Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2513
rosso58
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:06

Ey yönetim al riza hocayi,cofieni claudemirini canerini camarani robinini ningani defol git artik lutfen yediniz takimi yiyeceginiz kadar bu sene sadece 10 milyoneuro avrupadan geldi.Cok mu sey istedik bi stoper bi yedek sagbek tamamdi.Oyuncular ortada yok aciklama yapan yok.
Marcelo nerde anca sosyal medyada vaaz videolari atiyo
Aaron 8 hafta yok dediniz neden stoper almadiniz?
Camara tamam oynamaya calisiyorda avrupa ligi oyuncusumu?
Caner Sivasspor disinda hangi superlig takiminda 11 oynar?
Kone eski kone degil neden tesekkur edip yollamadiniz?
Yasin Oztekin futbolu birakmis emeklilik yasiyo neden hala takimda?
Claudemir,Coffie bu takimin orta sahasi olarak oymnuyosa bende oynarim sadece geriye pas atarak beni alin
Devre arasinda insallah egoist cok bilmis riza gider ve modern futbol anlayisi olan bi hoca ile anlasiriz.
Bu takima devre arasi;
1 Stoper
1 Defansif Orta saha
1 sagbek
1 solbek
1 forvet
1 forvet almazsak sonumuz kotu.Ama asil transfer akli kotu giden bjk takiminin basina gecmek isteyen rizayi yollamak olacak bizim icin.Riza hicayi savunanlarada sunu demek istiyorum.Her gittigi takimda ilk sene basarili olup ikinci sene takimdan sezon ortasi kovulan bi hoca cunku bi sistemi yok tum kulupler ezberliyo rizanin doldur bosalt sistemini.Keske takimin basina carlosin o zamanki yardimcisi cesar domingiez gelse bu takim ucar

recepsivas
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:09

Bu kadar cahil bir taraftar topluluğu olamaz.
Cimriler Kralı Mecnun'a rağmen takımı şampiyonluğa oynatmış, Yıllar sonra UEFA heyecanı yaşatmış Rıza Çalımbay istifaya davet ediliyor.
Bu forumdan bahsetmiyorum, sosyal medyadan bahsediyorum

En son recepsivas tarafından Prş 29 Ekm 2020, 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ababka
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:09

Maç penaltıdan 1-1 olmuş defansın stopere kırmızı kart görmüş bizim Rıza hoca 2_1 olduktan sonra defansa müdahale ediyor.yenik durumdayken gol atacak bir tane futbolcu var o da max gradel onu da oyundan çıkarıyor.

Akifincii
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:10

Gruptan çıkma şansımız falan yok. Bu takimi deplasmanda da yenemeyiz. Maccabi'nin hiçbir numarası yok diye mi bizi yendi? Bizim ne numaramız var? 5 pas arka arkaya yapamayan, plansız, deli güreşi yapan bir takım var. Bu şekilde olmaz boşuna hicbir bahaneye de gerek yok. Her yeri alternatifli yaptık diyen Rıza Hocaydı.

entrust
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:14

Rıza gibi dinazorların artık günümüzde yeri yok, bassın gitsin sekiztaşında top toplayıcılık yapsın

Beko58
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:14

Bu takımın geçen seneki sırrı Appindangoye emre kılınç mert hakan ve fernandoymuş... Gerisini siz anladınız

ramazan5842

4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:15

Rıza Hoca hatalı mı evet hatalı, ama kredisi var mı evet oldukça. Fakat yönetimin tek bir kredisi bile kalmadı.

cavdar5858
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:16

Bu yenilgi Yönetime yazarrrrr. Camara niye oynuyor çünkü yok yedek yok yokkk. Defansın yarısı orta daha oyuncusuuuu. Ollmaaazzz bu kadar amatörlük olmazzzz. 15 yıldır yönetimdeyiz maşallahhh amatörlükte üzerimizde yokkkk yokk

aşıkdede
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:17

Ligde nasıl bir oyun var anlamadım.Takımlar ligde avrupa kupalarına katılmak için birbiriyle kavga ediyor.Avrupa kupalarına gidincede uefa dan en az 10 milyon euro gelince transfer yapmıyorlar.Kadro dahada kötüye gidiyor.Sonra avrupa ya gidiyorlar,ligi düşünüyoruz diye maçlara asılmıyorlar.Madem avrupada oynamıyacaksın neden avrupaya gidicez diye ligde mücadele ediyorsun.

Dikkat edin büyük takımlar dahil takımlarımız avrupa kupalarına katılmadan önce kadroları iyiyken avrupaya gitmeye hak kazanınca dünya gelirleri olmasına rağmen adam almayıp kadroyuda zayıflatıyorlar.Aklıma gelen bu uefa dan gelen paraları yöneticilerin cebe indirdiği.Bunların incelenmesi gerekli.Ama ülkemizde hiç sanmıyorum bunun inceleneceğini oda ayrı mesele.

MUAMMER TÜRK
4 hafta önce - Prş 29 Ekm 2020, 23:18

Bu mağlubiyeti önce sivasspora adam gibi transfer yapmayan,yönetime yazarım artık paraları ne yapıyorlarsa,daha sonrada ,dünyada futbolcu kalmamış gibi 36 yaşındaki ve 35 yaşındaki forvetlerle devam eden ,sağbek almayan,aron sakatken,camara idare etsede yetersizken stoper almayan,galibiyeti korumak için hiçbirşey yapmayan ,rıza hocaya yazarım.takım çok da kötü oynamadı aslında, takımda şanssızlık da var ,neticede takım yaşlandı,geçen sezonun ilk yarısındaki sivasspor dan eser yok,takımı yerine koyamadık yanii,bu maçlarda ,max gradel,faysal fajr,ninga,felix oynamayacaksa nezaman oynayacak?avrupada gruptan çıkma şansımız oldukça azaldı,imkansız değil ama çok zor,çok enteresan matematiksel hesaplar lazım,sivasspor 4 de 4 galibiyet alırsa,karabağ tel avivi yenerse,vilereal 2 kez tel avivi yenerse belki gruptan çıkarız, imkansızmı?değil ama çok zor,tel avivi deplasmanda yenemezek zaten geçmiş olsun..hayırlısıyla avrupa macerası neticelensinde artık lige dönelim ...

sayfa 2513
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET