Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2546
kkemal58
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 16:22

Yönetim şimdi konuşmayıp ne zaman konuşacak acaba. Resmen yoktan penaltı çıkardılar. Rıza hoca açık açık eleştiriyor artık yönetimin konuşmamasını. Mecnun başkan suya sabuna dokunmadan başkanlık yapıyor. Takım iyi giderse ortadalar hepsi ama birşeyler ters gidince hepsi kayıp yönetim olarak

eyup58
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 16:38

Sivassporun kadrosu belli..Takım şu anda Faysal,Kayode,Max Yatabare gibi oyuncuların durumuna göre şekilleniyor...Hakan geçen yılki sakatlığın hala izlerini taşıyor...Geçen yıl Emre,Mert Hakan,Hakan,Yatabare,Fernando gibi oyuncuların attğı gollerle zirve mücadelesi yaptı..Bu yıl yeni gelenler gidenlerin yanına bile yaklaşamıyor...Gelen gideni aratırsa başarılı olamazsın..Sivasspor hem ligi hem Avrupa yı götürecek kadroyu kuramadığı için lig sıralamasında gerilerde kaldı..Hoca da takımı 13-14 oyuncuyla götürmeye çalışıyor..Aynı oyuncuların büyük çoğunluğu hem ligde hem de kupada oynuyor..Hoca şans vermediği Ninga,Felix,Kerem,Kubilay Eren gibi oyuncuları da oynatıp forma şansı verirse bundan sivasspor takımı şanslı çıkar..Bu oyuncular şans bulamazsa sivasspor ilerleyen haftalarda 5.turda kupa maçlarına da başlayacağı için çok daha zorlanacaktır..Sadece hakemi suçlayarak sivasspor takımının performansı ve ligdeki durumu değişmez..Hoca ilk önce formayı adaletli dağıtıp diğer yedekleri de forma rekabetine katıp takımı doldur boşalttan ziyade ayağa pas yaparak oynatıp maç kazanmayı sağlamalıdır..Bu yıl uzun süre maçlarda seyirci de olmayacağına göre takımda kadrosunda kakiteli oyuncular ve geniş kadrosu olan takımlar 40 haftalık ligde daha başarılı olacaktır..

MUAMMER TÜRK
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 17:24

Sivasspor elindeki kadroya göre top oynuyor,öyle pas oyunu oynayacak bir kadrosu yok,sıkıntı hem defansda,hem ortasahada ,hem forvette,hatta kalede ,geçen sezon bu zamanlarda sivassporun enaz 3 oyuncusu,mert hakan,fernandao,emrekılınç,hem gol krallığında hemde asist krallığında adları yazıyordu,şuanda gol krallığında adı geçen oyuncumuz yok,belki max gradel 2 3 asist 3 gol ortalamasıyla oynuyor,ayrıca milli takımdan öyle çok ağır sakat dönmemesine sevindim,bu maçtada şanslı olsa enaz 2 gol atıp fişi çekebilirdi,kayode ve yatabarenin eksiklği bariz şekilde hissedildi,takımdaki sakatlıklar ve coronadan dolayı eksiklikler sivassporun geri kalmasında etkili oldu bu net,buna rıza hocanın oyuncu değiştirme zamanlarında yaptığı yanlışlıklarda eklenince ,bide hakem hataları eklenince alt sıralara çakıldık kaldık,tam bilmiyorum ama umarım karabağ maçında enazından coronalı oyuncular iyileşmiş olarak dönerler,ligin ilk yarısı bitene kadar takımdan pek beklentim yok,düşşme hattından uzak duralım yeterli,devre arasında oynamayan ,yada oynatılmayan oyuncuların yerine enaz 3 sağlam oyuncu alınmazsa ,herhafta aynı sonuçları almamız kaçınılmazdır,ayrıca busezon hakemler geçen sezondan daha fazla canımızı yakıyor,7 maçta 8 puan sırf hakemler yüzünden gitti,bu çok kötü istatistiktir,rıza hoca da artık kendine gelmelidir,tmm hakemlerden şikayet etmesi normaldir,sakatlıktan,coronadan şikayet etmesi normaldirde,kendi hatalarınıda görmesi lazım,ben tam kadro çıkarsak eğer ilk yarıda enazından ilk 10 içinde olacağımızı dşünüyorum.
Avrupa maceramızda önemli,karabağı ve tel avivi yenersek GRUPTAN ÇIKARIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM,bu kadar sakat ve hasta oyuncuyla bu takımları nasıl yeneriz bilemiyorum ..sonuç olarak takım formsuz,eksiklerin oynadığı maçlardada formsuzduık,oynamadığı maçlardada ,takım yaşlı ,90 dakikayı çıkartamıyoruz,umarım düzelirizde ,bulunduğumuz yer hoşuma gitmiyor,4 takımın düşeceğini gözönüne alırsak iyi yerde olmadığımız net şekilde görülür..inşallah sakatların ,hastaların dönmesiyle hızla yukarı çıkarızz.

Numankaya
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 17:51

Bu takımda neyin eksik olduğunu gören ve transferi yapan hoca değil miydi?? Sene başında çok güzel alternatifli kadro kurduk demedi mi??
Sonra bu saydığınız oyuncular nerenin alt liginden geldi ilk defa mı üst liglerde maça çıkıyorlar???

Hoca bu takımın böyle oynamasından en başta sorumlu gelen kişidir. Sezon başı 60 maça çıkacağını beyan edip 3 stoperle, 2 çok yaşlı santraforla, 3-4 tane aynı tip orta sahayla bu işin üstesinden geleceğini sanmıştır.

Bütün bu yanlışlıklara bir de aptalca çağ dışı futbol taktiklerini ekleyerek biz sivasspora gönül vermiş futbolseverleri hüsrana uğratmıştır.

Ayrıca virüs varsa sadece sivasspora değil tüm herkes bu durumdan etkileniyor. Dün karşılaştığımız rakibinde 3 4 oyuncusu o maçta yoktu.

Bu saatten sonra bahaneler türetmek yerine çözümler üretmek gerekiyor. Çözüm üretemeyenler ise yok olup gidiyor Rıza hoca ise bu kafayla yok olup gitme yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Fatih Sivrikaya
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 22:32
...

Yok efendim olur mu hiç? Hoca suçlu olabilir mi? Mümkün değil. İstediği oyuncular alınmadı yok efendim paraya kıyılmadı falan filan. Neyse artık bu para meselesi neyse onu da bilmiyoruz. Tabi insanın gönlünden geçiyor şöyle avrupayı da ligi de sallayacak 1-2 oyuncumuz olsaydı fena mı olurdu? Çok iyi olurdu tabiki. Bir tık daha iyi oyuncular olabilirdi. Bunlar yönetimin suçudur. Ama ama mevcut durumda asıl suçlu Rıza hocadır. Hatırlarsınız rıza hoca her mikrofona konuşurken, 1 oyuncu daha alıp transferi kapatacaz, alternatifli kadro kurduk deyip dururken biz kendimizi paralıyorduk. Defansa adam alın diye. Bugün gereksiz özgüvenin cezasını çekiyoruz. Kadroyu eleştirenlere tek tek soruyorum. Gradel emreden kötü mü? Faysal mert hakandan kötü mü? Felix fatih aksoydan kötü mü? Tek eleştirilebilecek transfer ninga olabilir. Ve forvette kayode. Eminim şu kayodeyi başka bir takım alsa biz nasıl kızıyorduk yöneticilere. Neyse derdim yönetimi aklamak değil onlar avrupayı çok hesap etmedi ve lige göre oyuncu aldılar. Peki bizim rıza hoca ne yaptı? Geleceği zerre öngöremedi. Takımda geçen yılın devre arasından beri süregelen kötü gidişatı bir türlü kabullenemedi ve hala etmiyor. Bu inatlık bize pahalıya mal oluyor. Kendini de bizi de bitiriyor. Belli bir yaşa da gelmiş hoca ezberlerinden de vazgeçmez. Bu gidişat kolay kolay değişmez. Ülke puanı falan hikaye geleceğimiz açısından avrupadan elenmek daha mantıklı görünüyor. Yine yoğun bir maç programı geliyor. Ne orayı becerebiliyoruz ne de ligi. Sonuç olarak inşallah iki tarafı da kaybetmeyiz.

genç_osman
2 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 00:20

Şu anda Twitter'da #seninleyizrizahoca gündemde.
Ersin düzen denilen dallama özür dileyecek

Fatih Sivrikaya
1 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 21:01
...

Bakın gs Kayseri maçına. Var penaltıyı nasıl bulup çıkarıyor. Biz pozisyonun yaşandığı görüntüyü bulamazken bunlar arka pozisyondan penaltıyı yakalıyor. Yayıncı kuruluş insanın gözüne gözüne sokuyor. resmen lig değil şerefsiz lig izliyoruz. Geçen hafta marcaonun ikinci pozisyonunu görebilen oldu mu?

Oguz5858
1 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 21:44

Rıza Hoca yı ne kadar eleştirsekte takımımızın hakkını tek başına savunuyor. Hakemlerin son iki haftadır yaptıkları artık maalesef canımızı çok yakmaya başladı. Bu kadar da olmaz büyütülmüş takımlardan birine iki hafta üst üste böyle yapsalar yer yerinden oynar.

genç_osman
1 ay önce - Sal 24 Ksm 2020, 01:02

Alıntı:
Bakın gs Kayseri maçına. Var penaltıyı nasıl bulup çıkarıyor. Biz pozisyonun yaşandığı görüntüyü bulamazken bunlar arka pozisyondan penaltıyı yakalıyor. Yayıncı kuruluş insanın gözüne gözüne sokuyor. resmen lig değil şerefsiz lig izliyoruz. Geçen hafta marcaonun ikinci pozisyonunu görebilen oldu mu?

Marcao nun 2. pozisyonu zaten facia da gs nin bugünkü penaltısında adamlar koşarken ayağına temas etti veya bastı her neyse diğer oyuncuyu bozdu diye penaltı verdiler. Bizim gs maçında izleyenler hatırlar ceza sahasında seken bir topa yatabare koşarken arkasında ki emre Taşdemir ayağıyla yatabareye temas edip ayaklarının takılıp düşmesine sebep oldu. VAR zaten yok da TV dekiler bile tenezzül edip konusmadilar pozisyonu. Çok benzer pozisyonda bugün gs penaltı kullandı. Yazıklar olsun

eyup58
1 ay önce - Sal 24 Ksm 2020, 19:48

..Kaynak:Facebook-Demirgrupsivasspor resmi sayfası..

sayfa 2546
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET