Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3413
kkemal58
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 15:11

Alıntı:
Biraz önce trt sporda sivasspor ile ilgili bir haber verdiler..Kerem ÖNCEL sivassporun Rıza ÇALIMBAY ile önümüzdeki sezon için de anlaştığı haberini aldıklarını söyledi.Kaynak:Trtspor Spor Stüdyosu Programı

Eğer anlaştılarsa tekrar, yönetim hocanın listesindeki ilk sırada olanları alsın da artık Rıza hocanın da neleri basarabilecegini görelim. Yoksa hoca her sene bozuk plak gibi kadromuz eksik istediklerimizi alamadık diyip duruyor.

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 15:17

Avrupada bir çok Şampiyonluk kutlamasında bulundum hepsi Kent Meydanlarında yapıldı, hatda üstü acık Sightseeing Bus kiralandı oyuncular kupa ile kentin ana caddelerinde tur atdılar, Sivas ın Kent Meydanın da kutlama yapması en güzeli ve en doğrusu, ben takdir ile karşılıyorum, kutlamanın yeri ve programın akisinı belirliyecek bir Anket beklemiyorsunuz her halde.

Umit58
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 20:24

Alıntı:
Biraz önce trt sporda sivasspor ile ilgili bir haber verdiler..Kerem ÖNCEL sivassporun Rıza ÇALIMBAY ile önümüzdeki sezon için de anlaştığı haberini aldıklarını söyledi.Kaynak:Trtspor Spor Stüdyosu Programı

Şimdi TRTde ki canlı bağlantıyı izledim, anlaştık demiyor. Avrupa’ya gidip elenmek istemiyorum, gruplardan çıkacak bir takım istiyorum diyor. Hedeflerimiz uyuşuyorsa anlaşırız ve 4-5 tane çok iyi oyuncu lazım demiş.

Kupayı alan hocayı göndermek yönetimi zorda bırakır, mecbur anlaşacaklar ve mecbur şartları zorlayacaklar. Umarım bu yıl UEFA gruplardan çıkacak bir Sivasspor izleyeceğiz.

Numankaya
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 20:34

Stuttgart Rıza Çalımbay ı istiyor diye haber çıkmış giderse güle güle kalırsa da acilen sözleşme yapılıp transfere geçilsin bu işlerde geç kalmak iyi değil..

Emin58
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 21:16

Son 5 yıla Almanya menşeli hocalar damga vurdu Avrupa'da, Rıza beyin Stuttgart olayı hikaye , eğer isteniyorsa hemen gitsin . Takımın yapılanması çok önemli takımın hocası biran önce belli olmalı ve ona göre yapılanmaya gidilmeli . Geçen sezon Trabzonspor bunu çok iyi yaptı , hocaları yarım sezon önce takımın başında takımın röntgenini çekti ve ona göre transferler yaptı , sezona tam kadro hazır girdi ve sezonu şampiyonlukla tamamladı.

1-Sivassporun birinci önceliği Rıza ile devam edilecek mi edilmeyecek mi
2-kurulacak kadronun Avrupa kupası için değilde 3-4 yıllık kadro yapılanması yapması lazım . Yerli oyuncularımız hep belli bir yaşa gelmiş ,ilk 11 e hiç genç oyuncumuz yok . Yerli omurganın yeniden oluşturulması ve takıma sezonluk 50 maça çıkılacak şekilde uygun bir kadro yapılması lazım . Yani 50 maç oynayacağı gün gibi ortada bir takımın 3 stoperle , 1 forvete , 1 kanata bağlı şekilde bir kadro kurulmamalı .

Futbol takımlarınında artık doğru yapılanmalara devam etmesi lazım . Bütçe önemli , bu sene gelen geliri bu sene harcayacağız diye birşey yok . Avrupa kupalarından gelen geliri doğru şekilde kurgularsak takımı büyütecek takıma 3-5 senelik bir vizyon çizerek , kulübü daha büyük başarılara götürecek şekilde kurgulamak lazım .

Sivasspor un bu sene yapılanma senesi , yapılanma zaruri yoksa facia bir sezon olur .

engineer mech
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:02

milli takıma seçilen yıldız adayı forvet tiago çukur sivas gemerekli olduğunu söyledi.sivassporun oyuncuyu kiralamak için bir girişimi olacaktır bence.

Karakas Mehmet

1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:35

a1sivasspor mysoul
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 23:09
Yiğido Mehmet Karakaş'a Selam ve hürmetlerimle. Bir küçük soru

Kıymetli yiğido Mehmet Karakaş'a selam ve hürmetlerimi sunuyorum. Çok kıymetli emeklerin için çok çok teşekkür ederim. Tam bir Sivas sevdalısısınız. Bunu yıllardır gözlemliyorum. Gururla izliyor; bütün kalbimle tebrik ve takdir ediyorum. Kıymetli yiğido Muammer Türk bir süredir yorumlarıyla katkı veremiyor. Doğrusu çok merak ettim. Bir malumatınız var mı acaba bu hususta? Kendisine buradan çok özel saygı ve selamlarımı iletiyorum.
Bütün yiğidolara en derin selam ve hürmetlerimlerimi sunarım.

En son a1sivasspor mysoul tarafından Pzr 29 May 2022, 11:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Karakas Mehmet

1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 23:36

Hayırlı Akşamlar.

a1sivasspor mysoul gardaşım bende Muammer Türk gardaşımın yazılarını özledim, lakin niçin yazmadığına dair bir bilgim yok.
Zannedersem Sivas'a ve Sivasspora yapılan haksızlara cevap vermekten usandı diye düşünüyorum.

eyup58
1 ay önce - Cmt 28 May 2022, 23:54

(+)
..Kaynak:Facebook -Sivas Kültür Dergisi Sayfası..

sayfa 3413
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET