa güzel görüntüler olur

Şerefsefa
1 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 14:27

..Ve beklenen sistem yine akdenizdeki güçlenen a.basincin (saat istikametinin tersi )olağan dönüş hareketiyle biraz daha batıya ,yani balkanlara iterek ancak 1gün ve gece kar olarak beklentimi boşa çıkarmış gözüküyor,bu sefer de bol bol yağmur ve sulukar var anlaşılan..Artık belki de İstanbul için kar seviyelerinde olabilecek son sistemi takip.ediyorum (4 mart) Rabbim hayırlısını nasip etsin...Hayırlı cumalar dilerim...

sayfa 8101
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet