Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 924
Münferit58
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:03

Bu takım 5. olamaz boşuna hayal kurmayın.Adamların her atağı nerdeyse pozisyon oldu.Savunma berbat.Tek sevindiğim Emre Kılınç oldu.Böyle oynamaya devam et.Yolun açık.

mehmet GZL
kayrakemal
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:55

Bugün bulduğunu atan, disiplinli bir oyun ortaya koyduk. Deplasmanda da 6 maçın ardından galip gelmeyi başardık. Robinho oyundan çıkmış, Mert Hakan girmiş önemli şeyler değil bunlar. İyi olan oynasın. Biz hep bunu savunuyoruz.

Ndinga-Hakan ikilisine ne kadar teşekkür etsek az. 2. yarı olağanüstü performans gösteriyor ikiside. İkisinin de gözlerinden öpüyorum.

Bunların dışında savunma zaafiyetimiz devam ediyor. Yandan gelen hava toplarında sıkıntı yaşıyoruz. Bugün Antalyaspor yandan veya çaprazdan açılan ortalarla çok önemli pozisyonlar buldular. Eğer o pozisyonları değerlendirselerdi burası şuanda yanıyor olurdu.

kkemal58
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:03

Tebrik ediyorum takımımızı. Detaya gerek yok. Biraz tadını çıkaralım.

mehmet karakas7
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:05

kkemal58 katılıyorum tadını çıkaralım yiğidolar.

Fatih C1
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:20

Geçen yıl süper lige çıktık ve şu an avrupa nın kapısındayız. Bundan iyisi can sağlığı. Keyfini çıkarın ve haftaya tribünleri doldurun

Sabri58
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:26

Ali Şaşalcılar inşallah maçı seyretmiştir.Tolgahan gayet iyi oynadı.Soğukkanlı kurtarışlar yaptı.Kötü kaleci olmadığını gösterdi.

AhmetDemir

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:33

Oncelikle Sivassporu bu gun aldigi galibiyetten dolayi kutlarim. Ayrica sonuc her ne olursa olsun takimi ve hocayi elestirmeniz gercekten takiminiza ne kadar sahip ciktiginizi gosteriyor. Bizim bu gun aldigimiz galibiyette yerel basinda yorum yapanlara baktim siska cok ciliz vuruslari olan bir golcunun nasil bir anda goklere cikarildigini gordum. Futbola duygusal bakilmaz bence. Bu durum Sivasta yok en cok buna imreniyorum ,kimseyi bir iki gol atti diye goklere cikarmiyorsunuz

Fakat takimi bu haliyle begenmeyenler kizmasinlar bana biraz tuhaf geliyor . Sivasspor bence su an hakettigi yerde...

Ömer Mete
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:01

Alıntı:
Tebrik ediyorum takımımızı. Detaya gerek yok. Biraz tadını çıkaralım.

Kemal kardeşim, valla ben eleştireceğim.
İlk yarı da ikinci yarı da ben takımı hiç beğenmedim. Hatta bundan önceki maçlarda da beğenmedim. Şansa yendik Antalya'yı. Defans hattımız bariz ligin en kalitesiz hattı! Samet hoca bu ikilide ne buluyor anlamadım. Geçen yıl çok eleştirdiğim John Boye'yi mumla arıyorum. Djakov'u neden oynatmaz anlayamıyorum. Sene başında Mattias- Djakov ikilisinin en iyi oynayanı Djakov'du. Samet hoca tuttu iyi oynayan futbolcuyu kesti. Şaka gibi! Sonra bu Tolgahan'da ne buluyor anlamıyorum. Torpil mi buldu Tolgahan ne yaptıysa kaleden bir türlü çıkarmıyor. Bir de iyi kaleci olsa yanmayacağım. Geçen yılki Ali Şaşal'ın yedeği bu senenin vazgeçilmez kalecisi!

Gelelim orta sahaya elinde Ribalka gibi oyuncu var adam tutmuş Hakan Aslan'ı oynatıyor. Anladık Saivet'in yerinde Robinho'yu oynattın tamam, ama bari Robinho'yu oyundan çıkarırken yerine Saivet'i alsaydın. Mert Hakan bu ligin oyuncusu değil! 50 kere ilk 11'de çıkarsan ya da Robinho'nun yerine alsan bile sonuç değişmez. Adam vasat. Birinci ligde bile doğru düzgün oynayamayacak adamı Saivet'in yerine oyuna alıyor!

Kone maç boyunca dolaştı durdu. Tamam ilk yarı oynattın, fakat görüyorsun adam yürüyor alsana yerine Muhammet'i. Madem Mert Hakan gibi gençleri parlatmak istiyorsun Muhammet'in ne günahı var? Çıkar Kone'yi al Muhammet'i. Biraz da o parlasın. Zoro Cyriac konusuna girmeyeyim uzun oldu.

Sonuç olarak takım kötü oynuyor. Uzun zamandan beri kötü oynuyor. Hem de kadromuz çok iyi olduğu halde!

turan58

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:31

Sivassporumuzu tebrik ederim haftayada kasimpasayi yeneriz inşallah Böyle devam edersek liği ilk beşte bitirebiliriz.

sayfa 924
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET