Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7840
BYALİ
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:58

Arkadaslar iyi aksamlar.bu sene etkili sistemler alamadık.benim nacizhane görüsüm azor yüksek basıncının fazla kuvvetlenemesi tabiki bundaki etken izlanda alcağı.izlanda öyle kuvvetliki azor mazor tanımıyor.ülkemize ya balkanlardan yada orta akdenizden sarkan kopuk izlanda belası yüzünden ılık bir kıs gecirmemizi sağlıyor.ha azor nerde kuvvetli bu yıl atlantikte.amerikanın etkili soğuk sistem alamsının nedenide azor yükseği atlantik okyanusu üzerinden grönland adasına demir atması.kısaca özetlersek sibirya uyanamadı bu sene hayır olsun belki gelecek sene uyanır.etkili yağış alabilirmiyiz neden olmasın.bir ihtimal subat 20 geçsin hele.(serkan bey hakkında bir seyler söyleyeceğim.kendisi taktir ettiğim bir yorumcu.ufak tefek atışmalarımız oldu.ama küfür olayını asla kabul etmiyorum.kim yaptıysa ayıp etmiş.beğenirsin beğenmezsin kişi yorum yapar buna saygı duyacaksın.beğenmiyorsan kendi yorumunu yapar gecersin. Arkadaşlar sizlere subatın 20 sini bekleyin demiştim .ayın 23 den sonrası büyük sistem geliyor .

BYALİ
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 02:06

Pv bölünecek üstümüze gelecek soğuk sistem eğer akdenizde tepki alçak basınc üretirse(girit veya kıprıs acıklarında) iyi kar yağışı alacak gibiyiz bekleyelim kısın sonu mart ayında kadar uzanacak .

mucit kenan
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 11:48

Ben akşam Boğaz'da yüzmeye gideceğim ne kar yağması havayı görmüyor musunuz camları açtım iş yerinde sıcakladık

trakonyaaa
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:57

arkadaşlar sistem geliodu hani ayın 15i civarı sinsirella .ortalık yıkılıcakta.,kimsenin sesi çıkmıyorr.örümcekler ağlarını örmüştü .sanırım yne sonu hüsran olacak

Odesay38
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 13:26

Nısan ayındayız bugun 😂😂😂 sıcaklık 18 derece bu kıs tersten efsane ne guzel bu yazda 50 dereceleri goruruz dıye tahmın ediyorum cıdfı kuraklık su sıkıntısı kapıda suan basında yer almıyor ama bahar ayını sayılı gunler kala herseye hazırlıklı olunmalı dahada Artabılır sıcaklıklar ay sonu 20 dereceleri asabılır ...

ByAliTR
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:47

23'nü bekleyelim bakalım, belki bir şeyler olabilir. bünyamin hoca söylüyorsa dikkate almak lazm. hoca bu diğerleri gibi istanbula hergün sistem indirmiyor

hepsi kayboldu gitti, ne acı ama! ne ayıboğanlar gördük, ne godzillalar.. sözde biz 6-8 arası donacaktık

birisi de hergün model koyup 5 gün yıkılacak istanbul diyordu valla komediye döktü adamlar işi, iyi salladılar bu sene

Saffet 1001

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:52

Enfazla bir iki Soguk Hava daha gelir bunun arkasi BAHAR Aysonu Cemre dusecek

nuriks

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:05

İklimlerin senkronizasyonu kaymış hala cemre diyor..

efdal şengür
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:47

Yarın ve pazar günü etkili sağanak yağışlar var. Barajlar dolacak inşallah.

mucit kenan
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:56

saffet dede haklı bu arada şu sinsirella geliyor diyen arkadaşda kaybolduğuna göre sistemci tayfanın hepsi gitmiş demektir ılıkçılar kazandı gerçi gittikten 2 gün sonra fake hesapla gelip tekrar sistem veriyorlar

sayfa 7840
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet