Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3285
engineer mech
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 13:07

uğura karşılık 1.5M euro+mhy+sinan gümüş isterim.tamamen objektif bir yorum.sinan zaten kadro dışı.rıza hoca canlandırır.mhy bize lazım olan oyuncu tipi.gayet makul bir teklif.yerli merkez ortasaha bulursun ama yerli solbek bulamazsın.o yüzden fenerliler teklifi çok bulmasın

aslında serdar dursun da anadolu topçusu ama fener şişirdi çok para ister şimdi.eren derdiyok gibi 1 2 seneye başlar anadoluda gezmeye.ha bana göre sivas için çok iyi forvet orası ayrı.rıza hocanın sisteme eren,serdar,deniz kadah,yatabare gibi forvetler iyi oturuyor.

altyapıda milli takıma giden solbeklerimiz var.onları seneye yavaş yavaş sahaya sürmek gerek

alperenfatih
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 13:11

Biri yabancı olmalı, kontenjan boşaltmak istiyor FB.

genç_osman
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 14:14

Mert Hakan ı bırakmazlar. Bazı arkadaşlar ferdi yazmış. Ferdi şu an fb nin en değerli oyuncularından.

toprağam
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 15:08

O takımların çer çöpünü alana kadar direk 3m Euro dan kapıyı açıp geçen senelerde de yazdığım gibi Keçiören deki performansı ile dikkat çeken ve sene başında Samsun'a transfer yapan ve potansiyel olarak o ligin üzerinde olan Soner Gönül alınmalı veya Kasımpaşa nin yükselişinde pek dikkat cekmese de görevini layıkıyla yapan kafası hep yukarda olan ve orta yerine içeriyi zorlayıp bitirici paslar atabilen Eren Elmalı alınmalı . Hadi illa takasta bir oyuncu alınacaksa 2m+ Burak kapacak a kimsenin sesi çıkmaz diye düşünüyorum. Sağ bekte bile kullanılabilir

fatih dogan5800
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 15:14

Samsunspor Kocaeli spor maçının özetini izledim de Samsun daki Alaaddin bizim gönderdiğimiz oyuncu ise yazık etmişiz bu oyuncuya. Bizdeki Ahmet Oğuzdan kat kat iyi oynamış.

Fatih Sivrikaya
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 15:58
...

Mert hakandan bize fayda gelmez. Şahsen gelmesini de istemem. Kendisi ekstra özelliği olan bir oyuncu değildir. Mert hakan gibi oyuncular bir de büyük takım gördüyse Anadolu kulüplerinde sıkıntı çıkarabilir. Bir sağ bek bir de kanat alabilseler yeter. Ortada cofi biraz canlandı, faysal gelir, hakan idare eder, kerem de olursa durumu kurtarırız. Ben de camarayı elestirenleri görüyorum saygı duyuyorum. Ancak bir stoperde olması gereken özelliklerin çoğu camarada var. Hızı iyi, hava topu iyi, adam paylaşımı da fena değil. Belki teknik yönü zayıf olabilir. Top tutma pas yapma gibi. Zaten teknik olsa mükemmel olur onu da bize bırakmazlar Camara bana göre canerden çok çok iyi.

Umit58
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 16:51

Alıntı:
Mert Hakan ı bırakmazlar. Bazı arkadaşlar ferdi yazmış. Ferdi şu an fb nin en değerli oyuncularından.

Ferdi kulübü ile sözleşme yenilemiyor, sezon sonu serbest kalacak. 3kez sözleşmeyi reddettiği yazıyor, artık ipler kopmuş olabilir.
Mert’in gidişi kötüydü bıraksalarda bizimkilerin almaması lazım ama Başkan ve hoca kapımız hep açık diye açıklama yaptı her şey olabilir.
Yabancı gönderme çabasındalar ise Gustavo teklif edilebilir. Ancak ben hala Uğur kalsın para onların olsun kafasındayım. Hep gideni aradık bu değişmez.

Acun’da Gradel’in peşindeymiş, böyle giderse transfer beklerken elimizde oyuncu kalmayacak.

recepsivas
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 18:59

Alıntı:
Samsunspor Kocaeli spor maçının özetini izledim de Samsun daki Alaaddin bizim gönderdiğimiz oyuncu ise yazık etmişiz bu oyuncuya. Bizdeki Ahmet Oğuzdan kat kat iyi oynamış.

Kiralık gitti Alaaddin sene sonu geri dönecek. Sol bek içinde Uğur dışında sol bekimiz yok maalesef, İskenderunspor'a kiralık giden Muhammed Emin Sivassporda aldığı kısa sürede olumlu izlenimler vermişti inşallah iyi bir şekilde döner ve Uğur'a alternatif olur.

Subasi29
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 21:47

Fil dişi elendi 😁 çok şükür

talha58
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 21:56

Ferdi sezon sonu serbest bile kalsa taliplisi çok olur. Ama ben dediğim dönemde devre arasında FB'de forma giyemiyorken Emre Kılınç ile takas ve üstüne para kazanabilirdik. Allahyar ihtimali de yok artık. Demekki hamleyi zamanında yapmak çok önemli. Novak hem bizim işimizi görmez hem sakatlandı. Şu an FB'den işimize yarayacak Sinan Gümüş ve Frey var gibi sadece. Gustavo falan zaten maliyet olarak bize ağır gelir.

Yukarıda da dediğim gibi şu dönem takımımızın en önemli oyuncularını vermemiz için iyi bir teklif olması lazım. Ama sene sonunda da bu oyuncuları elimizden bedava kaçırmamalıyız. Uğur, Sivaslı olduğu için en azından sözleşme yenileyip sezon sonunda bonservisle gidebilir diye düşünüyorum. Yine de bugünkü şartlarda Uğur, Gradel, Fajr, Hakan Arslan gibi oyunculara çok tatmin edici ekstra bir teklif alırsak göndermeyi düşünürüz. Buradaki tek sorun yerlerini dolduracak isim bulabilir miyiz? Özellikle yerli oyuncu bulmak çok zor. Üstelik bu tarz hamleler de yapmıyoruz. Mesela Sivas Belediye'den Alpay Koçaklı'yı alıp orada kiralık olarak bırakmayı neden denemiyoruz bilemiyorum. Volkan Eğri oynamayacaksa neden tekrar Sivas Belediyespor'a kiralık gönderilmiyor?

Yukarıda ismi geçen Samsunspor'daki sol bek Soner, Keçiören'de benim de dikkatimi çekiyordu. Ama çok beklediğim şekilde ilerleme göstermedi. Türkiye'de şu anda gerçekten ciddi anlamda bek sıkıntısı var. O nedenle mesela Beşiktaş'ta Rıdvan iyi hücum desteği vermesi ve güzel top kesmesi sayesinde hemen sivrilip genç yaşta formayı kaptı. Bu konuda yine kendi içimizden bir sol bek çıkarmamız gerekebilir. Ayrıca sağ bek sıkıntımız da var. Robin Yalçın gibi önde ve geride oynayabilen atik bir oyuncu bu tarz durumlarda baya işe yarıyor. Sene sonunda sözleşmesi bitince belki tekrar alma şansımız olur.

sayfa 3285
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET