Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 302
Yenisite
3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:30

Ikı seneye 500 Allah bereket versin yuzde on hisse var bıde senın dedıgın olsun bak 60 degilmis burda daıre başkasına dıyorum elli aşagı elli yukarı neyse olur ben razıyım

Yenisite
3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:34

Öğrenmek ıstedıgım tahmını kac para edecegi sen 450 dıyorsun mutahıt 550 kimsenin dedıgı olmasın arası olsun hadi tsk a5

Misafir a5b

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:35

Ne altmisi 15 donum yer aldik 60 a gecekondu alamazsin en kotu 400 búlgar 600den basar .

Yenisite
3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:39

550 etmesi ınkansız mı son bısey daha soruyum da kardes yaz yuzde on hisse ıle kat 10 dan daıre elime gecmezmı 550 fikrince yaz kardesım

Misafir cfd

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:42

Misafir da8
Halaçlı için ne diyor Sun...

Misafir c8f

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:12

Misafir cfd hallacli hakkinda yazmadan once ankaranin genisleyen cemberinden fiyatinda alin da nerden alirsaniz alin bu benim ilk maddem

Hallacli ise kisa zamanda ataga kalkan bir mahalle gerci 5 yildir bu projenin yapilamsi bekleniyordu
Simdi burdaki projeyi bilmeyen bos laflarla kendini ve etrafindaki bilmeyenleri kandirir

Burdaki proje ciddi anlamda buyuk bir proje ve hukumet destekli bir proje maliye den alinmis hazine arazisi var buyuksehire gecmis

Burdaki proje sahibi buyuksehir belediyesi buraya istedigi gibi binalari dikecek suanki gecen emsal 1.6. Hmax serbest imar plani cikti ve tapu asamasina gelindi
Buralarda insaatlar mantar gibi yukselecek belediye kendisi yapacak toki yapacak ozel mutahitlere ihale edecek kat karsikigi satacak yani sadece konut projesi de degil yasam projesi burasi basli basina o sebepten suan ordan almak cokve cok mantikli

1 yilda ikiye katladi fiyatlar ve onu acik fiyat konusunda sisme falan sozkonusu degil
Vekihimmetli hallacliyi takip ediyor fiyat konusunda hallacli ise tulumtasi tulumtas ise incekten destek aliyor oraya yakinligi ile
Gecen seneki tulumtas fiyati simdi hallaclinin oldu ve tulumtas ta suan 180_200 tl tarla vasfindaki yerler ama tapulari dagitilmak uzere e tapu dagitildiktan sonra tarla yari yariya imara gidecek bu sirada otomatikmen m2 fiyari 350_400 tl olacak bu durum hallacli icinde gecerli

Insanlar simdi degil bina temelleri atildiktan sonra gorecek taniyacak almaya calisacak hallaclidan
Hani herkez uyanikya oraya proje falan yok spekilasyon diyorlarya o sebepten gormeden yanasmayan insan cok ama arastirarak cesaretli insan daha cok kar yapiyor haberlleri yok neyse demem o dur ki fiyatindan alda kardesim illa kar edersin al alma sen bilirsin burasi benim yillardir arastirdigim yer simdi diyeceksin fiya

Misafir c8f

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:23

Mesajim yarim kaldi suan m2 fiyatlari proje ici 120_150 tl proje disi yakin yerler 60_90 tl

Bir dip not daha bu proje suan genislemeye gidildi ve 5 ve 6 etap meclis karari cikti bakanlar kurulu onayini bekliyor inanmayan arastirabilir herkezin akli var beyni var saygilarimla

Misafir 1a8

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:28

5 ve 6 etap nereye doğru genişletilmiş. Daha da genişleme imkanı var mı. Görüşlerinizi merak ediyorum.

Misafir cfd

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:29

Teşekkürler halaçlı bilgisi için. ..Yeni bilgiler olursa orayla ilgili paylaşır san memnun olurum..

Misafir a5b

3 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:34

Yuzde kactan verdiniz ortalama 180 metreye bi daire 200 metreye secmece duser yani soyle hesapla arsanin toplam alaniyla emsali carp oraninki.1.6 sonra daire metressine bol sonrada yuzde kac verdiniz atiyorum 1000 metre carpi 1.6 1600metre insaat alani bolu 150 metre cikan daire sayisi sonrada kac yuzdeyle verdiysen ok

sayfa 302
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet