Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2476
Samsun davud
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 19:44

alternatif kadrolu takımda takım oluşturmak zordur

Erdoğan ın Gradel in yeri belli macera
Aramaya gerek yok
Yasin ve Ninga bunların yedeği

Yatabare -kayote -kone duruma göre
Burası da belli 1 kişi
deplasmanda kayote iç sahada yatabare tercih edilebilir kone her zaman kilidi açacak biri

hakan felix Atakan claudemir coffe
Robin Fajr burada seçimde hoca zorlanıyor 7 oyuncu var buradan 3 sabit oyuncu seçecek
Hakan banko facr banko 3 ncü kim olur
Defans sağ goliano yerine barış yada Robin ile başlamalı herkes sakat olur Erdoğan’ı anlarım bu oyuncular varsa bunları oynat

Uğur Ziya camara Caner aron bu tarafta sıkıntı yok
Kale Samara
Oyuncu seçimi belli olursa artık takım uyumu daha çabuk olur

Umit58
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 22:52

18 gün maç yok öyle yada böyle kadro oluşturulacak. Cuma günü gruplar belli olacak, Avrupa’daki rakiplerimizi çok merak ediyorum. Umarım çıkabileceğimiz bir gruba düşeriz, Rıza hoca iddialı konuşuyor ama şimdilik oyun öyle göstermiyor.

MUAMMER TÜRK
3 hafta önce - Pts 28 Eyl 2020, 23:50

Transferde sivasspor yönetiminin transfer tahtasını kapattığı söyleniyor,ancak tv 58 de ki yorumcuların söylediklerine göre, süpriz şekilde 1 yerli 1 de yabancı transfer yapılacağını söylediler,son transfer günü bitene kadar şahsen bende süpriz bir transfer bekliyorum,çok büyük beklentim yok,öyleyıldız mıldız değilde,gençbir yerli stoper ile fiyatı ucuz, fizikli ,süratli mücadele eden camara gibi ya tutarsa misali yabancı bir santrafor alınacağını tahmin ediyorum,umarım yanılmam,yani son gece bitene kadar nöbete hazırım şahsen.

sebasteia
3 hafta önce - Sal 29 Eyl 2020, 20:46

Kanfory Sylla
3 hafta önce - Sal 29 Eyl 2020, 22:23

Eee övünmemiz mi gerekiyor nedir yani?

sebasteia
3 hafta önce - Sal 29 Eyl 2020, 22:26

Senin ne hissetmen gerektigini ben ne bileyim? Bana ne? Ne hissedersen hisset... Ister ovun ister dovun... Ruh halin ve duygularin taraftar forumunun konusu degil.

Istanbul’da yasayip forma bulma sikintisi yasayan kisiler icin forma bulabilecekleri bir magaza oldugu bilgisini paylasmak istedim. Ilgili arkadaslara duyurulur...

recepsivas
3 hafta önce - Çrş 30 Eyl 2020, 01:45

Alıntı:
Istanbul’da yasayip forma bulma sikintisi yasayan kisiler icin forma bulabilecekleri bir magaza oldugu bilgisini paylasmak istedim.

İstanbul Bağcılar'da Sivasspor Store açılacağı söylendi.

Karakas Mehmet

3 hafta önce - Çrş 30 Eyl 2020, 08:49

Alıntı:

İstanbul Bağcılar'da Sivasspor Store açılacağı söylendi.

Tamam açılsın da ne satmayı veya mağazayı nelerle doldurmayı düşünüyorlar.

MUAMMER TÜRK
3 hafta önce - Çrş 30 Eyl 2020, 21:13

Arsenal
Roma
Napoli
Benfica
Bayer Leverkusen
Villarreal
CSKA Moskova
Braga
Sparta Prag
Rapid Wien
Leicester City
Real Sociedad
AZ Alkmaar
Feyenoord
Hoffenheim
Zorya
Lille
Nice
Antwerp
Sivasspor
Wolfsburg
AVRUPADA UEFA GRUPLARINA KATILMAYA HAK KAZANMIŞ TAKIMLAR..

Kanfory Sylla
3 hafta önce - Çrş 30 Eyl 2020, 23:05

Ülkemizin UEFA Avrupa Ligi'ndeki tek temsilcisi olan Sivasspor'umuza inşallah ilk 2'de bitirebileceği bir grup nasip olur. Eksiklerimizi giderirsek ilk 2'de de bitiririz evelallah.

sayfa 2476
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET