Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 926
Münferit58
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 16:31

Alıntı:
Kardeş; mesele Avrupa'da oynamak değil mi? Öteki takımlar ne yaptı ki?
Antalya'nın hangi penaltısı verilmedi ki?
(Tam da Sivas'lı gibi oldu. Soruya soruyla cevap verdik ya )

Mesele Avrupa'da oynamak değil Avrupa'da kazanmak olmalı daha önce oynadık Anderlech'ten 5 yedik küme düşüyorduk az daha. Başakşehir'in yaptığı örnek olmalı adamlar ligde kazanmak için yedekleri oynattılar şimdi zirvedeler Konya gruptan çıkmaya çalıştı şu an düşme potasındalar. Prestij işlerini falan geçeceksiniz Kayseri Erciyes oynadı ne oldu dün 10-1 yenildi amatöre düştü.Tek amaç ligde zirve olmalı.

Penaltı pozisyonları özetlerde mevcut.3 tane penaltı pozisyon var art niyetli bir hakem olsa Halis,Barış Şimşek gibi üçünü de çalardı.Bir tanesinin alakası yok ama diğer ikisi Medjani'nin Doukara'ya yaptığı kontrolsüz hareket çalınsa kimse bir şey diyemez;başka bir pozisyonda Emre Kılınç'da topa müdahele etmek istiyor topla oynamıyor Emre Güral'ın ayağına hamle yapıp düşürüyor.Nasıl bize yapılanlara söyleyeceksek karşı tarafa yapılanları da söyleyeceğiz.

M. Akif Ilbeyli

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 17:58

(+)

(+)

ihsan gulbilge
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:52

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/Reklam_link/970373650338795522

kayrakemal
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 22:48

Ya Yiğidolar burada kız oyunu oynamıyorlar, illaki ikili mücadele olacak. Her yere düşene penaltı bekleyene düdük çalsalardı bu işin sonu gelmezdi. Dün hakem iki takıma da zarar vermek adına kararlar verdi. Objektif olarak bakacak olursak, Hakan Özmert'in oyundan 2. sarıdan atılması, Auremir ve Emre'nin topa dengesiz gitmeden dolayı sarı kart görmesi gerekiyordu. Hakem bunları es geçti, faul olan pozisyonlara faul çalmadı bile.

Üstelik hemen forumda Yiğidolar Avrupa tartışmasına girmeye başlamışlar bunu görmek sevindirici. Ama bu konuşmaları Avrupa'ya gidersek o zaman yapmak lazım diye düşünüyorum.

Fatih C1
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:10

Haftayı 6. olarak bitirdik. Önümüzdeki hafta da kazanacağımızı düşünüyorum. Şu an Avrupa'ya gitme şansımızı %50 görüyorum.

Başarılı olmayacaksak gitmeyelim diyenler var. Arkadaşlar siz kahin misiniz? Sivas 2 veya 3 tur atlasa benim için başarıdır. En azından ülke puanına katkı sunmuş olur. Hadi diyelim yine beş yedik ne olur dünyanın sonu mu? Bu ülkenin taraftarı beşlere sekizlere alışkındır bir şey olmaz Maksat uluslararası arenada top oynamak tecrübe kazanmak.

opolatkan

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:07

Alıntı:
Mesele Avrupa'da oynamak değil Avrupa'da kazanmak olmalı daha önce oynadık Anderlech'ten 5 yedik küme düşüyorduk az daha. Başakşehir'in yaptığı örnek olmalı adamlar ligde kazanmak için yedekleri oynattılar şimdi zirvedeler Konya gruptan çıkmaya çalıştı şu an düşme potasındalar.

İfadede çelişki yok mu? Hem hedef Avrupa'da kazanmak olmalı diyorsunuz. Hem de Başakşehir'in yedeklerle oynadığını söylüyorsunuz.

Unaldemirag
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:22

Allaha sukur. En son maca kadar o kadar korkuyor endise ediyordumki ligden dusecek diye.
Bundan sonra hic bir puan almasada ligden dusmez.
Avrupada yasayan binlerce Sivaslilarda her hafta nefesini tutarak maclari takip ediyor.
Gururumuz. Sevincimiz. Kederimiz Tek Sivassporumuz.

Münferit58
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:54

Alıntı:
İfadede çelişki yok mu? Hem hedef Avrupa'da kazanmak olmalı diyorsunuz. Hem de Başakşehir'in yedeklerle oynadığını söylüyorsunuz.

Doğru çelişkili olmuş.Amaç Avrupa'da kazanmak olmalı ama bunu mümkün görmüyorum. Başakşehir ve Konya örneğini onun için verdim.Konya aslarıyla oynadı yine kazanamadı.Birde kastettiğim organizasyon Avrupa Ligi.Maddi olarak nerdeyse hiç bir getirisi yok.

kayrakemal
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 15:35

Turnuva geliri çok fazla değil evet ama uluslararası reklam, sponsorluk anlaşmaları, oyuncularımızın piyasa yapması gibi daha sayabileceğimiz bir çok artısı var.

cavdar5858
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 16:36

Robinho ya da nazar değdi adam 2 haftadır yokları oynuyor maalesef

sayfa 926
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET