Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7535
Snowlove Sinan
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:11

Serkan bey benim asıl beklediğim bu değil aslında. 22si civarı dediğiniz sistemden beklentim büyük. Sizin bu tarihteki beklentinizi modellerle açıklamanızı 4 gözle bekliyorum

Anakin Skywalker
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:20
GFS

GFS sistemi 4-5 gün geç ve epey zayıf veriyor , ecmwf sinyl çakıyor.

Bana kalırsa kaymağı Türkistan (Orta Asya) ve Kafkasya yiyecek biz de kırıntıları toplayacağız.

Bekleyelim görelim , hayırlısı.

berkay murat
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 18:23

Kimse kimseyi kandırmasın. Ufukta hala kesin birşey yok. Sadece modeller bir tık düzeldi. inşallah çok daha iyisi olur. Buna ihtiyaç var.

akinyagiz1
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:54

gfs sistemi 12 sine öngörmüş hepiniz yola geleceksiniz modeller yavaş yavaş

kardanadam emin

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:04

OCAK AYINI BİTİRENLERE GELSİN SADECE SESSİZCE VE SAKİNCE BEKLEYİN BAKIN NELER OLACAK, BÜYÜ BOZULMASIN...GFS....12-13-14-15 OCAK GÜNLERDİR SÖYLEYİP BEKLEDİĞİMİZ TARİHLERİN SİSTEMİ YOLDA...YA İKİNCİ 20-27 OCAK ARASI NELER OLACAK?...ŞŞŞİİİŞŞŞTTT SESSİZ, SAKİN...SADECE BEKLEYİN...(OCAK VE ŞUBATI BİTİRENLER... BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ BU KIŞ...

Ulaşkar
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:13

Müthiş görünüyor Emin Bey az sabretmedik burada haydi bakalım biraz daha sabır ve dua ile indireceğiz sistemi

Bingöllü KarDelisi
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:18

Emin beyin de belirttiği gibi, GFS de artık öğlen bahsettiğim emareleri göstermeye başladı. Ocak ayının ilk yarısı maalesef ki sıcak geçecek, ama sonrası ise inşallah kar yağışları ile yani kısaca kış koşulları ile geçecek. Sabırla güzel günleri bekliyoruz. Karsevdalılarına selam olsun...

En son Bingöllü KarDelisi tarafından Çrş 03 Oca 2018, 20:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kardanadam emin

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:19

ROSSBY MODELİ 13-17 OCAK BU SİSTEM BİZE İNANANLARIN OLSUN İNŞAALLAH.....

(+)

karsever baattin
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:25

Emin abi her şey iyi hoş güzel de, seni severek de takip ediyorum da bence biz bitti demeden bitmez sözün biraz riskli bir söz gibi geldi bana. Modellerin takla atmalarından ziyade, Allah'ın işine karışıyormuş gibi gözüken riskli bir söz. Senin o şekilde bir düşüncenin olmadığını biliyorum ama yine de yanlışlıkla da olsa şirke düşmemen için naçizane düşüncemle uyarmak istedim.
Sizler değerli tahminlerinizi yaptınız, takdir Allah'tandır. Hayırlısıyla sistemimizi alırız inşallah. Heyecanla bekliyoruz

kardanadam emin

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 20:37

Uyarın için çok teşekkürler, KARSEVER BAATTİN KARdeşim, çok haklısın, günlerdir çok sıkıntılar yaşadık artık bişeylerin yoluna girmesi birazda heyecan yaptık, sonuç böyle oldu. HATA ETTİYSEM YÜCE RABBİMİZ AFFETSİN. Arkadaşlar GEFS KONTROL ÇIKTILARI KONTROLDEN ÇIKTILAR BUYRUN BAKIN..

sayfa 7535
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet