Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7914
Er-Han

1 ay önce - Çrş 29 Ağu 2018, 15:02

Alıntı:
Intertemporel kadraj ile uzun yıllara ait doneleri bilgisayarla regress edip optimizasyon metoduyla regresyonların minima ve maxima türevleriyle risk faktörü ve kararszlık R kare katsayıları ile birlikte sunucağım

Alıntı:
Otoregresif kondisyonel heteroskadistisite, maksimum olasılık interreferans metodolojisi, vektor otoregressif modellemeleri yapıcağım.

Abi kolay gelsin, bizi bulaştırma istersen bu işlere yaa

Şener86
1 ay önce - Çrş 29 Ağu 2018, 15:08

MAşallah tahminlerinizi senelik yapıyorsunuz artık. Seneye ağustosun hava durumunu vermişsiniz. Biraz ciddiyet.

tarantula1

1 ay önce - Cum 31 Ağu 2018, 16:26
Sitede ne uzmanlar türemiş maşallah

Yorumları okuyunca yoruldum gerçekten o bilimsel terimler ne de güzel kafiyelendirilmiş bayıldım gerçekten tabii gülmekten. Neyse arkadaşlar gerçeklere dönelim. 5 eylülden sonra sonbahara keskin giriş yapacağız inşallah. 6 7 8 eylül ve sonrası serinleme ve yağışlara merhaba diyeceğiz.

karadulcem
1 ay önce - Cum 31 Ağu 2018, 16:43

tarantula üstadım yağış ve serinleme haberi ve tahmini için teşekkürler .....kış için gerekli şartlar oluşuyor bu sene güzel karlar alacak mıyız sence

Odesay38
1 ay önce - Pzr 02 Eyl 2018, 19:53

Amerıkalı bilim ins ulkemızde kıs boyunca savan ıklimi hakım olucagından dolu bile zor yagar demişler 😂😂😂😂

mucit kenan
1 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 11:23

Alıntı:
Amerıkalı bilim ins ulkemızde kıs boyunca savan ıklimi hakım olucagından dolu bile zor yagar demişler 😂😂😂😂

İşte bir türlü beni dinlemiyorlar ki, 2 senedir anlatıyorum ve bilimsel verilere bakarak söylüyorum.

Bu işler öyle geloooo, godzilla, sinsirella yada DONACAĞIZ !!! diye görsel hazırlamaya benzemez. Üstüne bastıra bastıra söylüyorum ; Kar mar yok, yağmayacak, yağmayacak, yağmayacak

Artık küresel ısınma vakti, doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış

ilhankurklu

1 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 17:39
2019 kış tahminleri

2019 kış tahminleri gelmeye başlasın , hadi hayırlısı bu sene İstanbul için bol kar yağışlı bir yıl diliyorum.

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Çrş 05 Eyl 2018, 15:00

bence bu konuya arada gülmekten yerlere yatmak için giirelim.

Nasıl olsa mucit gibi profesör(!) var

berkay murat
1 ay önce - Çrş 05 Eyl 2018, 20:43

Aynı bilim 2020-2030 arası buzul çağı olacağını da söylüyor ama. Ne zevk alıyorsunuz şu trollükten bir anlasam.

Buzul Adam
1 ay önce - Çrş 05 Eyl 2018, 21:38
Kar yili

Bu sene cok soguk ve karli gececek mini bir Buzul cagina hazir olun

sayfa 7914
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet