Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2516
Kelleci58

2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 10:50

Konu Rıza Hoca değil ki zaten 20 yıldır bu takımı yönetenler..
20 yıldır herkes zannediyor ki takımı Hocalar yapıyor..
Sivasspor'da transferi yönetim yapar, hocalarda kabul ederler..
İmkanlarımız bu diyerek..
İsyan edenler de kapının önüne 5.haftada konulurlar. (Bknz. Osman Özköylü)

Rıza Hoca'nın oynattığı oyunu kurguyu elindeki kadroya göre şekillendiren bir teknik adamdır.. Hatta adamdır.. Kol kırılır yen içinde kalır.. Yönetim Hocalarını taraftarın önüne özelliklede buna Rıza Hoca'da dahil atmaktan imtina bile etmezler..

Anlayacağın sayın arkadaşım ne kadar ekmek o kadar köfte.. Aşcın ne kadar mahir olursa olsun karnın doymuyorsa 1 porisyon köfteyi 3-4 adette sınırlarsa lokanta sahibi karnın o kadar doyar..

Hep her maç sonrası eleştirip hatta küfür ettiğiniz oyuncular var ya.. İnanın kapasiteleri o kadar.. Bu seneki kadronun da kalitesi bu kadar..

Hiç kimse bana hikaye anlatmasın..

ismail özçelik
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 10:56

Yönetim hatalı amenna. Ama hocada kaç haftadır hatalı. Çok basit örnek. Coffie Rize maçında ilk yarı oynamadı. Çok top kaybetti. Anında al oyundan. Fajr dün sahada yoktu. Al oyundan Felix'i kazan. Felix daha toplam 90 dk oynamadı yani. Neden? Bu adam nasıl yılın futbolcusu seçildi de yedek kulübesinde?

En son ismail özçelik tarafından Cum 30 Ekm 2020, 11:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih Sivrikaya
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:03
...

Olur mu İsmail bey biz de oyuncu değişiklerini de yönetim yapıyor. Hocayla konunun ilgisi yok.

Kelleci58

2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:11

Yazıyı anlayarak okumanı tavsiye ediyorum .
Sağa sola ukala ukala sataşma..
Herkes fikrini söyleyecektir..
Sana birşey diyen mi oldu..
Rıza Hoca hatasızmıdır diye yazdık..
Okuduğu önce anla..
Anlamak istemiyorsan sataşıp durma..

Kanfory Sylla
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:13

Yönetimin aptalligini, köylülüğünü hepimiz biliyoruz. Ama Rıza Hocanın yaptıklarına ne demeli? Samba Camara ile neden uzatirsin sözleşmeyi? Ayrica bir mevkinin futbolcusu sakatlanınca neden onun yerine yedeği oynamaz? Oynamayacaksa ne diye yedek? Ve ne diye orada yer işgal ediyor? Ben mi oynayacağım o oynamayacak da? Madem oyuncularını beğenmeyip UEFA kadrosuna bile almıyorsun. O halde neden kardeşim ya neden bu futbolcuları transfer ettin? Yaşlı inadı var hocada. Felix'i niye oynatmiyorsun? Rybalka'yi niye oynatmiyorsun? Armin Djerlek'in lisansını niye çıkarmadin? Gençleri oynatacagin yerde kaşarlanmis 35'lik adamları oynatiyorsun. Takımda top kimin ayağına gelse Yatabare'ye doğru şişiriyor. Ne bir organizasyon ne bir hücum taktiği... Bu mu 21.yy futbolu?
Hoca eleştirilemez değildir. Tamer Tuna sonuç alamasa da çağdaş bir futbol anlayışına sahipti. 2.Lig futbolcusu İlker Sayan'a bile kaç maç şans verdi. Onun bulduğu şansı Felix bulamadı bu takımda.
Türkiye'ye rezil olduk. Spiker anlatırken utandım artık bir yerden sonra. Ayağına gelen topu Yatabare'ye şişir. Evet ne kadar da çağdaş bir futbol anlayışı.!

Kelleci58

2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:14

[quote]
Alıntı:
Yönetim hatalı amenna. Ama hocada kaç haftadır hatalı. Çok basit örnek. Coffie Rize maçında ilk yarı oynamadı. Çok top kaybetti. Anında al oyundan. Fajr dün sahada yoktu. Al oyundan Felix'i kazan. Felix daha toplam 90 dk oynamadı yani. Neden? Bu adam nasıl yılın futbolcusu seçildi de yedek kulübesinde?

işte yorum bu.. hocanın bir kaç haftadır hatalı olduğunu söylüyor.. Biz ne söylüyoruz yazıyoruz Hoca hakkında bu sezon formsuz hatalı tercihleri var.... Ama çok bilmişin biri, sallasana buradan yönetime.. Sıkar değil mi..? Ama Hocaya sallamak en kolayı..

Hiç merak buyurma yakın zamanda gönderirler Rıza Hoca'yı..

En son Kelleci58 tarafından Cum 30 Ekm 2020, 11:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Kelleci58

2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:17

Alıntı:
Samba Camara ile neden uzatirsin sözleşmeyi?

Camara 100 Euro'ya oynuyor.. Sizce sözleşmeyi kim uzatmıştır.. ?

Kanfory Sylla
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:29

Alıntı:
Sizce sözleşmeyi kim uzatmıştır.. ?

Köyünden Avrupa'ya bu sene adım atan Mecnun Otyakmaz, Erdal Sarılar, Faruk Taşseten, Oray Otyakmaz, Mehmet Oflaz gibi vizyonsuz, hedefsiz, futbol cahili paralılar.

kkemal58
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 13:29

Samba camara tam bir odun. Bu adam bu seviyede oynamamalı. Adam boş durumda bile topları taça atıyor. Dün o kadar belliydi ki takımı yakacağı. Bunu da Rıza efendinin görmesi gerekiyordu. Hatası aldığımız maçı kaybettirdi. Bi de takım o kadar yaşlı ki rakip futbolcular basıp geçiyor ve bizim oyuncular ancak çekip düşürerek durduruyorlar oyuncuları. Bu da sarı kart demek her seferinde. Mutlaka takım gençleştirilmeli. Yoksa bırakın avrupayı ligde bile tutunamayız

Fatih Sivrikaya
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 13:38
...

Sataşma yok. Herkes fikrini özgürce söylüyor. Size göre hocanın son birkaç hafta formu düştü. Bu bir yorumdur. Ben ise bilimsel verilerle hocanın geçen yılın ikinci yarısından itibaren kötü olduğunu söylüyorum. 22 hafta 30 puan. Ayrıca kimse kimseye nankör diyemez. Rıza da babamın oğlu değil yönetim de. Geçen yıl transfer yapmayan yönetim nasıl saçmaladıysa burası uygun değil yoksa ağır şeyler söylerim yönetime siz rahat olun. Aynı şekilde oyuncu istemeyen saçma sapan tercihler yapan rıza da bu sene bu işin baş sorumlusudur. Yönetime laf edemezmişim . Git maziyi komple incele. Ben kime ne demişim. Herkesi kendiniz gibi bilmeyin.

sayfa 2516
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET