Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 303
Misafir c8f

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:34

5 ve 6 etaplar nereye velihimmetli cayirli- hallacli fevziye diye biliyorum ama sinirlarini bilmiyorum

Bu proje illaki genisleyecek cunki suanki soylenilen 110 bin konut buraya sigmaz zaten mecbur genisleyecek

Misafir 1a8

4 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:38

Fevziyeden Eskişehir yoluna doğru istikamette genişliyecek diye duymuştum. Söylenti o zaman. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Misafir 666

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 01:32

Bu arsa al diyenler öldürecek beni herşeyin bir zamanı var bunu anlamıyorsunuz . 3,30 dan dolar alıp 4 olunca satarsanız %20 kazancınız . Olur biraz nakit tutarsınız daha sonra baktınız fiyatlarda gevşeme var alırsınız. Sen 1 ay önce 1000m2 arsa aldın ben şuan aynı parama 1200 m2 alırım biraz mantık allah aşkına. Fiyatın aynı olduğunu kabul ettim. Ekonomi bilginiz sıfır konuşuyorsunuz. Biz size arsa almayın demiyoruz zamanını bekleyin diyoruz. Ticari bilgide sıfır. Sen malı en pahalı döneminde mi alırsın yoksa piyasada nakit azalmışken mi alırsın. Şu an konut faizleri de bedava neredeyse git al bari konut ona birşey demem. 0,88 120 ay çektiğin krediyi çok değiş 1-2 ay sonra 1 üzeri kesinde bence 1,10 dan çekeceksiniz. Mantıklı olun sadece. Yarın doların düşeceğine emin olsam satar alttan alırım . Bir günde 10 kuruş artıyor azalıyor . 100000 dolarda alış satış dan bile para yaparsın da kime anlatıyorum. Dolar mevduatı tl mevduatını geçen illere bakın bakalım neresi . Muhafazakar kentler neden adamlar akıllı zor dönemleri çok iyi biliyorlar.

http://reklam_link.tr/haber/mevduata-oranla-en-cok-do ...uda,373708

Arkadaşlar emlakçıların gazına gelmeyin . Şu an piyasada acayip nakit sıkıntısı var dönen çekler var. Yukarıda anlattığım gibi neden elinizdeki aynı paraya daha çok arsa almayasınız. Eğer gerçekten tanıdığınız emlakçı varsa sorun piyasa nasıl diye.

Misafir c9a

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 07:56

Misafir 666 arkadaşa katılıyorum Daha ötesi var akademisyen tanıdıklar var Diyorlar ki ekonominin kötü olduğu zamanlarda gayrimenkulu daha uygun fiyattan alabilirsiniz ancak projeler yapılan yollar erteleneceği için bekleme zamanınız uzar Yani bu belirsizlikte uygun arsa aldınız ama bekleme süreniz 10 yıldan 20 yıla çıkarsa ne anlamı var 15 20 yıla kim öle kim kala Allah sonumuzu hayır etsin Şuanda pek hayır görünmüyor Sadece dolar değil terör siyasi gelişmelerdeki huzursuzluk cari açık turizmin çöküşü negatif olarak ne ararsan var Saygılar

Misafir cfd

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 08:06

666 kardeş
Zaten kimse gaza gelmiyor dur eminim
...
Eylül de biri daire almak istemiş , sahibi x lira demiş ! Alıcı 5 bin eksik teklif etmiş ! Satıcı ver mem !? Deyince adam kızıp altın alıp beklerem demiş ! ...Eee altın eylülden bu yana %20 25 uçmuş ! ...O daire ise hala yerinde imiş hemde çok daha aşağı imiş fiyatı !?...Bazı yerlerde g.menkul uçmuş zirve yapmış ti zaten..

Yenisite
4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 11:11

A5 toplam alan 3240 28 cıkıyor daıre dogru ıkı blok olacak zeminle 30 30 15 kat olacak sözleşmede oyle nıye bunu yazdırdın daıre nın fıyatımı cıkacak

Misafir 562

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 12:10

Felaket telllalcilari iş başinda 2016da satilan konut ne zaman satilmiş ?
Hainlik yapiyosunuz amerika israil ingiltere almanya ftsansanin ekmegine yag sürüyorsunuz..
Dolarin bu denli firlamasi türkiyemizin süriyeye girdigi içindir Başkanliktan vazgeçmesi içindir dsrbe teşebbüsünden sonra buralara gelinecegi belliydi
Sıkışan dolarini bozdurur o zaman niye arsasini öldüm parasina satacak ? Ödemelerini dolar bozdurur yapar oyun büyük yukarida yazanlarda batinin uşakligini yapanlar
ARKADAŞLAR dolarinizda olabilir altininizda Allah kazanciniza bereket versin ssdece kayit dişi para ülkeye zarar verir yastik altinda ki altin ve dolar bunun için ya bankaya koymak gerekir yada daire arsa yatirimi yapmak inanin kriz yok işler ayni iş sadece insanlari korkutuyorlar yukardaki gibiler harcamalarini kisitlamalari için o dolarlarinizda birgün ölecek balon gibi patlayacak sadece akça kalir para ölür bide TOPRAK kalir savaşta çiksa ölüncede toprak olcan bize düşen devletin milletin yaninda olmaktir..
Şu anda yapilacak en akilli iş topraga yatirimdir degerinin üstünde değil ederini vermek yada ederinin biraz altini fitne fesatcilari dikkate almayin

Misafir 756

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:14

Ankara çok gelişecek emin olun batıya doğru büyüyecek ovacıktakiler evlerini at arabalarını satıp temelliden ev almaya çalışacaklar ovacık zamanla suç yuvası olacak...

Misafir 0fb

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 13:17

Bütün sitelerde algı operasyonları tam gaz. İçimizde ki amerika ve alman işbirlikçileri ile terör yandaşları Türk Milletine karşı operasyonlarına hız verdiler. Kurtuluş Savanşında da %40 firar vardı . O zaman nasıl Mustafa Kemal ve arkadaşlarıyla birlikte bu işbirlikçi ve emperyalizme karşı konmuşsa aynı mücadeleye hazırız.

Misafir 91d

4 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 14:11

Arkadaşlar bir durumunun tespitini yapmak vatan hainliği değildir. Benim ne dolarım var ne yatırımım var maaşıyla geçinen birisiyim Keşke her şey güllük gülistanlık olsa hepimiz refaha ersek Sonbaharda hanım 3-5 kuruş var çocuklara yatırımlık küçük bir toprak alalım dedi Toplam birikim 66 bin gibi cüzi bir tutardı Yani bu forumdakilerin çoğu kısıtlı bütçeli insanlar arada emlakçılar da vardır Yani büyük yatırımları olan bu formu bence takip etmez Şimdi burada bazıları nedenini söyleyerek kötü der bazıları da gerekçesi şu der iyi olacak der Ama vatan hainliği algı operasyonu gibi söylemler bence abartıdır Buradaki paylaşımcıları küstürmekten kutuplaştırmaktan öteye gitmez Arkadaşlar birbirimizi ne zaman dinlemeye tahammül edeceğiz diye merak ediyorum Mevlana nın torunları olan bizler birisi biraz negatif bir şey söylese hain diyoruz Bana yanlış geliyor Herkes görüşünü paylaşsın arkadaş yoksa onu dışal bunu dışla ülkeye kısır döngü içine girer bence bu daha tehlikelidir

sayfa 303
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet