Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2514
Akifincii
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:19

Rıza Hoca'yı eleştiriyoruz aman tabiki kredisi çok fazla istifa diyenler kimi getireceklermiş yazabilirler mi? Tamer Tuna diyen arkadaşlar onun tercihlerini çok çabuk unuttular heralde. Ziya ile Elderson'u 10 maç sol açık izledi bu gözler ama diyeyim. Şuan bize Rıza Hocadan daha iyi teknik adamlık yapabilecek kimse yok!

Beko58
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:20

Elin oğlu nerelerden fıstık gibi adam alıyor biz yan gelip içip yiyip yatıyoruz. Halısahadan adam toplasam tel aviv'i yenerdi.

Cenk Gültekin
site denetçisi

7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:22

Alıntı:
Dikkat edin büyük takımlar dahil takımlarımız avrupa kupalarına katılmadan önce kadroları iyiyken avrupaya gitmeye hak kazanınca dünya gelirleri olmasına rağmen adam almayıp kadroyuda zayıflatıyorlar.

Bunun sebebi biraz da Corona..
Taraftar yok, gelir yok, adamlar en azından bu sene hanemize eksi yazılmasın diye transfer yapamıyorlar bence..

aşıkdede
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:22

Alıntı:
Bu takımın geçen seneki sırrı Appindangoye emre kılınç mert hakan ve fernandoymuş... Gerisini siz anladınız

Geçen sene takımın geliri olmamasına rağmen bu adamları aldı.Bu sene uefa dan en az 10 milyon euro geldi ama adam almadılar doğru düzgün.Demekki bu paralar birilerinin cebine gidiyor takımı düşünen yok.Hukuğun sağlam olduğu yerde bunlar iyice araştırılır ama bizde malesef olan ülke puanına oluyor.Yazık

kürşad58
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:23

Birileri çıkıp elde edilen gelirlerin nerelere harcandığını, hangi futbolcuya ne kadar verildigini, ayrıntılı olarak gelir - gider tablosunu açıklayana kadar benim gözümde temiz değildir...Rıza Hoca zurnanın son deliği...sanki yedek kulubesinde adam gibi biri vardı da Rıza Hoca mı oyuna almadı ??

ramazan5842

7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:25

Samet Aybaba'ya Robinho
Rıza Hoca'ya Ho'suz Robin.
Özet bu.

Fatih Sivrikaya
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:25
...

Rıza stoper istedi de yönetim almadı mı? İstemedi kardeşim adam. Hala niye yönetim diyorsunuz? Bu başarısızlıktan yönetim suçlu olamaz. Haa rıza istedi diyorsanız ve deliliniz varsa buyurun söyleyin. Oysa ben rızanın istemediğine bir sürü delil koyarım. Rıza dediğin adam geçen yıl devre arası takım bozulur diye doğru düzgün adam aldırmadı ve bunu bizzat röportajında söylüyor. Ve tekrar söylüyorum, kadromuz geçen yılkinden çok daha iyi. Bir de bırakalım artık şu rıza gitse kim gelecek mevzusunu. Kim gelirse gelsin kardeşim. Hoca başarılıysa devam eder başarısızsa gider. Bu kadar basit. Aynı lafları tamere de doyordunuz keleşe de. Sivasspor kişilerden üstündür. Biri gider biri gelir.

mehmet GZL
7 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:30

Aynı hocaların etrafında dönüp durmaktan bıkmadınız mı ... tek Sorun hoca da mı sizce ... alanya hocasını en iyi topçularını gönderdi yönetim gidenleri aratmayacak transferler yaptı ... hiç tecrübesi olmayan çağdaş hoca ile ligin en iyi topunu oynuyor ... Sivas ta yönetim vasat ... geçen sene böyle transferler yapılsa kimsenin sesi çıkmazdı ama tarihinde ilk defa Avrupa lig indesin 100 bin 200 bin avro farka masadan kalkıyorsun ... olmaz böyle bir şey ... muhtemelen uzun seneler daha Avrupa yüzü göremeyecek takım sadece biz değil tüm Türk takımları ....böyle giderse annemizin ligi ile bir birimizi avuturuz ... Ben devre arasına ciddi sağ bek defans ve forvet takviyesi olmaz ise bu takımın küme düşme mücadelesi vereceğine inanıyorum

kürşad58

Rıza Hoca gider başka hoca gelir bu çok onemli değil Fatih kardeşim..bu sehrin sırtından geçinen asalaklar takımı bırakmadıkça aynı tas aynı hamam..ligden düştüğümüz sezonun öncesinden beri dokuz doğuruyoruz transfer dönemlerinde..bize çıkıp paraların ne olduğunu ayrıntılı olarak açıklayacaklar...kimsenin babasının çiftligi değil burası...

aşıkdede

Alıntı:
Birileri çıkıp elde edilen gelirlerin nerelere harcandığını, hangi futbolcuya ne kadar verildigini, ayrıntılı olarak gelir - gider tablosunu açıklayana kadar benim gözümde temiz değildir...Rıza Hoca zurnanın son deliği...sanki yedek kulubesinde adam gibi biri vardı da Rıza Hoca mı oyuna almadı ??

Rıza hocanın hatası takımı korkak oynatmak.Villareal maçında sivas gol yiyince efsane oynuyor beraberliği buluyor hura tüm takım defans.Cesur oynatsa belki öne geçmiştik.Sonra villareal maçında defans sakatlanıyor takım 10 kişi 4 dk defansa adam almıyor adamlar hemen golü buluyor.
Maccabi gibi zayıf takımı evinde öne geçiyorsun hura yine tüm takım defansa.Sen böyle korkak oynarsan golü yersin de yenilirsin de.
Bakın şhaktar donekts geçen hafta real madiridi deplasmanda 3-2 yendi ama adamlar bizim gibi defansa çekilip korkak oynamadı.Bastıkça bastılar.İşte buda hoca farkını ortaya koyuyor.

sayfa 2514
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET