Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2334
mehmet GZL
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 15:51

Allah sakatlık vermesin malum sivas iki forvet aldi yakın dönemde... ikiside gelir gelmez pert oldu .. Max bitti ise sıra forvette... sağ kanat malle olur gibi 8 numara da kolay bulunan adayı çok olan bölge... iyi birinin bulunması zor olmayacaktır

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 15:52

Alıntı:
Fernando yu alacağına max ı bitirsinler. Fernandonun tadına bakıldı olmayacağı anlaşıldı pandemiden sonra berbatti..forvette sırp dev milan pavkov alınır ise ileri uçta sorun yaşanmaz

Fredrik Ulvestad ve milan pavkov alinirsa müthis direncli bir Takim oluruz.

Robin Yalcina müthis zorlu bir görev düsüyor, defans ve hucum bölgesinde mekik dokumasi gerekecek, yeni transferimiz Felix in ve Max in defansa fazla katki sagliyacaklarini sanmiyorum.

Hucum Bölgesinde cok güclü ve baskili bir Futbol sergiliyecegimiz asikar, Orta saha da böylece öne cekilmis olacak, lakin rakip kontra ataklarda tehlikeli olabilir, bu nedenle Robin Yalcin a büyük is düsüyor.

Welinton bu durumda kesin alinmali diye düsünüyorum.

En son M. Akif Ilbeyli tarafından Prş 13 Ağu 2020, 16:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

mehmet GZL
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 15:55

Alıntı:
Fredrik Ulvestad ve milan pavkov alinirsa müthis direncli bir Takim oluruz.

Rıza defans istemiyorum diyor ama bence defansa da apindandoyun yanına geriden oyun kurabilen ayağı sağlam biri alınmalı. O zaman avrupaya uygun kadro kurulmuş olur

Kanfory Sylla
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:00

Alıntı:

Madem bonservis vermiyoruz ama kaliteli bir oyuncu bir 8 numara arıyoruz alın size 8 numara

https://www.transfermarkt.com.tr/markus-henriksen ...ler/122011

Gerçekten üst düzey bir oyuncu. Keşke alabilsek. Hatta ismi geçen Norveçli oyuncudan da iyi.

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:12

Alıntı:
Gerçekten üst düzey bir oyuncu. Keşke alabilsek. Hatta ismi geçen Norveçli oyuncudan da iyi.

Hocam Fredrik Ulvestad sanki kumasi daha iyi gibi geldi bana ayni Hakan Arslan gibi bir oyuncu, Avrupa yolunda bize büyük katki saglar diye düsünüyorum, Markus Henriksen de görev adami ama bana biraz yavas geldi, boy avantaji var ve güzel paslar cikariyor, ama tempo olarak esdeger kalitede Fredrik Ulvestad benden gecer notu aldi.

Görüsleriniz ve ilginiz icin tesekürler.

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:13

Alıntı:
Rıza defans istemiyorum diyor ama bence defansa da apindandoyun yanına geriden oyun kurabilen ayağı sağlam biri alınmalı. O zaman avrupaya uygun kadro kurulmuş olur

Bu da Welinton olur bence.

Defansin bel kemigi Aron Apindangoye ile müthis bir ikili olur, Da Costa her halde olmuyor, hic bir habere rastlamadim.

SIVAZA58
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:38

Altyapimizda yavas yavas Puma‘ya gecilmis.

Emektar Hayrettin Yerlikaya‘miz.

(+)

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:56

Bu Maclara tüm yedeklerime sans verirdim, iyi bir firsat bence.

Puderr58
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:59

Alıntı:
Bu da Welinton olur bence.

Defansin bel kemigi Aron Apindangoye ile müthis bir ikili olur, Da Costa her halde olmuyor, hic bir habere rastlamadim.

o welinton kayseri'de mersin'de oynamış forvet welinton. Alanya'daki stoperle ilgilenmiyoruz.

tugberk5
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 17:18

Norveçli ortasaha baya iyi bi oyuncuya benziyor. Fizik harika ayakları iyi. Bu bile yeter. Duah da çok genç fakat kaliteli bi oyuncuya benziyor videodan. Ortasahanin her yerinde oynayabilen fiziği iyi topçu. Ikisi de gelmeli. Robin gelirse cofieye yol gözükür.

sayfa 2334
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET