Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2771
cavdar5858
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:11

10 KİŞİ 1 PUAN HEM DE RİZE GİBİ BİZE TERS GELEN TAKIMDAN. KABUL EDİLEBİLİR.

SEVGİLİ RIZA HOCAM ALLAH AŞKINA BAK SANA 5 TANE DEĞİŞİKLİK HAKKI VERİLMİŞ 5 TANE.. SEN GİDİP İLKİNİ (sakatlık haric) 83. DAKİKA DA YAPIYORSUN. BİZİ Mİ SINIYORSUN YOKSA BAŞKA BİLDİĞİN BİR ŞEY Mİ VAR? BANA KALIRSA YOK..

ROBİN YALÇIN-CAMARA İKİLİSİ HELAL OLSUN. CAMARA HER NE KADAR BİZİ BAZEN ÇILDIRTSA DA EN AZINDAN ALTERNATİF Bİ İSİM OLDUGUNU KANITLADI. ROBİN YALCIN DA EN KÖTÜ 2 SENE DAHA SÖZLEŞMESİ UZATILMALI.

TYLER BOYD DAKİKA 90 DA OYUNA GİRMİŞSİN 90+2 DE TOPA KOŞMUYORSUN. BÖYLE TRASFER OLSUN DİYE ELİN ÇÖPÜNÜ ALIRSAN ALACAĞIN MAKSİMUM VERİM DE ANCAK BU KADAR OLUR..

HATAY MAÇI ÖNÜMÜZDE. İŞİMİZ ÇOK ZOR. İNŞALLAH 3 PUAN ALIRIZ VE EN AZINDAN GS MACINDAKI MAĞLUBİYET BİZİ COK ZORLAMAMIS OLUR..

Fatih Sivrikaya
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:19
...

Erdoğan son dönem dibe vurdu. 60 tan sonra daha faydalı oluyor. Kayodenin fizik gitmiş resmen erimiş adam. Bu kadar düşmesi normal değil. Şu ziyayı gönderin yeter artık. Camara robin gradel maşallah çok iyilerdi. Orta saha çok yoruldu erken değişiklik yapılması gerekiyordu.10 kişi beraberlik iyidir.

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:21

Kayode mayode ,yatabare filan hikaye,bu sezon geçtide,seneye inşallah sağ salim kalırsak,bu takıma zımba gibi,hem süratli,hemde fizikli ,30 yaşını aşmamış 3 tane forvet şart,maça gelince 11-11 oynasak çok büyük ihtimalle kzanırdık,erdoğanın büyük hatasını affetmiyorum,takımı 2 puan ve 2 trilyondan etti, varlığı zarar adamın ,çok çok mecbur kalmazsak enfazla son 20 dakikada belki alınabilir heralde 20 dakikadada kazmalık yapamaz..

Maçın berabere bitmesinde,2 adamın emekleri çok büyük,CAMARA & ROBİN YALÇIN ,okadar kritk müdehalelerde bulundularki sıfır hatayla oynadılarr helal olsunn..Yapacaksan 5 yıllık anlaşma bunlarla yapacaksın,erdoğan gibi yeteneksiz renkli 2.lig oyuncularıyla değil,maçın kazanılamamasındada 2 oyuncunun emekleri büyük,MAX GRADEL & HAKAN ASLAN,bugün çok güzel pozisyonlar buldular ,deplasmanda böyle pozisyonları atamazsak sıkıntıı oluyor ,rıza hocada bugün çok formsuzdu,erdoğan tercihi yanlıştı ,son 10 dakikada oyuncu değiştirip,vakit çalabilirdik,ne kadar kazmada olsa,ne kadar gereksizde olsa,kone,ninga,yorulan ortasahaya cofiee ,10 dakikada sadece koşsa yeterdi,enazda 4 5 dakika çalırdık,ziya futbolu unutmuş,ahmetde idare etti,neticede zor deplasmandan yenlmeden ve 1 puanla döndük,şükretmek lazım..

Erenozdenn
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:33

Alıntı:

opolatkan

Alıntı:

Arkadaş kontratak oynamaya çalışıyoruz, Yatabare ilerde oynuyor bu nasıl iş? Kayode’yi neden almıyor oyuna anlamıyorum.

Ben de böyle düşünüyordum. Lakin gördük Kayode'yi. Bütün topları ezdi. Eline ayağına dolaştırdı. Demek ki hoca bir şeyler biliyor.

Takım o kadar yorulduktan sonra pek fayda edemeyeceği belliydi çünkü takım tamamen kapanmıştı. Doğru düzgün top bile gelmedi zaten. İkinci yarıya başlaması lazımdı bence Kayode ile, çok geç oldu. Ama en azından 1 puanı alabildik.

Samsun davud2
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 19:25

1 puan çok iyi...
oyuncu değişiklik zamanı ve tercihleri bu sene ne yazıkki böyle gidecek
robin bu senenin en iyi transferlerinden biri kesinlikle sözleşme uzatılmalı
artık bu sene hedefsiz takım olarak ,sezonun bitmesini bekleyeceğiz

Numankaya
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 20:26

Bu hocayla sene biter ama seneye aynı kafa ile başlarsa takım hiçbir halt olmayacağı gibi bulunduğu süper ligden de bir alt lige inebilir.

Takım yaşlı. Hoca da içlerinden en yaşlı en yavaş en düzlerini seçip oynatıyor yani bu sürdürülebilir birşey değil hoop alt ligde bulursun kendini...

Takımın yaş ortalamasını 26-27 bandına çekebilirsek başarı o zaman gelir. 30-32 yaşındaki takımdan kimseye bir fayda gelmez.

Takımdan sene sonu gitmesi gereken en az 7-8 isim yazarız buraya şaak diye. Fazla düşünecek birşey yok. Ligin en yaşlı ve en genç takımı genelde ya düşer ya da sürünür durur. Biz ne öldüren ne de fazla süründürecek bir kadro ile yani yaş ortalaması 26-27 olacak bir kadro ile oynamalıyız sürekli olarak.

Bugün 11 de sahaya çıkan 30 yaş ve üzeri oyuncu sayımız 5 bunlardan 4 ü 32 üzeri... Hoca da tutup bu adamları değişiklik yapmadan 80 dakika boyunca sahada tutuyor... Yatabare ve ziya futbolu bırakmış hocanın haberi yok herhalde.

Hoca yeni bir kadro, yeni bir yapılanma ile devam edecek edebilecek durumdaysa etsin yoksa seneye bu kafayla devam edecekse gitsin kadroyu da hocayı da yönetim düzer...

kürşad58
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 20:59

Numankaya haklısın hoca Türkiyenin en yetenekli gençleri elinde olmasına rağmen oynatmıyor..yıldız ve formda oyuncular yedek kulubesinde beklerken oyuna almıyor..yahu hoca ne yapsın..topçumu var elinde..oyuna almıyor diye haftalardır ağladığınız Kayodenin hali ortada..boyd ve diğerleri malum..yok kardeşim yok..adam gibi transfer yapmayan yonetim ve başkan istifa etmediği sürecede bu böyle gidecek..

talha58
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 21:09

Hocam neyseki NumanKaya arkadaşımız en azından bu seferlik Aykut Kocaman falan gelsin dememiş

Numankaya
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 21:57

En yetenekli genç diye birşey yok oynatırsan adam olurlar oynatmazsan hiçbir halt olmaz... Diğer bir husus bu adam hocaysa bu işten para kazanıyorsa, bu işi yapabildiğini düşünüyorsa ona da kendisi kafa yormalı!!! Kendi segmentindeki meslektaşlarına bir dönüp bakın bakalım kimler kimi adam diye koyup oynatıyor... Kayode 80 de girdi oyuna ve rakibin bizim ceza sahamızda 11 kişi top çevirme olayı son buldu onun girmesiyle... Biraz maçı izlediyseniz görürdünüz...

Emre dediğimiz adama herkes bugün ölüp bayılıyor ama bu sayfada 2017 de yazılan yorumları oku istersen Kürşat kardeş o zaman neyin ne olduğunu görürsün. Herkes küfredip saydırırken bu adamların bu takımda öyle veya böyle oynaması gerektiğini savunuyorduk. Yine savunuyoruz...

Dünya üzerinde hiçbir hoca görmedim ki kendi oyuncusunu yetersiz bulsun her açıklamasında yerin dibine soksun özgüvenini yerle bir etsin!! Bizim hoca o sizin beğenmediğiniz ninga, Felix falan varya bugün Hatay da olsa her maç posalarını çıkarıyordu onların Ömer Erdoğan ... Her hafta aynı şeyleri anlatmaktan sıkıldık!!

Siz yok hoca mağdur bu kim, şu kim, şu da adam mı ki oynuyor vs. vs. derken adamlar 2 ve 3. lig ağırlıklı kadrosu ile her hafta 3 ve üzeri gol atıyor neredeyse!!! Çıkıpta ağladığını görmedik!! Bizim taraftar yönetime sallar onu beğenmez bunu beğenmez sonrası bu işte...

Kimse kusura bakmasın bu sene bu kadroyu kuran yine bu adamdı şimdi böyle oynatan da bu adam...

Sonra o dalga geçtiğiniz Aykut kocaman ise mental ve fiziksel olarak çökmüş ve Okan buruk denilen hoca yamağının iş bilmezliği ile Abdullah avcının mirasını yok etmesi ile ortaya çıkan ruhsuz çöp takımına giderek çok zorlu bir işe baş koymuştur... Bir sene önce şampiyon olup şimdi ligden düşmemeye oynayan oyuncuları bu aşamada motive etmek zordur. Ben ne dediğimi biliyor ve hatırlıyorum...

Son olarak konumuza dönecek olursak gerçek bir hoca elindeki tüm oyuncuları takıma monte edebilmeyi bilir bilmelidir. Rıza gibi ne yaptığını bilmeyenler de kariyer zirvesi olarak sivasspordan öteye gidemez!!!

kürşad58
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 22:39

Alıntı:
Numankaya

sitedeyim!

32 dakika önce - 21:57 (bugün)

Emre dediğimiz adama herkes bugün ölüp bayılıyor ama bu sayfada 2017 de yazılan yorumları oku istersen Kürşat kardeş o zaman neyin ne olduğunu görürsün. Herkes küfredip saydırırken bu adamların bu takımda öyle veya böyle oynaması gerektiğini savunuyorduk. Yine savunuyoruz

evet onu söyleyenlerede karşı durdum ben bu forumda merak etme...şuanda Sivassporda Keremden başka parlayabilecek bir potansiyel yok..hocanın tek hatası olarak görüyordum ama ilk 11'de şans verdiği maçlarda gördükki halen hazır değil..mevcut durumda en son eleştireceğiniz kişi Rıza Çalimbay'dır...bu takım ligin en kötü ve en dar kadrolarından birisidir..ben sezon başlarken ki o zaman daha Avrupa maçları yeni başlıyordu millet burada uçarken kaçarkende söyledim...bu kadro Avrupada ikinci turu görüp ligide ilk 10'da bitirirse öpüp başınıza koyun diye..küme düşmüyorsak Rıza'ya teşekkür ederim..şu kadrodan bana Gradel dışında 1 tane adam söylermisin bütün Anadolu kuluplerinde oynayabilecek? yada 1 tane adam goster ilk 5 teki takımlarda oynayabilecek?

Rıza konuşmuyor ama yönetimden çok şikayetçi..istediği transferler ne sezon başinda nede devre arasında yapılmadı..kendi aldırdığı futbolcularla oynamıyor bunu bil..

sayfa 2771
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET