Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7842
karadulcem
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 10:03

Ben demiştim yağmayacak diye

mucit kenan
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 10:33

Ben bugün pikniğe gideceğim kısa kollularla dönüştede bizim bağ evine yeni su deposu bakmaya gideceğim küresel ısınmada 3.döneme girdiğimiz kanıtlandı bu yaz su sıkıntısı çekilecek ben ise depomdan çektiğim suyu afiyetle tüketeceğim

mehmeterden198

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:23

Alıntı:
Dışarda papatyalar açmış, siz hala bir "kar gelecek" diyen bir tahminci bekleyişi içindesiniz...

Burç abi sen papatyaya mı inanıyorsun yoksa bizim tahmincilerimize mi? Ayıptır yahu bizim bir papatya kadar kredibilitemiz yok mu?[/quote]

hasan basrii
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:36

Bir tek sen kaldun karadul burda. Sağlam ayakta duran

karadulcem
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:48

Hasan bey teşekkür ederek söze başlayayım !!!!! ayakta kaldık çünkü dedik dedik trol olduk herşey olduk lafımızın arkasındayız ....serkan bey e hiç bir lafım yok helal olsun tahminini yaptı ama tuttu ama tutmadı ama diğer bir çok kişi bizi vurdu yere anlamıyorum bu sinir nedir

karadulcem
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:54

Bende bunu anlamış değilim yok ılıkcı tayfa yok troll yok alın sizin olsun forum bu nedir tamam bizim olsun biz bu forumun trendini taşımayı biliriz merak etmeyin bizim olsun tamam

Gurkan319
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 17:02
Tahmin bekliyorum

Madem ki foruma sahip çıktınız, 10 günlük tahmin beklerim. Nedir durum, ne olacak ne bitecek?
Sebzesiz meyvesiz deposuz hidroforsuz adam akıllı birşey yazın da okuyalım

karadulcem
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 17:21

Şubat ayının geri kalanı kar yağmadan geçecek bu belli .....bu kış istanbul kar beklemesin ....yarın özellikle izmirde etkili yağış var istanbul bu yağıştan nasiplenir önemli bir şey olursa yazarız olmasada yazarız

greenmile
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 20:17
Tahmin

Forumda sizler kaldıktan sonra doğru düzgün bir tahmin yapılmadı. Sürekli aynı sözler kar yağmayacak, yazın çok sıcak olacak gibi. Doğru düzgün bir tahmin yapsanızda şubat ayında hangi günler soğuma yağış var öğrensek?

hasan basrii
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 20:30

Söylencek söz yok cünkü sistem yok .
zaten sistem olsa tahmin yapılır
Boş vaatler yok gerçekler var artık

sayfa 7842
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet