Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
neşetyıldız

7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 10:31

Taraftarının sesini dinledi,şahlandı,devamını bekliyoruz.Başarılar,yiğidolar...

Fatih C1
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 12:03

Dünki maç güzel geçti çok iyi bastık oynatmadık Kayseriyi.

Yanlız birşeye deyinmeden geçemiyecem. Kayseri taraftarını kınıyorum. Adam gibi oturup takımını desteklemek varken koltukları parçalıyorlar sonra polis dışarı attıktan sonra yetmemiş gibi birde stadın dışından içeriye taş atıyorlar bu nasıl hanzoluktur anlamak mümkün değil.

neşetyıldız

7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 13:06

Bu edepsizliği yapanlar Kayserili değildir,provakatörlerdir.

murat_

7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 13:40

Alıntı:
Yanlız birşeye deyinmeden geçemiyecem. Kayseri taraftarını kınıyorum. Adam gibi oturup takımını desteklemek varken koltukları parçalıyorlar sonra polis dışarı attıktan sonra yetmemiş gibi birde stadın dışından içeriye taş atıyorlar bu nasıl hanzoluktur anlamak mümkün değil.

90 dakika küfür edildiğini neden yazmadın sevgili Fatih ÇAM. 90 dakika boyunca bütün KAYSERİ' ye ana avrat küfredildiğini, Eşekler Dışarı Tezahüratlarını, GAYseri pankartlarını neden söylemiyorsun?

3 tane koltuk kırılmış misafir tribününde. Evet bunu YAPANLAR HAYVANDIR keşke yapmasalardı da Sivasspor taraftarları çok mu dürüst iş yaptı.

Sivas Emniyeti yaka paça onca genci dışarı attı. Neden Kayserispor diye tezahürat ettikleri için. Eşşekler sözünü kabul etmedikleri, ana avrat küfürleri sindiremedikleri için.

O stad da olupta ALLAH İÇİN doğruları konuşacak 1 kişi çıkmayacak mı? " Sahaya İneriz ................ " gerisi malum tezahüratı 90 dakika boyunca hiç durmadan seslendiren çok değerli(!) Sivas taraftarına teşekkürler. Kalitenizi ortaya çıkardınız, içimde ki Sivas sevgisinin içine ettiniz.

Hakettiğiniz yere gitmenizi şu anda CAN-I GÖNÜLDEN diliyorum. Sizin yeriniz STSL değil ve asla da OLAMAZ...

Konuyu saptırdığımı düşünen arkadaşa sesleniyorum. O stadda değildiysen lütfen değerlendirme yaparken objektif ol. Birazcık hoşgörü çok değil...

En son murat_ tarafından Pts 14 Mar 2011, 14:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

24 gökhan
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 13:51

Alıntı:
GAYseri pankartlarını neden söylemiyorsun
bu pankart nası içeri giriyo bilmiyorum ki,bunda o şehrin valisinden tut hepsinin suçu vardır

ersoy58
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 14:03

murat kardeşim evet Sivassporlu taraftarların yaptıkları küfür yakışmadı haklısın ama Kapalı Kale Grubu Sivas'a karşı oynanan HER maçta ortalığı germek için elinden geleni yapıyorlar. Forumlarında bile Sivas maçı olmadığı halde Sivasspora ve Sıvaslılara en ağır şekilde küfür edilmektedir. Bundan dolayı bazıları dayanamayıp Kayseriye küfür ettiler ben bizimkilere yakıştıramadım ama bi yandan kapalı kale grubunun terbiyesizliği haddini iyice aşmıştır. Adamlar resmen dövüşmeye geliyor Sivas'a

Turan_86
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 14:11

Lütfen panomuzu germeyin Ne demek ligi haketmemek bir kere yiğidog diye pankart açıp tahrik eden kimdi hem kimin hakedip haketmediği belli olmaz bu sene bu durumdayız kimsenin yeri garanti değil hangi takımın ne olacağı belli olmaz ayrıca sana kalmadı kimin hakedip haketmiyeceği ayrıca hep kendinizi haklı görmeyiniz.

En son Turan_86 tarafından Pts 14 Mar 2011, 14:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ismail kökcük
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 14:15

sevgili kayserili arkadaşlarım dün ben stadta idim.sivasspor taraftarı 90 dakika küfür falan etmemiştir.süper lige çok yakışan kayserispor taraftarı sivasspor kümeye yiğiDOG vb çirkinlikleri sergilerken sadece onları susturmuşlardır.polisin dışarı çıkardığı ''suçsuz'' gençlere gelince maçın başında yedikleri golü hazmedemeyip koltukları kırıp sağa sola atmaya başlayınca polis uyarmıştır sonra kırdıkları koltukları polise atmaya başladılar.kırılan koltuk da öyle bir iki tane değil bulundukları bölümde ki koltukların yarısı kırılmıştır.sonra bu ''suçsuz'' gençler stadın dışına çıktıklarında dışardan içeriye taş atmaya başladılar.ya siz bilmeden konuşuyorsunuz.ya ben gözümle gördüğüm şeyleri yanlış görmüş olmalıyım.

murat_

7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 14:16

Alıntı:
bu pankart nası içeri giriyo bilmiyorum ki,bunda o şehrin valisinden tut hepsinin suçu vardır

Şehrin polisi Taraftar otobüslerinin camlarını kırmış 14 tane Kayserispor taraftarını döve döve hastanelik etmiş bir de zeytinyağı misali bu gençlerden Şikayetçi olmuşlardır. O kardeşlerimin 2 tanesinin kafatasın da çatlak var ve ambulans verilmediği için kafaları sarılı vaziyette Kayseri' ye Otobüs ile gönderildiler.

O şehrin Valisi o taraftarlar DÖVÜLÜRKEN göbeğini kaşıya kaşıya maç izlemiş, 1 tane görevli ( buna bizim Yönetimimiz dahil ) çıkıp da " Ne yapıyorsunuz kardeşim, onlar misafir. " dememiştir. Sivasspor yönetimi ve çok saygı duyduğum MECNUN başkan da bu senaryoya seyirci kalarak asıl yüzlerini ortaya koymuşlardır.

Sivasspor anlık başarılar ile tatmin olurken biz buraya her sene üstüne biraz daha koyarak geldik. 2 senedir onlar "Aman Küme Düşmeyelim" korkusu yaşarken biz Şampiyonluk hesapları yapıyoruz.

Sivas' ta Sivasspor taraftarlarına TARAFTAR nasıl olunur dersi vermeye gidipte SİVAS EMNİYET TERÖR ÖRGÜTÜNÜN muameleriyle hastanelik olan kardeşlerimin Kocaman yüreklerine sağlık.

Bu ülkede taraftarların holiganları var belki ama şunu gördüm ve idrak ettim ki POLİS TEŞKİLATININ İÇİNDE DE HOLİGANLAR mevcut. Bilgisiz ve görgüsüz HOLİGANLAR...

Turan_86
7 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 14:20

Alıntı:

Kayserililer’den çirkin davranış

Sivasspor ile Kayserispor arasında oynanan müsabaka da Kayserisporlu taraftarların çirkin hareketleri dikkat çekti.
Maçın başlamasıyla birlikte "YiğiDOGlar" şeklinde pankart açan Kayserispor taraftarları Sivassporluların tepkisini çekti.
Sivasspor'un attığı golden sonra çirkinliklerini sürdüren Kayserisporlular, bulundukları tribünlerdeki koltukları kırarak sahaya attılar.
Yaşanan olayların büyümesini engellemek isteyen polis, Kayserisporlu taraftarları stadyum dışına çıkardı.
Stadyum dışında da sürekli taşkınlıklar yapan Kayserili taraftarlar, stadyumunun alçak bölümlerinden içeriye taşlar attı.

Kaynak:Sivasın sesi.

Lütfen hatayı bizde aramayın sadece birazda kendinizde arayınız

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET