Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3287
cavdar5858
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 14:17

İlgilendikleri isme bakar mısınız ? İbrahim Akdağ
Adamı dinden imandan çıkarır bunlar

Puderr58
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 14:23

Alıntı:
İlgilendikleri isme bakar mısınız ? İbrahim Akdağ
Adamı dinden imandan çıkarır bunlar

Şu maçları gözümle değil sadece radyodan dinleyerek takip etsem daha iyi adam bulurum bunlardan. Böyle yapılmış olsun diye transfer yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi.

mehmet GZL
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 16:06

Acun Max garadele ciddi teklif yapmış 5 milyon civarı ... Kaynak radyospor volkan yilmaz

talha58
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 18:08

Valla eğer öyle bir bonservis söz konusuysa biraz daha artırmalarını sağlayıp satardım şahsen. Ha bizim için risk mi evet risktir. Robinho gittiğinde de aynı risk vardı. Bahsi geçen rakam çok iyi. Bir de oyuncunun maaş yükü var. Tek mesele takımın en önemli oyuncusu olması ve yerinin dolmasının zorluğu. Şahsen ben bunlara rağmen 5 milyon Euro üstü biz kazanca havalimanına kadar kendim götürüp teslim ederdim

toprağam
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 18:43

3m Euro imiş iletilen teklif

MUAMMER TÜRK
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 18:54

Umarım yönetim ,sivassporun ayağına kadar gelmiş bu fırsatları iyi değerlendirir,eğer trabzon uğura 2.5 milyon ero vermişse,eger acun gradele 3 milyon ero teklif etmişse, italyadan yada avrupadan bir takımda keremi gözüne kestirmiş,yani 3 adam enaz 8 milyon ero eder,bu bugünki ekonomik şartlarda sivasspor için kötü rakam değil,bu paraya 7 8 tane adam gibi oyuncu alınır,tabii yönetim alırsa ,orasıda ayrı muamma,sivasspor tarihinde böyle transfer yapmadı,aldığımız enfazla 1 milyon ero bonsrrvis parası oldu, oda sayılı futbolcudan ,da costa,bilica,atıf ,omari ,kamil grosecki filann,15 kusur yılda sattığımız oyuncular bunlar,ben yönetimin yerinde olsam 1 dakka düşünmem,aklına fb de ,avrupada ,ingilterede oynamak girmiş oyuncuların verimi düşer ,bunu mert hakan,emre kılınç ta gördük 10 milyon eroda verseler satmayız diyenler, hem sivasspor un şampiyonluğu na engel oldular,hem sivassporun kasasına 1 kuruşgirmeden bedava gitmesine sebep oldular,umarım yönetim birkez daha iyi düşünür...

mehmet GZL
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 20:02

Hull City, Pesic'in ardından listesine Süper Lig'den sürpriz bir ismi ekledi.

Fanatik'in haberine göre; Hull City, Sivasspor'dan Max Gradel'i kadrosuna katmak istiyor. Hull yetkilileri, Yiğidolar’la bu hafta içerisinde resmi görüşme yapılacak.

Max Gradel de istiyor

Afrika Kupası nedeniyle bir süredir takımından uzak kalan oyuncunun da İngiltere seçeneğine son derece sıcak baktığı kaydedildi. Kırmızı- Beyazlılar’la 2 yıl daha kontratı bulunan Gradel iki sezondur Sivasspor ’un en üretken ismi konumunda.

https://ajansspor.com/haber/hull-cityye-super-lig ...yor-594579

ingiliz bir kaynakta hull city daha öncede max gradeli istemiş 4 mil pound teklif etmiş

Max Gradel is heading to Hull in a £4million deal from Bournemouth

Gradel has barely featured for Bournemouth this season despite costing the club £7million over 18 months ago.
https://www.thesun.co.uk/sport/football/2752125/h ...in-nandos/

Haber 2017 den

Numankaya
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 20:08

Söylüyoruz söylüyoruz hâlâ aynı haltları yemekten zevk alan bir takım var ortada.. İbrahim Akdağ isimli 30 yaşına gelmiş futbolun f si ile alakası olmayan nargileci tipli adamları alırsan takımına soluğu alt ligde alırsın işte!!! Kardeşim almayın kimseyi almayın mevcudu koruyun altyapıdan da adam çıkarın o oynasın madem böyle aptalca işler yapacaksınız!!!!!

Şu ismi geçen şahıs bizim beğenmediğimiz Koray ve Sefa nin profesyonelliğinde bile olmayan 30 yaşındaki dümdüz alt lig topçusudur!!! Bu transferi yapan takımdan zaten ligde başarı beklemeyin de kupada da bir halt yapamayacaktır. Ligde kalır işte en fazla...

cavdar5858
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 20:08

Ah o parayla bi şeyler olacağını gerçekten bilsem kabul edilmesini isterim de ne olacak o para hiç bilmiyoruz ..

kkemal58
5 ay önce - Pzr 30 Oca 2022, 20:17

Bence satılmasın. Eminim o para da kaybolur gider. Daha da gradel gibi bir oyuncu almazlar. İki sene avrupaya katılımanın geliri ile anca sefa ve korayı alan yönetim bu parayı da hiç eder

sayfa 3287
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET